PDA

View Full Version : فناوری اطلاعات گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی

farzaneh.sh
پنج شنبه 10 تیر 1389, 23:29 عصر
با سلام...خدمت دوستان گرامی....

یک سوال داشتم می خواستم بدونم کسی از دوستان با این گرایش فناوری اطلاعات یعنی مدیریت سیستم های اطلاعاتی آشنایی داره؟
کاربردی داره؟
رشته خوبیه یا نه؟چون ظرفیت پذیرشش کمه..
نسبت به تجارت الکترونیک کدوم بهتره؟
بازار کار؟

ممنون می شوم کسی اگه اطلاعاتی داره در اختیار دیگران بگذاره.....

pooyar
شنبه 12 تیر 1389, 16:48 عصر
فکر کنم دوستان به زودی با کلی لینک و اطلاعات به سراغتون بیان اما اگر می خواهید خودتون در Google جستجو کنید می تونید به دنبال Information System بگردید. اونوقت می بینید همه چیز به Information System یا IS ختم میشه!
به نظر من یکی از بالاترین و بهترین رشته هایی هست که میتونید انتخاب کنید. هم از نظر کاربردی بودن خوبه هم اینکه بالطبع درآمد خوبی هم داره.

farzaneh.sh
شنبه 12 تیر 1389, 17:31 عصر
نظر بقیه دوستان چیه؟

talangor
جمعه 18 تیر 1389, 11:25 صبح
نظر بقیه دوستان چیه؟

سلام
اگه راهنمایی کنید که خیلی خوبه
با توجه موارد زیر و فرصت کم باقی مانده

عرض شود که راجع به این ثبت نام کنکور ارشد مجازی کامپیوتر دانشگاه شیراز سوال دارم که ممنون می شم دوستانی که حتی حداقل اطلاعاتی دارند من رو راهنمایی کنند حتی فقط در مورد گرایش ارشد مجازی کامپیوتر حالا هر دانشگاهی شد شد !...
با توجه به اینکه ثبت نام تا 20 تیر 89 هستش ( یعنی 4 روز دیگه) یک سری سوال دارم که ممنون می شم جواب بدین:
1- از بین این رشته های ثبت نامی گرایش کامپیوتر ارشد مجازی شیراز:1- گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی، 2-گرایش طراحی و تولید نرم افزار، 3-گرایش تجارت الکترونیک کدوم بهتره ؟ به غیر از تجارت الکترونیک اونای دیگه نا شناخته هستش این تولید نرم افزار همون نرم افزاره؟ و میشه ادامه تحصیل داد ؟ در کل نظرتون راجع به گرایش ها چیست؟ لینک زیر
http://www.vus.ir/news.php?news_id=1500
2- آیا کنکورش سخته؟ و چقدر نیاز به مطالعه هست با توجه به ضعیف بودن زبانم؟ مصاحبه تخصصی چطور؟ باید رزومه قوی داشته باشی نه؟ و این منابعی که معرفی کرده چطوره راحته یا نه؟ لینک زیر:
http://www.vus.ir/89/14f.html
3 -می شه ادامه داد با این مدرک؟ واسه دکترا چی؟ کدوم رشته از گرایش های بالا واسه دکتری بهتره؟
4- اسم مجازی رو مدرک می خوره؟
5- آیا می شه همزمان با کار هم ادامه تحصیل داد؟ یعنی کلاس حضوری نداره دیگه نه؟
6- و راهنمایی های دیگه که خودتون می دونیین
ممنون منتظر پاسختون هستم

SystemAnalyst
جمعه 18 تیر 1389, 15:11 عصر
در رشته IT صرفا میگن شما فوق IT هستی کسی در بازار کار از شما نمیپرسه چه گرایشی هستی.تجارت الکترونیک برای کار ازاد مناسب تره ولی مدیریت سیستم اطلاعاتی برای کارای اداری بهتره.

talangor
جمعه 18 تیر 1389, 23:20 عصر
در رشته IT صرفا میگن شما فوق IT هستی کسی در بازار کار از شما نمیپرسه چه گرایشی هستی.تجارت الکترونیک برای کار ازاد مناسب تره ولی مدیریت سیستم اطلاعاتی برای کارای اداری بهتره.
ممنون مهندس
مثلا مهندس شبکه یک ارگان باشی چی ادامه تحصیل بدی بهتره؟ واسه تدریس در دانشگاه چی؟