PDA

View Full Version : سوال: The namespace 'pjt' already contains a definition for 'carkard'

shima2006
شنبه 12 تیر 1389, 12:39 عصر
سلام دوستان
کسی میدونه دلیله این Error چیه؟

The namespace 'pjt' already contains a definition for 'carkard'

خطی که روش این پیغامو میده اینه:

public class carkard : ReportClass {

public carkard() {
}

بدیش به اینه که این پیغام تویه یکی از فرمهایی هست که توسط خود برنامه ساخته میشه:ناراحت:

ricky22
شنبه 12 تیر 1389, 13:31 عصر
اسم carkard رو عوض کنید درسته
میگه در فضای نام جاری قبلا carkard تعریف شده
موفق باشید

shima2006
شنبه 12 تیر 1389, 15:05 عصر
اسمو عوض کردم
حالا این پیغامو میده: The type 'pjt.carkard1' already contains a definition for 'Parameter
روی این خط خطا داره :

public CrystalDecisions.Shared.IParameterField Parameter_flag {
get {
return this.DataDefinition.ParameterFields[3];
}

ricky22
یک شنبه 13 تیر 1389, 08:21 صبح
باز میگه یکی از پارامترها رو یک بار قبلا تعریف کردید
دوست من از روی معنی فارسی ارور ها میشه متوجه شد کجای کار اشکال داره جسارت نشه اما اگر در زبان مشکل دارید ضمن تقویت زبانتون از دیکشنری یا google translate استفاده کنید بعد از یک مدت چشمتون به خطاها و معانی انها اشنا میشه.
موفق باشید.

shima2006
دوشنبه 21 تیر 1389, 11:10 صبح
باز میگه یکی از پارامترها رو یک بار قبلا تعریف کردید
دوست من از روی معنی فارسی ارور ها میشه متوجه شد کجای کار اشکال داره جسارت نشه اما اگر در زبان مشکل دارید ضمن تقویت زبانتون از دیکشنری یا google translate استفاده کنید بعد از یک مدت چشمتون به خطاها و معانی انها اشنا میشه.
موفق باشید.

متشکرم این مشکل حل شد ولی راستش همچین پارامتری قبلا تعریف نشده بود!!!

من چندین بار اسم ها رو عوض کردم و در نهایت همون اسم اولی رو براش گذاشتم و این خطا برطرف شد!!!

راستش گاهی پیغام خطاهایی در برنامه می بینم که هیچ دلیلی براشون پیدا نمی کنم حالا یا به قول شما زبانم ضعیفه و معنی پیغام رو متوجه نمی شم یا اینکه یه مشکلی در برنامه هست که من ازش بی خبرم :افسرده:

shima2006
جمعه 25 تیر 1389, 10:28 صبح
فکر می کنم این مشکل از اینجا ناشی میشه که گاهی نسخه قبلیه پروژه ها در سی شارپ اجرا میشه که برای حل این مشکل باید پروژه مجددا Build بشه ...

alireza_s_84
جمعه 25 تیر 1389, 10:28 صبح
متشکرم این مشکل حل شد ولی راستش همچین پارامتری قبلا تعریف نشده بود!!!
من چندین بار اسم ها رو عوض کردم و در نهایت همون اسم اولی رو براش گذاشتم و این خطا برطرف شد!!!
راستش گاهی پیغام خطاهایی در برنامه می بینم که هیچ دلیلی براشون پیدا نمی کنم حالا یا به قول شما زبانم ضعیفه و معنی پیغام رو متوجه نمی شم یا اینکه یه مشکلی در برنامه هست که من ازش بی خبرم :افسرده:
مطمئنا خیلی از خطاها دلیل موجهی دارند و این عدم دقت ماست که باعث میشه دلیلی برای اونها پیدا نکنیم. این خطا به زبانی خیلی ساده داره مشکل رو توضیح میده.
شما اگر کد کلاس رو میذاشتین اینجا مطمئن باشید بهتر میشد خطا رو بهتون نشون داد. در هر حال مطمئن باشید قبلا یک پارامتر یا متغیر رو تعریف کرده بودید و گرنه این خطا رخ نمیداد.
موفق باشید