PDA

View Full Version : قرار دادن لينك دانلود فايل هاي صوتي و تصويري آپلود شده در سايت

SAMARE
یک شنبه 13 تیر 1389, 09:17 صبح
سلام دوستان

ميخواستم بدونم چطور ميشه لينك دانلود فايل هاي صوتي و تصويري آپلود شده در وبسايت كه آدرس ذخيره اونها در ديتابيس ذخيره شده رو در اختيار كاربران قرار داد

مرسي

raziee
یک شنبه 13 تیر 1389, 09:57 صبح
سلام دوستان

ميخواستم بدونم چطور ميشه لينك دانلود فايل هاي صوتي و تصويري آپلود شده در وبسايت كه آدرس ذخيره اونها در ديتابيس ذخيره شده رو در اختيار كاربران قرار داد

مرسي

در یک گرید ویو اون رو با تگ لینک بایند کنید.

SAMARE
یک شنبه 13 تیر 1389, 10:03 صبح
در یک گرید ویو اون رو با تگ لینک بایند کنید.

همين كار رو خودم كردم ولي دنبال راه حل بهتري ميگشتم آخه گريد بيشتر براي مواقعي بدرد ميخوره كه تعداد زيادي ركود داشته باشي ولي من فقط يه ركورد دارم!!!

raziee
یک شنبه 13 تیر 1389, 10:41 صبح
همين كار رو خودم كردم ولي دنبال راه حل بهتري ميگشتم آخه گريد بيشتر براي مواقعي بدرد ميخوره كه تعداد زيادي ركود داشته باشي ولي من فقط يه ركورد دارم!!!

خوب برادر شما بگید منظورتون از راه بهتر چیه؟
و اینکه میخواهید چه کاری انجام بدید.
و حالا مشکلتون کجاست.

SAMARE
پنج شنبه 17 تیر 1389, 10:03 صبح
خوب برادر شما بگید منظورتون از راه بهتر چیه؟
و اینکه میخواهید چه کاری انجام بدید.
و حالا مشکلتون کجاست.
من خواهرم نه برادر:چشمک:

ببينيد كنترل هايي مثل گريد بيشتر زماني استفاده ميشن كه تعداد زيادي ركورد بايد نمايش داده بشن ولي من فقط يك فايل دارم كه ميخوام لينك دانلود داشته باشه

براي همين براي قرار دادن لينك دانلود براي فايلم دنبال روش ديگه اي هستم!!!

daffy_duck376
پنج شنبه 17 تیر 1389, 11:18 صبح
شما میتونید لینک دانلود رو به صورت runtime ایجاد کنید

HtmlImage img1
= new HtmlImage();02. img1.Width = 100;
03. img1.Height = 100;
04. img1.Src = "~/2.jpg";
05.
06.
07. HtmlAnchor a = new HtmlAnchor();
08. a.HRef = "default.aspx";
09. a.Controls.Add(img1);
10. form1.Controls.Add(a);

panel1.Controls.Add(a);
در کد بالا IMG یه کنترل html است که عکسی که کاربر باید روش کلیک کنه رو نشون میده و توی قسمت href HtmlAnchor g لینک فایلتو بده و یه پنل بگذار اونجا که میخوای لینک ظاهر بشه توی مثال اسمش panel1 هست موفق باشی