PDA

View Full Version : گفتگو: کسی با سیستم های SMS کار کرده؟

eliTive
شنبه 12 تیر 1389, 18:50 عصر
سلام دوستان
من می خواستم با یکی از دوستان که با سیستم های SMS و وب سرویس ها ( مثل مگفا ) کار کردند تماس بگیرم و چند تا سوال بپرسم ممنون می شم دوستانی که کارکردن ای دی یا شمارشون رو برای من پیغام خصوصی بزارن.

funpatogh
دوشنبه 14 تیر 1389, 23:23 عصر
مشکلت چی هست
بنده با سرویس هاست ایران پیارسال کار کردم

eliTive
سه شنبه 15 تیر 1389, 09:12 صبح
درمورد هزینه هاش یه توضیحی می دی دوست عزیز و آیا می تونیم خودمون پنل ارسال و دریافت بنویسیم یعنی این امکان رو به ما می دن که بتونیم یه پنل بنویسیم و باهاش نظرسنجی و مسابقات و ... برگزار کنیم؟

funpatogh
سه شنبه 15 تیر 1389, 22:03 عصر
من پیارسال 60.000 تومان دادم یک پنل و یک شماره مخصوص سند و دریافت مثلا 300065986 بهم دادن با 2500 تومان شارژ
هر اس ام اسی که دریافت و یا سند میکردم از 2500 تومان کم میشد و بوقتی 0 میشد باید شارژ میکردم دوباره
این شماره تا یک سال متعلق به من بود و هر سال اگر دلم می خواست باید تمدید میکردم
توی پنل هر اس ام اسی که به شمارم می دادن نمایش میداد با تاری و متن پیام و میشد از اونجا هم به هر شماره ای پیام بدم و چند تا چنند تا هم میشد پیام بدم
یک بخش هم داشت که میشد توی پنل یک فایل که توی سایتت قرار دادی معرفی کنی که با اون فایل میتونی توی برنامه استفاده کنی و باهاش اس ام اس بفرستی
مثلا اگر اس ام اس به شمارت بدن هم توی پنل ذخیره میشد هم اینکه 2 فاکتور
متن پیام
شماره فرستنده
به اون فایل سند میشد و با اون فاکتور ها میتونستی توی برنامه ات استفاده کنی و جواب پردازش شده رو دوباره با همون فایل که از طریق سوکت ها به سرور اس ام اس وصل میشد به فرستنده ارسال کنی

mohammadHN
چهارشنبه 16 تیر 1389, 17:46 عصر
من برنامه نویس سایت smsg.ir رو می‌شناسم
اگه خواستی pm بده ایمیلش رو بهت بدم!