PDA

View Full Version : سوال: ايجاد راهنماي قابل ويرايش

T A H O R A
شنبه 12 تیر 1389, 23:49 عصر
سلام
من برنامه اي دارم مي نويسم براي يه اداره
كه در قسمت اطلاعات يا همون about me دو بخش داره يكي مربوط به برنامه است و راهنمايي و اطلاعاتي درمورد برنامه و چگونگي استفاده از برنامه است
يه گزينه ديگه اش اطلاعات مربوط به اداره است مثل مساحت و زيربنا تعداد كاركنان و ساكنين مجتمع و هزينه هاي ساليانه وتاريخچه و اين اطلاعات هرچند وقت عوض ميشه وشماره تلفن هاي جديد اضافه ميشه كاركنان بيشترميشه ساختمانهايي اضافه مي شه و غيره
اين هارونوشتم تا بگم اين راهنما روچطور بنويسم كه قابل ويرايش باشه متن تكس باكس بزارم يا همون گزينه ي سي شارپ رودرمورد about me انتخاب كنم؟؟؟؟؟؟؟؟ يا اين كه راه بهتري هست ؟؟؟؟
بايد قابل ويرايش و قابل ذخيره سازي و چاپ و انتخاب فونت وسايز رو داشته باشه
مچكر ميشم اگرراهنماييم كنيد...

behnam25214
یک شنبه 13 تیر 1389, 00:01 صبح
سلام

اون اطلاعات رو تو پایگاه داده ذخیره کن و از اونجا هم بخون تا راحت هم بشه ویرایشش کرد.

T A H O R A
یک شنبه 13 تیر 1389, 00:06 صبح
سلام

اون اطلاعات رو تو پایگاه داده ذخیره کن و از اونجا هم بخون تا راحت هم بشه ویرایشش کرد.
دوست عزيز چطوري ذخيره كنم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تكس باكس بزارم ؟؟ حدود دوسه صفحه ي ورده با فونت 12 !
بايد براي اين متن تكس باكس يه جدول تنها بزارم چون طوري كه من يادگرفتم باعث ميشه حجم زيادي پايگاه داده بگيره و غير ازاون آيا استفاده از پايگاه داده براي اين كار درسته؟؟؟؟؟
من پايگاه دادم به اندازه كافي شلوغ هست نزديك 5تا جدول دارم !!

mmd2009
یک شنبه 13 تیر 1389, 00:38 صبح
دوست عزیز اون صفحه رو شما ویرایش میکنی یا کسی که قراره از این نرم افزار استفاده بکنه؟

T A H O R A
یک شنبه 13 تیر 1389, 00:45 صبح
دوست عزیز اون صفحه رو شما ویرایش میکنی یا کسی که قراره از این نرم افزار استفاده بکنه؟

كسي كه قراره استفاده كنه و ويرايشش فقط يك يا دوبار نيست به مرور همه چي داره تغيير ميكنه و هر چند مدت ويرايش نيازداره

mmd2009
یک شنبه 13 تیر 1389, 00:59 صبح
بهترین راهی که به ذهن من میرسه اینه که اطلاعات اموزشی برن تو یه notepad و از اونجا ذخیره بشن تو بانک البته به صورت باینری

و هر بار اگه خواستی مقدارش رو بخونی و بتونی اونو ویرایش کنی و دوباره سیوش کنی جای فایل قبلی

البته شاید هم نخوای این کارو بکنی یا اصلا نشه!!!

T A H O R A
یک شنبه 13 تیر 1389, 12:50 عصر
بهترین راهی که به ذهن من میرسه اینه که اطلاعات اموزشی برن تو یه notepad و از اونجا ذخیره بشن تو بانک البته به صورت باینری

و هر بار اگه خواستی مقدارش رو بخونی و بتونی اونو ویرایش کنی و دوباره سیوش کنی جای فایل قبلی

البته شاید هم نخوای این کارو بکنی یا اصلا نشه!!!

یعنی راه حلی که من مبتدی از پسش بربیام نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

T A H O R A
شنبه 02 مرداد 1389, 10:22 صبح
دوستان عزیز یعنی هیچ راه حلی نداره؟؟