PDA

View Full Version : عدم اعمال تغییردر دیتابیس

فاطی.جدا
شنبه 12 تیر 1389, 00:29 صبح
سلام دوستان
من برنامه ای دارم که در اون از دستورات اسکیو ال برای درج و ویرایش و حذف استفاده میکنم.درست کار میکنه .اما خیلی وقتا تغییری در دیتابیس اعمال نمیشه.یعنی تمام دستورات حذف درست کار میکنه.اما یه بار دیگه که اجرا میشه دوباره موارد برگشتن سرجاشون .
چرا اینطوری میشه؟
کمک فوری

صبا9841
شنبه 12 تیر 1389, 12:24 عصر
حداقل قسمتی از برنامه رو بعنوان نمونه بذار تا دوستان روی این مورد خاص نظر بدن.

mbsmbsmbs
شنبه 12 تیر 1389, 19:35 عصر
مگه میشه یه بار بشه یه بار نشه
برنامتون را بگذارید

فاطی.جدا
شنبه 12 تیر 1389, 21:09 عصر
private void edit1_btn_Click(object sender, EventArgs e)
{
if (item_cmb.Text != "-" && all_rec_txt.Text != "" && recdate_day_cmb.Text != "روز" && recdate_moon_cmb.Text != "ماه" && year_cmb.Text != "سال")
{
eachone = Convert.ToDouble(all_rec_txt.Text) / dc;

// da_sum = new OleDbDataAdapter("SELECT * FROM rec_tbl WHERE rec_tbl.id='" + id_edit_txt.Text + "'", con);
//da_sum.Fill(dt_sum);

OleDbCommand cm4 = new OleDbCommand("UPDATE hazine SET all_rec='" + all_rec_txt.Text + "', rec_day='" + recdate_day_cmb.Text + "',rec_moon='" + recdate_moon_cmb.Text + "',rec_year='" + year_cmb.Text + "',each_one=" + eachone + " WHERE hazine.item='" + item_cmb.Text + "'", con);
con.Open();
cm4.ExecuteNonQuery();
con.Close();
MessageBox.Show("اطلاعات با موفقیت ثبت شد", "", MessageBoxButtons.OK, MessageBoxIcon.Information);
item_cmb.Text = "-";
all_rec_txt.Text = "";
recdate_day_cmb.Text = "روز";
recdate_moon_cmb.Text = "ماه";
year_cmb.Text = "سال";
}
else
MessageBox.Show("در ورود اطلاعات دقت نمایید", "", MessageBoxButtons.OK, MessageBoxIcon.Error);

}

مثلا این کد ویرایش من هست.نگاه کنید هیچ مشکلی از نظر سینتکس وجود نداره.اما اعمال نمیشه.
یه چیزی هم هست.مثلا دیتابیسم رو از پوشه bin پاک میکنم.یه بار که برنامه اجرا میشه بازم دیتابیس اونجا هست.سیستم من جن هم نداره:گریه:

mbsmbsmbs
یک شنبه 13 تیر 1389, 18:26 عصر
مشکل از جایی دیگست
این دستورات باید اطلاعات بانکو Update کنه
موفق باشید