PDA

View Full Version : تغييرات در ساب فرم بوسيله باتون

jmfnima
پنج شنبه 10 تیر 1389, 11:30 صبح
با سلام به كليه دوستان
به چه نحوي ميشه بوسيله يك باتون بر روي ساب فرم تغييرات انجام داد مثلاً وقتي بر روي يك رديف ساب فرم كليك مي كنيم بوسيله يك باتون تمامي فيلدهاي مربوط به آن رديف جهت اصلاح در تكس باكس ها و كمبوهاي همان فرمي كه ساب فرم در آنقرار داره نمايش داده بشه تا بتونم اصلاحتم رو اعمال كنم . نمونه عكس از فرم رو گذاشتم

jmfnima
شنبه 12 تیر 1389, 12:50 عصر
با سلام به كليه دوستان عزيز :
لطفاً در مورد اين مشكل هر كسي كه مي توني من رو راهنمائي كنه .

alirezabahrami
شنبه 12 تیر 1389, 15:00 عصر
با سلام به كليه دوستان عزيز :
لطفاً در مورد اين مشكل هر كسي كه مي توني من رو راهنمائي كنه .
سلام
در نمونه ضميمه بر روي record selector هر ركورد در سابفرم كليك كن و نتيجه را ببين!
بعد از اينكار مشاهده ميكنيد كه با كليك بر روي record selector هر ركورد در سابفرم ، ركورد مربوطه(همان ركورد ) در فرم اصلي ظاهر ميشود.
موفق باشيد

jmfnima
دوشنبه 14 تیر 1389, 16:04 عصر
با سلام خدمت شما دوست عزيز آقاي بهرامي :
اين روش راحته ولي من ميخواستم بوسيله يك باتون اين كار رو انجام دهم يعني به طريقي كه با انتخاب هر كدام از رديف هاي ساب فرم و فشردن باتون اطلاعات مربوط به همان رديف انتخابي در تكس باكس ها و كمبوهاي فرم مربوطه به نمايش در بيايد تا بتوان آنها را ويرايش نمود .

alirezabahrami
دوشنبه 14 تیر 1389, 18:19 عصر
با سلام خدمت شما دوست عزيز آقاي بهرامي :
اين روش راحته ولي من ميخواستم بوسيله يك باتون اين كار رو انجام دهم يعني به طريقي كه با انتخاب هر كدام از رديف هاي ساب فرم و فشردن باتون اطلاعات مربوط به همان رديف انتخابي در تكس باكس ها و كمبوهاي فرم مربوطه به نمايش در بيايد تا بتوان آنها را ويرايش نمود .
سلام
نمونه اصلاح شده را ببين!
موفق باشيد

sadegh1944
سه شنبه 15 تیر 1389, 12:32 عصر
سلام
در نمونه ضميمه بر روي record selector هر ركورد در سابفرم كليك كن و نتيجه را ببين!
بعد از اينكار مشاهده ميكنيد كه با كليك بر روي record selector هر ركورد در سابفرم ، ركورد مربوطه(همان ركورد ) در فرم اصلي ظاهر ميشود.
موفق باشيد
با سلام
در هر دو نمونه اصلاح شده جنابعالی اشکالاتی وجود دارد اولا؛ در سابفرم روی هر رکوردی که باشیم فقط فیلد کد پرسنلی در تکس باکس فرم اصلی قرار میگیرد و فیلدهای نام و نام خانوادگی ثابت است ثانیا؛ در سابفرم روی هر ردیفی که باشیم با ویرایش فیلد کد پرسنلی فقط کد رکورد اول ویرایش میشود و سایر رکوردها قابل ویرایش نمی باشد

alirezabahrami
سه شنبه 15 تیر 1389, 13:27 عصر
با سلام
در هر دو نمونه اصلاح شده جنابعالی اشکالاتی وجود دارد اولا؛ در سابفرم روی هر رکوردی که باشیم فقط فیلد کد پرسنلی در تکس باکس فرم اصلی قرار میگیرد و فیلدهای نام و نام خانوادگی ثابت است ثانیا؛ در سابفرم روی هر ردیفی که باشیم با ویرایش فیلد کد پرسنلی فقط کد رکورد اول ویرایش میشود و سایر رکوردها قابل ویرایش نمی باشد
سلام
ضمن تشكر از جناب sadegh1944 عزيز بخاطر تذكر بجايش ، در نمونه جديد دو مورد اشكال مذكور برطرف گرديده.
البته با توجه به خواسته جناب jmfnima در پست اول، در اين نمونه صرفاً نحوه عوض شدن ركوردها بر حسب رديفهاي انتخابي در سابفرم انجام گرديده و در خصوص ايجاد كنترلي خاص به منظور ويرايش اقدامي صورت نگرفته و بنا را بر اين مي گذاريم كه جناب jmfnima اين كار را خودشان انجام ميدهند.
موفق باشيد

jmfnima
چهارشنبه 16 تیر 1389, 12:32 عصر
با تشكر از آقاي بهرامي به خاطر راهنمايي و فايل ضميمه ايشان كه خيلي به كار من اومد .
من بقيه موارد را جهت فايل خودم اصلاح كردم به طريقي كه با فشردن كنترل ( باتون ) تمامي فيلدهاي مورد نظر فرم در تكس باكس ها و كمبوها جهت ويرايش به نمايش در مي آيد .

amirzazadeh
چهارشنبه 16 تیر 1389, 12:38 عصر
با تشكر از آقاي بهرامي به خاطر راهنمايي و فايل ضميمه ايشان كه خيلي به كار من اومد .
من بقيه موارد را جهت فايل خودم اصلاح كردم به طريقي كه با فشردن كنترل ( باتون ) تمامي فيلدهاي مورد نظر فرم در تكس باكس ها و كمبوها جهت ويرايش به نمايش در مي آيد .
سلام
اگر مايل بودين ميتونين فايل خوتون رو براي استفاده ساير دوستان آپلود كنيد.
...........................
موفق باشيد