PDA

View Full Version : آموزش: آپلود رایگان سایت های ASP.NET 4 and SQL Server 2008

kiani_behzad
پنج شنبه 10 تیر 1389, 15:24 عصر
با سلام خدمت همه دوستان.
من چند وقت پیش یک سایت ASP.NET با SQL SERVER نوشتم که میخواستم برای تست کردن در محیط واقعی اینترنت سایتم رو روی یک هاست مجانی آپلود کنم. برای این منظور توی سایت های مختلفی از جمله همین سایت جست و جو های زیادی کردم و سایت های زیادی برای این منظور معرفی شده بود که من خیلی از اونها رو تست کردم اما اکثرشون مشکلات فراوانی داشتن تا این که سرانجام یکی از اونها رو تست کردم و ظاهرا هیچ گونه مشکلی نداره و وافعا هم رایگان هست و حتی تبلیغات هم روی سایت قرار نمیده!!
حتما دوستان زیادی مثل من هستن که دنبال همچین سایتی میگردن که بتونن سایت هایی رو که طراحی کردن به صورت کاملا رایگان آپلود کنن خواستم اینجا معرفی کنم تا در وقت بقیه دوستان صرفه جویی بشه و مثل من مجبور نشن کلی وقت بذارن و تعداد زیادی سایت را چک کنند.
سایتی که من تست کردم و کاملا با .NET 4 and Sql2008 و حتی AJAX هم سازگاری داره سایتی نیست جز سایت:www.aspspider.com.
شما وارد این سایت میشین و ابتدا ثبت نام میکنین و سپس ده دقیقه میرین یه چای نوش جان میکنین چون باید ده دقیقه از ثبت نام تو سایت گذشته باشه تا بتونین از خدمات هاستینگ رایگان اون استفاده کنین!! سپس وارد سایت میشین و بقیش دیگه مثل آب خوردن میمونه چون help بسیار قوی و خوبی داره.
امیدوارم لذت ببرین و هر گونه سوالی هم داشته باشین همین جا مطرح نمایید.

salehbagheri
پنج شنبه 10 تیر 1389, 16:02 عصر
از نیت خیرتون و از اینکه به فکر دیگر دوستان هستید واقعاً متشکرم.

اما اینو بدونید که بقیه نیز همانند شما این راه رو رفتند و تجربیاتشون رو در اختیار دوستان قرار دادند.

پس این تاپیک تکراری تلقی میشه و برای جلوگیری از بحث های پیش رو قفل میگردد.