PDA

View Full Version : انتقال اطلاعا ت از گرید ویو به جدول

RIG000
دوشنبه 14 تیر 1389, 09:37 صبح
راستش گرید ویو من چند تا فیلد داره که میخام به جدولم اضافه کنم این فرمم فاکتور خرید هست که چند تا textbox داره و من میخام به جدولم اضافه بشه insert منظورمه و سپس save اما چه جوری وقتی که دستی اطلاعات رو تو گرید ویو میریزم از گرید به جدولم منتقل کنم؟
یکمی کد نوشتم اما همچین جواب نداد دیگه گفتم وقتی دوستان هستن کمی زود تر به جواب میرسم و ......
با نمونه هم کاری انجام بدین خیلی بهتر میشه حداقل مابقی دوستان هم نمونه کار میبین .
ممنونم

البته چون فاکتور خرید و فروش هست فیلد های محاسباتیش هم بررسی میشه که از شما کمک خواهم گرفت دوستان عزیز

RIG000
دوشنبه 14 تیر 1389, 11:40 صبح
بچه ها ببینین من میخام اگه یه کد کالا رو به گرید اضافه کنیم توی یه ستون بنویسشمش بعد بعد نام کالا و ....
تو ستون نام کالا و .... اضافه بشه اما نمیدونم چه کدی رو براش بنویسم اگه کسی واقعا میتونه اینکار رو کنه من برنامه رو بهش بدم اگه هم میتونه یه نمونه کد بذاره

ozzy_mra
دوشنبه 14 تیر 1389, 11:44 صبح
خب چرا اطلاعات کامل رو از کاربر نمی گیری و بعد ذخیره کنی و بعد از اینزرت به جدولت یه بار دیگه دیتا گریدتو آپدیت کنی که آخرین اطلاعت درج شده نمایش داده بشه؟

NIK
دوشنبه 14 تیر 1389, 11:44 صبح
بچه ها ببینین من میخام اگه یه کد کالا رو به گرید اضافه کنیم توی یه ستون بنویسشمش بعد بعد نام کالا و ....
تو ستون نام کالا و .... اضافه بشه اما نمیدونم چه کدی رو براش بنویسم اگه کسی واقعا میتونه اینکار رو کنه من برنامه رو بهش بدم اگه هم میتونه یه نمونه کد بذاره

به نظر من روشی که میخوای استفاده کنی اشتباهه.
باید یه تکس باکس بزاری بیرون گریدویو و کد کالا اونجا اضافه بشه و با کلید Enter یا یک دکمه، مشخصات کالا در یک سطر گریدویو اضافه بشه.

RIG000
دوشنبه 14 تیر 1389, 11:51 صبح
به نظر من روشی که میخوای استفاده کنی اشتباهه.
باید یه تکس باکس بزاری بیرون گریدویو و کد کالا اونجا اضافه بشه و با کلید Enter یا یک دکمه، مشخصات کالا در یک سطر گریدویو اضافه بشه.
یعنی کالا رو با کد یا نام بخونم و مشخصات اون تو گرید نشون داده بشه اما من مشکلات دیگه ای هم دارم 2 تا از ستون های این گرید از یه دو جدول دیگه یباید خونده شه ؟
میخام برنامه رو بذارم خیلی توش گیر کردم و فردا هم میرم خود دانشگاه به شما ها هم دیگه فردا دسترسی ندارم و پس فردا باید برنامه رو تحویل بدم ترم اخرم هست

RIG000
دوشنبه 14 تیر 1389, 11:54 صبح
http://www.4shared.com/file/6vYiEl0Y/_2__Copy__2__of_m2rmobile1.html
فاکتور خرید به اسم frm factor هستش میشه توش جابجایی بدین و کد رو بنویسین .
تو گرید ویو نام و کد کالا تعداد واحد از جدول کالا خونده میشه قیمت کالا از جدول ghymatfo و مجودی کالا هم از جدول mojodi بقیه هم محاسباتیه ؟

NIK
دوشنبه 14 تیر 1389, 11:56 صبح
یعنی کالا رو با کد یا نام بخونم و مشخصات اون تو گرید نشون داده بشه اما من مشکلات دیگه ای هم دارم 2 تا از ستون های این گرید از یه دو جدول دیگه یباید خونده شه ؟
میخام برنامه رو بذارم خیلی توش گیر کردم و فردا هم میرم خود دانشگاه به شما ها هم دیگه فردا دسترسی ندارم و پس فردا باید برنامه رو تحویل بدم ترم اخرم هست

من تا ساعت 3:30 به اینترنت دسترسی دارم. بعدش تا فردا دسترسی ندارم. اگه برنامت رو با یه بک آپ از دیتابیست بزاری، برات درست میکنم. کاری نداره.

RIG000
دوشنبه 14 تیر 1389, 12:09 عصر
من تا ساعت 3:30 به اینترنت دسترسی دارم. بعدش تا فردا دسترسی ندارم. اگه برنامت رو با یه بک آپ از دیتابیست بزاری، برات درست میکنم. کاری نداره.
برامه رو گذاشتم هر طور توش جابجایی میدن بدین چون میخام به نتیجه برسه . خیلی همچین حالم خوب نیست واقعیتش تحلیلم غلط شده . تباعث شده تو مابقی کد ها هم گیر کنم

RIG000
دوشنبه 14 تیر 1389, 12:11 عصر
خب چرا اطلاعات کامل رو از کاربر نمی گیری و بعد ذخیره کنی و بعد از اینزرت به جدولت یه بار دیگه دیتا گریدتو آپدیت کنی که آخرین اطلاعت درج شده نمایش داده بشه؟

مهندس برنامه رو گذاشتم . اگه بشه شما هم کمک کنید برنام هیه جور سر و تهش سر هم بیا د

RIG000
دوشنبه 14 تیر 1389, 12:28 عصر
مهندس نیکنامبرنامه رو دیدین یه چیزی بگین ببینم چیکار کردم ؟

NIK
دوشنبه 14 تیر 1389, 14:04 عصر
52328

موفق باشید