PDA

View Full Version : درخواست راهنمايي در مورد دسترسي به فايل

venus_h
چهارشنبه 09 تیر 1389, 17:10 عصر
سلام
من داشتم با permission هاي يكي از فايل هاي اكسس ور ميرفتم،الان هر فايل اكسسي كه باز ميكنم(فرقي نداره قديمي بوده باشه يا جديد ايجاد كنم)از من رمز ورود ميخواد،چكار كنم اين حالت از بين بره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:افسرده:: صبانی::افسرده:

alirezabahrami
چهارشنبه 09 تیر 1389, 17:26 عصر
سلام
من داشتم با permission هاي يكي از فايل هاي اكسس ور ميرفتم،الان هر فايل اكسسي كه باز ميكنم(فرقي نداره قديمي بوده باشه يا جديد ايجاد كنم)از من رمز ورود ميخواد،چكار كنم اين حالت از بين بره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:افسرده:: صبانی::افسرده:
سلام!
مشكلي نيست ، شما اقدام به ايجاد يك wif يا workgrop administrator يا يك گروه كاري كرده ايد . در خلال اقدام شما فايلي با پسوند mdw در مسري كه تعيين كرده ايد ايجاد شده كه در آن گروه هاي كاري و سطح دسترسي آنها مشخص شده ؛ آن را از مسير مشخص شده پيدا و حذف كن .
معمولاً مسير پيشفرض اين فايل در شاخه c:\program file\microsoft office\office\1033 است . در نهايت هم اگر نتوانستيدفايل فوق را پيدا كنيدبا فرمت كردن آفيس موجودو نصب مجدد آن مشكل برطرف ميشود.
التماس دعا

alirezabahrami
چهارشنبه 09 تیر 1389, 17:35 عصر
سلام!
مشكلي نيست ، شما اقدام به ايجاد يك wif يا workgrop administrator يا يك گروه كاري كرده ايد . در خلال اقدام شما فايلي با پسوند mdw در مسري كه تعيين كرده ايد ايجاد شده كه در آن گروه هاي كاري و سطح دسترسي آنها مشخص شده ؛ آن را از مسير مشخص شده پيدا و حذف كن .
معمولاً مسير پيشفرض اين فايل در شاخه c:\program file\microsoft office\office\1033 است . در نهايت هم اگر نتوانستيدفايل فوق را پيدا كنيدبا فرمت كردن آفيس موجودو نصب مجدد آن مشكل برطرف ميشود.
التماس دعا

ببخشيد فكر مي كنم مسير پيشفرض ايجاد فايل فوق My Documents باشد.
موفق باشيد

venus_h
شنبه 12 تیر 1389, 08:09 صبح
ببخشيد فكر مي كنم مسير پيشفرض ايجاد فايل فوق My Documents باشد.
موفق باشيد
سلام،من فايلي كه گفته بودينو پيدا و حذف كردم ولي تاثيري نداشت(فايل رو دسك تاپ بود)قبل از اين برنامه آفيس رو هم كامل remove كردم و دوباره نصب كردم ولي بازم تاثيري نداشت
يه موضوع ديگه اينكه نه تنها فايل هاي با فرمت mdb كه با فرمت accdb هم باز نميش

alirezabahrami
شنبه 12 تیر 1389, 08:36 صبح
سلام،من فايلي كه گفته بودينو پيدا و حذف كردم ولي تاثيري نداشت(فايل رو دسك تاپ بود)قبل از اين برنامه آفيس رو هم كامل remove كردم و دوباره نصب كردم ولي بازم تاثيري نداشت
سلام
فرموده ايد:
قبل از اين برنامه آفيس رو هم كامل remove كردم و دوباره نصب كردم ولي بازم تاثيري نداشت
آيا برنامه آفيس را قبل از اينكه با اين مشكل مواجه شويد را remove و دوباره نصب كرديد يا بعد از آن ؟
اگر جواب قبل از آن باشد ، خوب طبيعيه كه مشكل نبايد حل شده باشد . عمل remove و نصب مجدد آفيس بايد بعد از ايجاد مشكل فوق صورت گرفته شده باشد .
ضمناً با توجه به اينكه هم آفيس 2003 و هم 2007 روي سيستمت نصب است بهتر است هر دو آفيس را يكبار (بطور كامل و از قسمت كنترل پنل) را حذف و مجدداً نصب كنيد
مطمئناً با اين اقدام مشكل شما برطرف ميشود .
موفق باشيد

amirzazadeh
شنبه 12 تیر 1389, 08:49 صبح
سلام
پيشنهاد ميكنم ابتدا به ورك گروپ (work gtroup ) پيشفرض اكسس با نام system.mdwمتصل(join ) بشيد و بعد فايلتون رو باز كنيد.
مسير نصب متفاوت هست ولي در افيس 2003 تو اين مسير نصب ميشه:
C:\Documents and Settings\user name\Application Data\Microsoft\Access\System.mdw
عبارت قرمز تام كاربري شما در ويندوز هست.
.......................
موفق باشيد

venus_h
شنبه 12 تیر 1389, 09:24 صبح
سلام
فرموده ايد:
قبل از اين برنامه آفيس رو هم كامل remove كردم و دوباره نصب كردم ولي بازم تاثيري نداشت
آيا برنامه آفيس را قبل از اينكه با اين مشكل مواجه شويد را remove و دوباره نصب كرديد يا بعد از آن ؟
اگر جواب قبل از آن باشد ، خوب طبيعيه كه مشكل نبايد حل شده باشد . عمل remove و نصب مجدد آفيس بايد بعد از ايجاد مشكل فوق صورت گرفته شده باشد .
ضمناً با توجه به اينكه هم آفيس 2003 و هم 2007 روي سيستمت نصب است بهتر است هر دو آفيس را يكبار (بطور كامل و از قسمت كنترل پنل) را حذف و مجدداً نصب كنيد
مطمئناً با اين اقدام مشكل شما برطرف ميشود .
موفق باشيد
من فقط آفيس 2007 رو نصب دارم،موقعي كه اونو remove كردم هم بعد از اين مشكل بود،الان يه بار ديگه هم remove كردم ولي باز جواب نداد،آيا مجبورم آفيسمو كامل عوض كنم؟؟؟:(

venus_h
شنبه 12 تیر 1389, 09:25 صبح
سلام
پيشنهاد ميكنم ابتدا به ورك گروپ (work gtroup ) پيشفرض اكسس با نام system.mdwمتصل(join ) بشيد و بعد فايلتون رو باز كنيد.
مسير نصب متفاوت هست ولي در افيس 2003 تو اين مسير نصب ميشه:
C:\Documents and Settings\user name\Application Data\Microsoft\Access\System.mdw
عبارت قرمز تام كاربري شما در ويندوز هست.
.......................
موفق باشيد
من فايلو پيدا كردم ولي اين فايل هم مثل بقيه موارد رمز ورود ميخواد و بدون رمز جواب نميده

venus_h
شنبه 12 تیر 1389, 09:31 صبح
درست شدددد :لبخندساده::لبخندساده::لبخن ساده:
مسيري كه آقاي amirzazadeh (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=47888) گفتنو پاك كردم درست شد ممنونم از كمكتون

amirzazadeh
شنبه 12 تیر 1389, 09:33 صبح
من فايلو پيدا كردم ولي اين فايل هم مثل بقيه موارد رمز ورود ميخواد و بدون رمز جواب نميده
سلام
نيازي به باز كردن فايل نيست.كافيه خود برنامه اكسس 2003(و نه بانك اطلاعاتي) رو اجرا كرده از منو TOOLS گزينه SECURITY اجرا كرده و از فرم باز شده دكمه JOIN رو انتخاب كنيد و بعد از اينكار فايلتون رو باز كنيد.
.........................
موفق باشيد