PDA

View Full Version : insert مقادیر داخل FreeTextbox

ali643
شنبه 28 خرداد 1384, 18:15 عصر
سلام

وقتی داخل ویرایشگر freetextbox اطلاعاتی را وارد می کنم و هچیگونه ویرایشی رو این اطلاعات انجام نمی دم راحت تمام نوشته ها وارد database می شود اما وقتی ویرایش می کنم مثلا فونت را عوض می کنم برای insert در database گیر می دهد

حالا میشه کاری کرد که مثلا ما هر گونه ویرایشی (فونت,رنگ و...)که خواستیم انجام بدیم و بعدش به database اطلاعات را insert کنیم به طوری که برای نمایش آن هم مشکلی نداشته باشیم.

مرسی

mirza
شنبه 28 خرداد 1384, 19:59 عصر
من هم با این مشکل روبرو شدم

اگر sample خود freetextbox رو به پروژت add کنی هیچ مشکلی در ذخیره و ویرایش به وجود نمیاد

دلیل اصلی شو نمیدونم

اگر کارت فوری هست میتونی ازش استفاده کنی

اشك نقره اي
سه شنبه 22 اردیبهشت 1388, 20:57 عصر
سلام

وقتی داخل ویرایشگر freetextbox اطلاعاتی را وارد می کنم و هچیگونه ویرایشی رو این اطلاعات انجام نمی دم راحت تمام نوشته ها وارد database می شود اما وقتی ویرایش می کنم مثلا فونت را عوض می کنم برای insert در database گیر می دهد

حالا میشه کاری کرد که مثلا ما هر گونه ویرایشی (فونت,رنگ و...)که خواستیم انجام بدیم و بعدش به database اطلاعات را insert کنیم به طوری که برای نمایش آن هم مشکلی نداشته باشیم.

مرسی
سلام مي خواستم ببينم شما تونستين كه با اديتور به داخل پايگاه داده متن رو ارسال كننين و تو يه صفحه ديگه نمايشش بدين اگه تونستين من هم راهنمايي كنين
ممنون

ezamnejad
سه شنبه 22 اردیبهشت 1388, 21:06 عصر
سلام

مرسی
سلام
خطایی که میده اینجا قرار بدهید . اینطوری نمیشه کمکی کرد