PDA

View Full Version : حرفه ای: روشهای ایجاد امنیت بالا روی فایلهای اکسس(خصوصا روی شبکه)

شاگرد آرام
جمعه 11 تیر 1389, 12:43 عصر
باسلام خدمت دوستان محترم
همونطور میدونید اکسس برای استفاده در شبکه باید از سیستم فایل شیرینگ استفاده کنه و برای ایجاد سطوح دسترسی هم مشکل داره (البته به شرط استفاده نکردن از بانکهای اس کیو ال سرور)
از دوستان تقاضا دارم راه حل های خودشونو اینجا مطرح کنن متشکرم

bita_ziba77
شنبه 12 تیر 1389, 07:41 صبح
باسلام خدمت دوستان محترم
همونطور میدونید اکسس برای استفاده در شبکه باید از سیستم فایل شیرینگ استفاده کنه و برای ایجاد سطوح دسترسی هم مشکل داره (البته به شرط استفاده نکردن از بانکهای اس کیو ال سرور)

با سلام
در اين رابطه پست هاي زيادي در سايت وجود دارد كه با جستجو مي توانيد به آنها دسترسي داشته باشيد.
ولي فكر مي كنم ساخت Interface (بانك اطلاعاتي شامل گزارشات ، فرم ها) مورد نظر بر روي سيستم كاربران و قرار دادن بانك اطلاعات اصلي (شامل جداول) بر روي سرور (با اعمال انواع تنظيمات امنيتي) بهترين روش مي باشد.

با تشكر

amirzazadeh
شنبه 12 تیر 1389, 09:21 صبح
باسلام خدمت دوستان محترم
سلام
پيشنهاد من اينه كه از درايوهاي با فرمت NTFS به جاي FAT32 براي به اشتراك گذاري فايلتون استفاده كنيد. در اين حالت با فعال سازي SECURITY ويندوز ، شما امكان تعريف كاربر و نوع دسترسي به پوشه مربوطه رو خواهيد داشت و طبيعتا از دسترسي غير مجاز جلوگيري خواهد شد.
............................
موفق باشيد

جعفر88
یک شنبه 13 تیر 1389, 11:41 صبح
سلام
شايد سوالم با موضوع شما همخواني نداشته باشه ولي من به تازگي اكسس 12(2007) رو نصب كردم و در مورد مديريت كاربران و گروههاي كاري هنوز نتونستم منوهاشو پيدا كنم ممنون ميشم راهنمائيم كنين

amirzazadeh
یک شنبه 13 تیر 1389, 11:56 صبح
سلام
شايد سوالم با موضوع شما همخواني نداشته باشه ولي من به تازگي اكسس 12(2007) رو نصب كردم و در مورد مديريت كاربران و گروههاي كاري هنوز نتونستم منوهاشو پيدا كنم ممنون ميشم راهنمائيم كنين

سلام
دوست من در اكسس 2007 اين موضوع منتفي هست مگر اينكه ابتدا فايلتون رو به فرمت 2003 تبديل كنيد و بعد گروه كاري رو براش تعريف كنيد.
براي افزودن به منو هاتون از اين لينك كمك بگيريد:
http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=1027324&postcount=2
...................
موفق باشيد

جعفر88
یک شنبه 13 تیر 1389, 20:56 عصر
ممنون-ايكونهاي مورد نظر رو قبلا روي نوار ribbon برنامه اضافه كردم ، منظور اين بود كه مديريت كاربران در اين نسخه از اكسس چطوري مطرح شده كه البته دارم راهنماي برنامه رو مطالعه مي كنم اگه مطلبي پيدا كنم سعي مي كنم از جناب عالي و بقيه دوستان در فهمش كمك بخوام ولي به هر حال از زحمات شما و اعضاي عزيز و محترم سايت در ارائه پاسخ بسيار بسيار متشكريم ...