PDA

View Full Version : دامین کنترلر

y_f
شنبه 28 خرداد 1384, 18:50 عصر
با سلام دوست عزیز

اگر برای شما امکان دارد از طریق تماس تلفنی مشکل منو حل کنید . اگر نمیتوانید پس لطفا به من جواب بدهید.

ببینید مشکل ابنه که یک سروری دارم که فقط sqlserver سرویس میده و اسمش mis1 است ..همه کامپیوترها تا چند روز پیش بدون لاگین شدن به این سرور ( mis1 )میتوانستند نرم افزاری که تحت شبکه است و از بانک sql که در mis1 هست را اجرا کنند. ولی اکنون این مساله امکان پذیر نیست یعنی همه کامپیوترها باید اول یکبار به این سرور لاگین بشوند بعد از آن سرویس بگیرند واین منطی نیست ضمن اینکه sqlserver من هم در حالت میکس مود هست.در ضمن من یک سرور دیگر هم دارم که dc هست یعنی دامین کنترلر هست و اسمش it1 میباشد. این دامین هم مشکل پیدا کرد یعنی از وقتی که it1 من مشکل دار شد mis1 من هم مشکل دار شد.

البته مشکل دامین رو باید به صورت تلفنی اگر ممکنه بگم واهشمند است در صورت امکان این لطف را در حقم بکنید

Inprise
شنبه 28 خرداد 1384, 18:59 عصر
سیستمی که سرویس SQL میده رو با کاربر ادمین ، به عنوان یکی از اعضای دامنه ات در کنترلگر دامنه ثبت کن ( لاگین کن و مجوزها رو تنظیم کن ) ؛ کاربران دامنه ات پس از ورود به دامنه ، در صورتیکه مجوز دسترسی به سیستم مورد نظر رو داشته باشند میتونن برنامه های اون رو اجرا و از سرویس SQL اش استفاده کنند . فلذا پس از عضویت سیستم ارائه کنندهء سرویس SQL در دامنه ، باید مجوزهای صحیحی روی اون برای "اعضای دامنه" تنظیم کنی .

توضیح : کاربر مدیر سیستم SQL رو به عنوان یک Power User در دامنه ات ثبت کن . کافیه کاربران دامنه ات کاربران عادی با مجوزهای مناسب باشن تا بتونن داخل دامنه به SQL Server دسترسی داشته باشند.

موفق باشی

y_f
یک شنبه 29 خرداد 1384, 15:06 عصر
دوست عزیز اولا ممنون از پاسخت
دوما من میواهم کاربران بدون لاگین شدن به دامین از این سرویس sql استفاده کنند کما اینکه قبلا هم اینطوری بود. حالا پیشنهاد شما برای لاگین کردن sql با ادمین به دامین و تنظیم مجوز قابل تقدیر میباشد. مرسی

Gladiator
یک شنبه 29 خرداد 1384, 22:48 عصر
شبکتون به اینترنت دسترسی داره ؟

اگر داره و خودت نتونستی درستش کنی بگو تا از راه دور متصل بشم و برات درستش کنم .

موفق باشی .