PDA

View Full Version : کلاسهای آموزشی JavaEE

ermia2008
پنج شنبه 10 تیر 1389, 11:16 صبح
سلام دوستان
می خواستم ببینم کسی در مورد آموزشگاههایی که JavaEE تدریس می کنند اطلاعی داره؟
البته خودم در این مورد گشت و گذار زیادی تو اینترنت داشتم ولی اینجوری نمیشه به کیفیت این کلاسها پی برد!

سوال دوم اینکه کسی در مورد دوره های شرکت اعوان و کیفیت کلاسهاش (که تا چند وقت پیش داخل همین سایت هم تبلیغاتش بود) اطلاعی داره؟

ممنون

cups_of_java
یک شنبه 13 تیر 1389, 16:26 عصر
کلاس های مینو سافت خوبه ولی خیلی فشرده و تکنیکی! (نمی شه گفت خیلی مفهومی هستش) کلاس های اعوان رو نمی دونم چون استادش رو نمی دونم.
اگر بتونید خودتون با مطالعه کتاب و منابع اینترنتی و نوشتن کد (هرچند به سختی) جلو برید خیلی پیشرفت بهتری خواهید داشت هرچند کند باشه!

ermia2008
دوشنبه 14 تیر 1389, 21:22 عصر
کلاس های مینو سافت خوبه ولی خیلی فشرده و تکنیکی! (نمی شه گفت خیلی مفهومی هستش) کلاس های اعوان رو نمی دونم چون استادش رو نمی دونم.
اگر بتونید خودتون با مطالعه کتاب و منابع اینترنتی و نوشتن کد (هرچند به سختی) جلو برید خیلی پیشرفت بهتری خواهید داشت هرچند کند باشه!

ممنون
بله خودم هم به مطالعه کتاب و منابع اینترنتی اعتقاد دارم ولی از اونجایی که دیگه تقریبا دانشگام تمومه و انشالا میخوام وارد بازار کار بشم سرعت پیشرفت برام مهمه و از اونجایی که دید ما و اونچه که بازار کار میخواد تا حد زیادی با هم فاصله دارن شاید کلاس بتونه در این زمینه کمک کنه!

cups_of_java
چهارشنبه 16 تیر 1389, 12:30 عصر
برای Java EE شما باید اولن مفاهیم اولیه جاوا و کار با کتابخانه های استانداردش رو بلد باشین!
JDBC رو بدونید. مفاهیم Object/Relational Mapping رو بدونید و Java Persistance API رو یاد بگیرید.
احیانن Socket Programming و ترجیحن RMI رو بدونید.
بعد با مفاهیم برنامه نویسی وب آشنا باشید.
استاندارد های جاوا برای وب رو بشناسید: Servlet&JSP و Web Containerها, ...
بعد برید سراغ فریم ورک هایی که باهاشون کار های واقعی انجام می شه: برای این منظور باید استاندارد هایی مثل JSF رو بلد باشید که از اون مفاهیم قبلی سطح بالاتره...
باید الگو هایی مثل Dependency Injection و Inversion Of Control و Annotation-Oriented Programmingو ... آشنا باشید چون فریم ورک های Java EE از اینها به وفور استفاده می کنن.
حالا می تونید فریم ورک هایی مثل Spring یا JBoss Seam یا... رو خوب بفهمید و استفاده کنید.

این مطالب رو گفتم که جسته گریخته با یک سری کلید واژه ها آشنا بشید و خودتون در موردشون با وب گردی مطلب بخونید.

a_r0711
یک شنبه 15 اسفند 1389, 12:21 عصر
سلام دوست گرامی
مجتمع فنی پارس و ماش خیلی خوبه برای سال جدید دوره های jsp &Ejb رو داره فیکس میکنه. ۰۲۱۶۶۴۸۲۹۲۵

Ehsan rashydy
یک شنبه 22 اسفند 1389, 01:49 صبح
آقا من اعوان رو دورشو دیدم!
آشنایی با J2EE
حدودا 40-45 ساعت بود!
راضی نبودم!
نه به صورت عملی پروژه داشت
و نه فیلم کلاس رو کپچر میکردن بهت بدن!
البته به نظرم اینا رو باید به حساب کم تجربه بودن مدرس گذاشت(پروژه نداشتن رو)، با اینکه شخص بسیار باسوادی بودن هم در زمینه ی تحصیل تو شاخه ی کامپیوتر هم در مورد جاوا
ولی در مورد تدریس کم تجربه بودند!
با اینحال فقط نظرمو گفتم!

alireza19330
پنج شنبه 08 اردیبهشت 1390, 13:24 عصر
منم اعوان رو رفتم به نظرم نسبت به تایمی که داره کلاس (همون 40 ساعت) خیلی مفاهیمُ میخوان انتقال بدن. البته با این پیش فرض شروع به تدریس می کنن که کسی که ثبت نام می کنه jse رو بلده کاملا
اما در کل به نظر من خوب بود و استارتر خوبی بود