PDA

View Full Version : مبتدی: یجاد jumpبرای پریدن به قسمت های دیگر کد

mohammad meta
شنبه 12 تیر 1389, 10:55 صبح
من می خوام در silverlight یک چیزی مثل ایجاد jumpبرای پریدن به قسمت های دیگر کد درست کنم کسی میتونه کمک کنه ؟

taghvajou
شنبه 12 تیر 1389, 10:59 صبح
میشه دقیقا منظورتون رو بگین! گویا نبود. یه جامپ تو کجا؟ تو ران تایم یا دیزاین تایم؟ کار این چامپ چیه؟ یه کم بیشتر توضیح بدین لطفا!

mohammad meta
شنبه 12 تیر 1389, 11:07 صبح
ممنون از توجه شما
من یک componente ، کتاب دارم که می خوام help برنامه را داخل آن بذارم. حالا این componet برای انتخاب صفحه قسمتی نداره و من میخوام کاربر با کلیک روی هر کدام از عنوان های فهرست به صفحه مورد نظر مثلا صفحه 100 jump کنه .حالا نمی دونم چی کار باید بکنم اگه کمک کنید ممنون می شم.

taghvajou
شنبه 12 تیر 1389, 11:20 صبح
یه سوال دیگه:
این راهنمایی که درست کردین فرمتش اچ تی ام اله یا چی؟ در مورد فرمتهای مختلف، رفتارهای مختلف میشه نشون داد.

mohammad meta
شنبه 12 تیر 1389, 11:38 صبح
نه به image تبدیل کردم.در داخل هر صفحه می ذارم .
مشکل حل شد یه property به نام current page پیدا کردم .کارم را راه میندازه .
حالا یه سوال دیگه من زمانی که image اضافه می کنم به این شکل image اضافه نمی شه چرا ؟

<Image Height="650" HorizontalAlignment="Center" Margin="0,20,0,0" Name="image1" VerticalAlignment="Top" Width="1109" Source="C:\Users\moharrer\Desktop\nn/TransportationHelp76.jpg" />

taghvajou
شنبه 12 تیر 1389, 11:44 صبح
به عکس تبدیل کردی؟ هم حجیم میشه و هم لود کردنش کند میشه و هم واسه پرینتش کارت سخت میشه!
چرا نمیری سراغ اچ تی ام ال؟

mohammad meta
شنبه 12 تیر 1389, 11:52 صبح
من در silverlight بلد نیستم کد html را به component اضافه کنم اگه بشه که خیلی خوبه.
من فایل word را می تونم به html تبدیل کنم ولی در silverlight نه.
اگه می شه راه نماییم کنید .
خیلی نیاز دارم.

taghvajou
شنبه 12 تیر 1389, 12:08 عصر
باشه، به روی چشم!
نحوه استفاده اچ تی ام ال تو سیلورلایت رو میگم.
علی الظاهر مطالب راهنماتون تو فایل وورده؟

mohammad meta
شنبه 12 تیر 1389, 12:10 عصر
خیلی خیلی ممنون
بله داخل word تایپ شده موجوده

taghvajou
شنبه 12 تیر 1389, 13:40 عصر
محمد جان!
اگه اجازه بدین آموزش نحوه آپلود و نمایش عکس رو برای حفظ پیوستگی تو این تاپیک تقدیم کنم. امیدوارم که مفید باشه:
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=218653&page=5
التماس دعا