PDA

View Full Version : اجرای برنامه پس از setup کردن

RIG000
پنج شنبه 10 تیر 1389, 11:03 صبح
من اگه بخام برنامه رو setup کنم و بخام تو یه سیستم دیگه نصبش کنم .
1- باید هنگام Setup از چه چیز هایی استفاده کنیم . مثلا (win installer ) بیشتر توضیح بدین
2- و هنگامی که بخایم اون رو تو سیستم دیگه ای نصب کنیم باید چه چیز هایی رو تو سیستمش نصب کنیم؟

far9090
پنج شنبه 10 تیر 1389, 11:57 صبح
شما سوالتون رو کلی پرسیدین من هم کلی بهتون پاسخ می دم. شما اول باید یک Installer رو به سلیقتون و توجه به نیازتون انتخاب کنید. من بهتون InstallShield رو پیشنهاد می کنم.
در مورد بخش دوم سوالتون این رو باید بگم که اون هم بستگی به نرم افزارتون داره, مثلا اگه با .net نرم افزارتون رو ساختید باید .net رو روی سیستم مقصد نصب کنید. در کل نیاز به کپی کردن Dll ها , فونت ها و اینگونه فایل ها که روی سیستم مقصد موجود نیستند هستید تا نرم افزارتون بتونه برای اجرا از اون ها استفاده کنه.
موفق باشید.

RIG000
پنج شنبه 10 تیر 1389, 14:53 عصر
hممنون. یه سوال در مورد insttal shield من راستش این رو نرم افزار رو خریدم و یه چیز هایی برای setup کردن میدونم اما کار کردن با این نرم افزار رو نمیدونم .
اصلا از چی مسیری باید این کار رو انجام بدم . میدونم میشه باهاش چند ین setup مختلف انجام داد من میخام برنامه ای که با C#‎ نوشتم رو setup کنم . اما نمیدونم اصلا چه جوری با این نرم افزار کنم اگه میشه خط به خط setuo کردن یه برنامه با C# رو که بانک هم داره رو یاد بدین تصویری هم باشه خیلی بهتر میشه از اول تا اخر رو خط به خط بگین خیلی عالی میشه .ممنون