PDA

View Full Version : مشکل غیر قابل حل

mmk1234
جمعه 11 تیر 1389, 17:17 عصر
با سلام به همه ی دوستان
من در ساخت پروژه ام به مشکلی برخوردم که خدا رو شکر هیچ کس نمیتونه حلش کنه همه سایتا رو گشتم و حتی سوالم رو هم مطرح کردم ولی دریغ از یه جواب:ناراحت:
می خواستم بدونم یعنی از هیچ طریقی نمیشه به زبان c# , بانک sql, تحت ویندوز فایل word یا pdf رو در بانک ذخیره وبازیابی کرد.
البته توقع ندارم کسی جوابم رو بده چون تجربم در مطرح کردن این سوال اینه که نمیشه.

حجتی نیا
جمعه 11 تیر 1389, 17:43 عصر
با سلام به همه ی دوستان
من در ساخت پروژه ام به مشکلی برخوردم که خدا رو شکر هیچ کس نمیتونه حلش کنه همه سایتا رو گشتم و حتی سوالم رو هم مطرح کردم ولی دریغ از یه جواب:ناراحت:
می خواستم بدونم یعنی از هیچ طریقی نمیشه به زبان C#‎ , بانک sql, تحت ویندوز فایل word یا pdf رو در بانک ذخیره وبازیابی کرد.
البته توقع ندارم کسی جوابم رو بده چون تجربم در مطرح کردن این سوال اینه که نمیشه.
شما میتونین آدرس اونارو ذخیره و درصورت نیاز اونارو نمایش بدین...

میلاد قاضی پور
جمعه 11 تیر 1389, 18:17 عصر
یعنی نمیشه تبدیل به باینری بشه تا وقتی بازیابی میشه دوباره تبدیل به فایل بشه ؟

mmk1234
جمعه 11 تیر 1389, 19:00 عصر
ممنون ، ولی با ذخیره کردن آدرس یه مشکلی که پیش میاد اینکه ممکنه مکان فایل عوض بشه اونوقت چطوری پیداش می کنه.؟
اگر بشه با کد یا یه نمونه برنامه توضیح داده بشه برای مبتدی هایی مثل من خیلی بهتره. نمیدونم چرا این مسئله همش با VB یا تحت وب توضیح داده شده .

Saeed.Masoumi
شنبه 12 تیر 1389, 14:19 عصر
سلام
دوست عزیز یک چیزی رو همیشه به خاطر داشته باشید مشکلی نیست که حل نشود.اما در مورد مشکلی که برای شما پیش امده است.
همانطور که اوج بلند (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=134949) فرمودند باید عمل کنید.من یک نمونه برنامه برایتان نوشتم امیدوارم به کارتان بیاید.
نکته:این برنامه کامل نیست (مخصوصا مدیریت خطا)
نکته:فرض شده شما آکروبات ریدر را نصب دارید.
نکته:دتا بیس را فراموش نکنید اتچ کنید.

mmk1234
شنبه 12 تیر 1389, 19:38 عصر
سلام واقعا حرف شما درسته همین امروز مشکلم حل شد خودمم میدونم هر مشکلی حل شدنیه ولی چون خیلی تحت فشار امتحان و پروژه بودم میشه گفت ناامید شده بودم.
بازم ممنون از توجهی که داشتید و هم رشته ایتون رو در چنین مواقعی تنها نذاشتین:بوس: