PDA

View Full Version : سوال: افزودن merge module کریستال ریپورت به vs2008

programmermp
پنج شنبه 10 تیر 1389, 17:20 عصر
سلام

من با کریستال ریپورت ویژوال استادیو ی 2008 گزارش ساختم ، کریستال ریپورت رجیستر شده و merge mdule رو هم از سایت کریستال ریپورت دانلود و نصب کردم
حالا یه پوشه به اسمه merge mdule تو c:\program files\common files هست که توش کلی فایله کدوم ها رو باید به setup برنامه اضافه کنم تا گزارش در سیستم مقصد اجرا بشه؟
با تشکر فراوان

programmermp
جمعه 11 تیر 1389, 10:55 صبح
ای بابا کسی جواب نداده که:ناراحت:
من مرج ماژول برای cr basic for vs2008 رو که از سایت کریستال دانلود کرده بودم پس از نصب برنامه ام در سیستم مقصد نصبش کردم ولی وقتی گزارش رو باز می کنم بعد از 20 ثانیه یک صفحه لاگین میاد که یوزر پسورد می خواهد در صورتی که من داخل برنامه اطلاعات لاگین رو فرستادم واسه کریستال ریپورت حتی تو اون صفحه که میاد نام سرور و نام دیتابیس رو هم نشون می ده که من بهش دادم و لی باز یوزر پسورد می خواهد من چون دیتابیسم یوزر پسورد نداره گزینه integration security رو تیک دار کردم ولی باز هم می خواهد!!!!
مشکل از کجاست؟
لطفا راهنمایی کنید. مرج ماژول اشتباه هست یا دیتابیس حتما باید یوزر پسورد داشته باشه؟
با تشکر

programmermp
جمعه 11 تیر 1389, 16:31 عصر
دوستان خیلی ممنون
جوابمو با کمک یکی از کاربران قدیمی و فعال سایت گرفتم

meysam_meysam74
دوشنبه 08 آذر 1389, 17:41 عصر
خوب جوابو گرفتی درستش این بود که اینجا مینوشتی که یه نفر خوند بدونه جوابش چی میشه
مسیر پاگاه داده اشتباه بود تویه سیستم مشتری و باید یه یه شکلی مسیر پایگاه داده رو تویه سیستم مقصد بهش میدادی

iranaztec
یک شنبه 02 آذر 1393, 15:02 عصر
سلام من پاسخ شما رو می دونم اما فکر کنم خیلی دیر به این سایت اومدم چون جوابشو گرفته بودی اما می خواستم بدونم شما از کدام سایت merge module کریستال ریپورت 2008 را گرفتی اگه ممکنه لینکشو بفرست به آدرس ایمیل من iranaztec@yahoo.com ممنون اما در جواب سوالت برای کسانی که تازه این سوال رو می خونن تجربه شخصی ام رو می گم قبل از نمایش گزارش این خط رو بدید البته اگه بانک شما access است ولی sql هم مشابه همینه
FrmShowReport.CrpDoc.DataSourceConnections.Item(0) .SetConnection(Db,Db,Admin,Pw)
در خط فوق FrmShowReport نام فرمی است که گزارش توش نشون داده میشه CrpDoc نام شئی کریستال ریپورته بعد db مسیر و نام پایگاه داده است Admin نام user بانک است (که ممکنه خالی باشه) , Pw رمز یا گذر واژه بانک اطلاعاتی شماست که اون هم میتونه خالی باشه
در هر برنامه ای مسیر بانک (اگه مسیر نصب برنامه است) اینه My.pplication.Info.DirectoryPath & Mydb که MyDb مثل "School.mdb\" است