PDA

View Full Version : سوال: تغير كد هنگام گذاشتن سايت در هاست

mohsen.nsb44
دوشنبه 14 تیر 1389, 11:51 صبح
سلام من براي ثبت يك ركورد از پارامتر ها و استور پروسيجر ها استفاده كردم به صورت زير

SqlConnection con = new SqlConnection();
con.ConnectionString = @"data source=.\sqlexpress;initial catalog=karyabi;integrated security=true";
SqlCommand cmdcom = new SqlCommand("ertebat", con);
cmdcom.CommandType = CommandType.StoredProcedure;
cmdcom.Parameters.AddWithValue("@name", this.TextBox1.Text);
cmdcom.Parameters.AddWithValue("@family", this.TextBox2.Text); con.Open();
cmd.ExecuteNonQuery();
con.Close();
حال زماني كه داخل هاست مي زارم ديتا سورس من به چه صورت بايد تغيير بكنه؟؟

mohsen.nsb44
دوشنبه 14 تیر 1389, 13:01 عصر
ايا بجز ديتا سورس كد ديگري هم بايد تغيير بكند؟؟؟؟؟؟؟؟؟

raziee
دوشنبه 14 تیر 1389, 14:07 عصر
دوست من معماری چند لایه رو یاد بگیرید.
برای کار با دیتابیس با معماری چند لایه کار کنید.
کانکشن استرینگ رو از وب کانفیگ بگیرید.

به عنوان یک نمونه ی خوب گرید ویو ورژن 7 آقای راد رو مورد مطالعه قرار دهید.

mohsen.nsb44
دوشنبه 14 تیر 1389, 14:17 عصر
دوست من معماری چند لایه رو یاد بگیرید.
برای کار با دیتابیس با معماری چند لایه کار کنید.
کانکشن استرینگ رو از وب کانفیگ بگیرید.

به عنوان یک نمونه ی خوب گرید ویو ورژن 7 آقای راد رو مورد مطالعه قرار دهید.
من با دات نت 2 كار مي كنم گريد ويو اقاي راد دات نت 3.5 استفاده شده فقط لطف كنين بگين من چكار بايد بكنم در رابطه با كد بالا؟
كانكشن استرينگ وب كانفيگ من صحيح هستشو به صورت زير نوشته شده

<add name="connectionString" connectionString="Data Source=xx.xxx.xxx.xxx;Initial Catalog=xxxxx;User ID=xxxxx;Password=xxxxx;" />

مشكل من اينه كه كدمو بايد چطور تغير بدم كه به كانكشن استرينگ وصل بشه؟لطفا كمك كنيد بد جوري گير كردم اين كد تو لوكال هيچ مشكلي نداره اما تو هاست چرا داره چون data source=.\sqlexpress هستش و نمي دونم بايد به چي تغييرش بدم.

raziee
دوشنبه 14 تیر 1389, 14:27 عصر
من با دات نت 2 كار مي كنم گريد ويو اقاي راد دات نت 3.5 استفاده شده فقط لطف كنين بگين من چكار بايد بكنم در رابطه با كد بالا؟
كانكشن استرينگ وب كانفيگ من صحيح هستشو به صورت زير نوشته شده

<add name="connectionString" connectionString="Data Source=xx.xxx.xxx.xxx;Initial Catalog=xxxxx;User ID=xxxxx;Password=xxxxx;" />

مشكل من اينه كه كدمو بايد چطور تغير بدم كه به كانكشن استرينگ وصل بشه؟لطفا كمك كنيد بد جوري گير كردم اين كد تو لوكال هيچ مشكلي نداره اما تو هاست چرا داره چون data source=.\sqlexpress هستش و نمي دونم بايد به چي تغييرش بدم.

به جای .\sqlexpress بگذارید IP بدید. یا اگه رو یه سرور هستند .\

***اموزش ایجاد انواع کانکشن استرینگ*** (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=178392)

mohsen.nsb44
دوشنبه 14 تیر 1389, 14:30 عصر
به جای .\sqlexpress بگذارید IP بدید. یا اگه رو یه سرور هستند .\

***اموزش ایجاد انواع کانکشن استرینگ*** (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=178392)
اين كار ها رو كردم اما باز ارور مي ده:عصبانی++:ديگه كلافه شدم امكانش هست مشكل از ديتابيسم باشه؟

mohsen.nsb44
دوشنبه 14 تیر 1389, 14:36 عصر
وقتي به جاي .\sqlexpress ئ ip رو مي زارم ارور زيرو مي ده

Cannot open database "karyabi" requested by the login. The login failed.
Login failed for user 'H3-POUYASAZAN\IWPD_312(bazarkir)'.

raziee
دوشنبه 14 تیر 1389, 14:45 عصر

دوست من شما اول مطمئن بشو که میتونی با یک Userو Pass وارد بشید بعد اون User & Pass رو بیار داخل برنامه.
الان شما مشکلت اینه که با نام کاربری و رمز عبوری که داری نمیتونی به SQL SERVER لاگین بشی.
نام کاربریتون اینه:H3-POUYASAZAN\IWPD_312(bazarkir؟؟

mohsen.nsb44
دوشنبه 14 تیر 1389, 16:42 عصر
دوست من شما اول مطمئن بشو که میتونی با یک Userو Pass وارد بشید بعد اون User & Pass رو بیار داخل برنامه.
الان شما مشکلت اینه که با نام کاربری و رمز عبوری که داری نمیتونی به SQL SERVER لاگین بشی.
نام کاربریتون اینه:H3-POUYASAZAN\IWPD_312(bazarkir؟؟
دوست عزیز این طور نیست من 2 تا دیتابیس دارم یکی برای ورود به سیستم و دیگری برای ذخیره شدن اطلاعات زمانی که من می خوام اطلاعات رو ثبت کنم از دیتابیس کاریابی استفاده می کنم که هیچ ربطی به دیتابیس دیگم نداره در ضمن پویاسازان اسم شرکتی هست که هاستو ازش اجاره کردم.

raziee
دوشنبه 14 تیر 1389, 16:56 عصر
دوست عزیز این طور نیست من 2 تا دیتابیس دارم یکی برای ورود به سیستم و دیگری برای ذخیره شدن اطلاعات زمانی که من می خوام اطلاعات رو ثبت کنم از دیتابیس کاریابی استفاده می کنم که هیچ ربطی به دیتابیس دیگم نداره در ضمن پویاسازان اسم شرکتی هست که هاستو ازش اجاره کردم.

دوست من ، منظور من اینه که مثلا با نرم افزار SQL SERVER ای که تو منزل داری کانکت شو ببین اگه تونستی کانکت بشی همون USER & PASS رو بزار .
همین!!

mohsen.nsb44
دوشنبه 14 تیر 1389, 19:12 عصر
دوست من ، منظور من اینه که مثلا با نرم افزار SQL SERVER ای که تو منزل داری کانکت شو ببین اگه تونستی کانکت بشی همون USER & PASS رو بزار .
همین!!
دوست عزیز من تو خونه با همون اسکیو ال که تو سیستم من نصب کانکت می شم در جدول کاریابی من یوزر نیم و پسورد نداره شاید منظور شما یوزر و پسوردی هست که داخل کنترل پنل هاست ساختم؟
در کل من تو خونه که دیتا سورس من به این شکل هست .\sqlexpres کانکت می شم و دیتا ثبت می کنم و هیچ مشکلی ندارم مشکل زمانیه که تو هاست گذاشتم. نظر یا راه حلی ندارین؟

mohsen.nsb44
سه شنبه 15 تیر 1389, 10:34 صبح
اميد وار بودم يكي بتونه كمك كنه مشكلمو حل كنم.
حال اين سوال رو از دوستان مي پرسم . شما زماني كه فايل خود رو تو هاست مي زارين به جاي .\sqlexpress چه چيزي مي نويسيد؟ البته من ip رو نوشتم باز ارور داد بجز ip براي وصل شدن به كانكشن استرينگ چه چيزي مي توان قرار داد؟؟؟؟؟؟؟؟

raziee
سه شنبه 15 تیر 1389, 11:07 صبح
اميد وار بودم يكي بتونه كمك كنه مشكلمو حل كنم.
حال اين سوال رو از دوستان مي پرسم . شما زماني كه فايل خود رو تو هاست مي زارين به جاي .\sqlexpress چه چيزي مي نويسيد؟ البته من ip رو نوشتم باز ارور داد بجز ip براي وصل شدن به كانكشن استرينگ چه چيزي مي توان قرار داد؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز من تو خونه با همون اسکیو ال که تو سیستم من نصب کانکت می شم در جدول کاریابی من یوزر نیم و پسورد نداره شاید منظور شما یوزر و پسوردی هست که داخل کنترل پنل هاست ساختم؟
در کل من تو خونه که دیتا سورس من به این شکل هست .\sqlexpres کانکت می شم و دیتا ثبت می کنم و هیچ مشکلی ندارم مشکل زمانیه که تو هاست گذاشتم. نظر یا راه حلی ندارین؟

دوست من شما تو خونتون با UserName ویندوزتون به SQL وصل میشید.
وقتی میخواید یه یانک رو بزارید رو هاست باید براش User & Pass تعریف کنید.
یعنی چی که دیتابیستون User& Pass نداره؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟؟!؟! ؟:گیج::گیج:

mehdi.mousavi
سه شنبه 15 تیر 1389, 11:08 صبح

سلام.
پیام بالا نشون دهنده این هستش که بانک Karyabi رو شما نمیتونید با UID ی H3-POUYASAZAN\IWPD_312 باز کنید. لطفا Connection String مورد استفاده خودتون رو بدون اینکه کوچکترین دستی توش ببرید از درون برنامه اینجا Paste کنید تا ببینم چی نوشته اید! تکرار میکنم. بدون اینکه توش دست ببرید! (البته جای Password چند تا ---- بزنید تا بعدا به مشکل نخورید). من راستش به UID مورد استفاده شما مشکوک شدم. چون وقتی مینویسه H3-POUYASAZAN\IWPD_312 یعنی احتمالا شما دارید از Windows Authentication استفاده می کنید و نه SQL Server Auth. Mode. اما برای اینکه مطمئن بشم، باید حتما Connection String شما رو ببینم.

موفق باشید.

mohsen.nsb44
سه شنبه 15 تیر 1389, 11:15 صبح
سلام.
پیام بالا نشون دهنده این هستش که بانک Karyabi رو شما نمیتونید با UID ی H3-POUYASAZAN\IWPD_312 باز کنید. لطفا Connection String مورد استفاده خودتون رو بدون اینکه کوچکترین دستی توش ببرید از درون برنامه اینجا Paste کنید تا ببینم چی نوشته اید! تکرار میکنم. بدون اینکه توش دست ببرید! (البته جای Password چند تا ---- بزنید تا بعدا به مشکل نخورید). من راستش به UID مورد استفاده شما مشکوک شدم. چون وقتی مینویسه H3-POUYASAZAN\IWPD_312 یعنی احتمالا شما دارید از Windows Authentication استفاده می کنید و نه SQL Server Auth. Mode. اما برای اینکه مطمئن بشم، باید حتما Connection String شما رو ببینم.

موفق باشید.
اينم كانكشن استرينگ من فقط شماره ip و پسورد رو عوض كردم

<add name="connectionString" connectionString="Data Source=68.235.186.186;Initial Catalog=karyabi;User ID=mohsen128;Password=mmmmm;" />

mehdi.mousavi
سه شنبه 15 تیر 1389, 11:19 صبح
اينم كانكشن استرينگ من فقط شماره ip و پسورد رو عوض كردم

<add name="connectionString" connectionString="Data Source=68.235.186.186;Initial Catalog=karyabi;User ID=mohsen128;Password=mmmmm;" />

و لطفا پیام خطایی رو که میگیرید رو بدون هیچگونه تغییری اینجا بذارید...
منظورم همون Cannot open database... هستش.

mohsen.nsb44
سه شنبه 15 تیر 1389, 11:40 صبح
و لطفا پیام خطایی رو که میگیرید رو بدون هیچگونه تغییری اینجا بذارید...
منظورم همون Cannot open database... هستش.

Cannot open database "karyabi requested by the login. The login failed.
Login failed for user 'H3-POUYASAZAN\IWPD_312(bazarkarir)'.

mehdi.mousavi
سه شنبه 15 تیر 1389, 11:51 صبح
Cannot open database "karyabi requested by the login. The login failed.
Login failed for user 'H3-POUYASAZAN\IWPD_312(bazarkarir)'.

اوه... مطمئنید از همون Connection String استفاده میکنید؟ آیا احتمالش هست که دو تا در Connection String در برنامه تعریف کرده باشید؟ چون پیام فوق نشون میده شما میخواهید با IWPD_312 لاگین کنید، اما در Connection String خودتون، UID رو mohsen128 زده بودید....

لطفا کدی اتصال به بانک و استفاده از Connection String تعریف شده در برنامه رو نیز اینجا قرار بدید. چون پیام فوق نشون میده (احتمال بسیار زیاد) از Connection String مزبور برای اتصال به بانک استفاده نشده.

موفق باشید.

mohsen.nsb44
سه شنبه 15 تیر 1389, 12:02 عصر
اوه... مطمئنید از همون Connection String استفاده میکنید؟ آیا احتمالش هست که دو تا در Connection String در برنامه تعریف کرده باشید؟ چون پیام فوق نشون میده شما میخواهید با IWPD_312 لاگین کنید، اما در Connection String خودتون، UID رو mohsen128 زده بودید....

لطفا کدی اتصال به بانک و استفاده از Connection String تعریف شده در برنامه رو نیز اینجا قرار بدید. چون پیام فوق نشون میده (احتمال بسیار زیاد) از Connection String مزبور برای اتصال به بانک استفاده نشده.

موفق باشید.
دوست عزيز درسته من تو سيستمم از كانكشن استرينگ karyabiconnection strin استفاده مي كردم همينم قسمت وب كانفيگ قرار دادم اما بهم گفتم مشكل از كانكشن استرينگت هست و بايد عوض كني منم كانكشن استرينگ جديد ساختم.
كدي كه استفاده ميكنم به صورت زير هستش البته اينم بگم من يك سرور ساختم

کد:
SqlConnection con = new SqlConnection(); con.ConnectionString = @"data source=.\sqlexpress;initial catalog=karyabi;integrated security=true"; SqlCommand cmdcom = new SqlCommand("ertebat", con); cmdcom.CommandType = CommandType.StoredProcedure; cmdcom.Parameters.AddWithValue("@name", this.TextBox1.Text); cmdcom.Parameters.AddWithValue("@family", this.TextBox2.Text); con.Open(); cmd.ExecuteNonQuery(); con.Close();

mehdi.mousavi
سه شنبه 15 تیر 1389, 12:58 عصر
دوست عزيز درسته من تو سيستمم از كانكشن استرينگ karyabiconnection strin استفاده مي كردم همينم قسمت وب كانفيگ قرار دادم اما بهم گفتم مشكل از كانكشن استرينگت هست و بايد عوض كني منم كانكشن استرينگ جديد ساختم.
كدي كه استفاده ميكنم به صورت زير هستش البته اينم بگم من يك سرور ساختم

کد:
SqlConnection con = new SqlConnection(); con.ConnectionString = @"data source=.\sqlexpress;initial catalog=karyabi;integrated security=true"; SqlCommand cmdcom = new SqlCommand("ertebat", con); cmdcom.CommandType = CommandType.StoredProcedure; cmdcom.Parameters.AddWithValue("@name", this.TextBox1.Text); cmdcom.Parameters.AddWithValue("@family", this.TextBox2.Text); con.Open(); cmd.ExecuteNonQuery(); con.Close();

شوخی میکنید؟ شما تو فایل Web Config یه دفعه Connection String رو تعریف کردید، بعدش اومدید توی کد Hard Code اش کردید؟ (بسم ا...). ببینید. مشکلی که بهش برمیخورید طبیعی هستش. شما اصلا کاری با Connection String تعریف شده در Web.Config ندارید که بخواد تاثیری روی روند برنامه بذاره. :ناراحت: این Error رو هم بخاطر Integrated Security ی بالا میگیرید...

روش درست چیه؟ جای اینکه بنویسید:

con.ConnectionString = @"data source=.\sqlexpress;initial catalog=karyabi;integrated security=true";

شما از این کد استفاده کنید:

con.ConnectionString = System.Configuration.ConfigurationManager.AppSetti ngs["connectionString"];

به این ترتیب، جای اینکه CnnStr شما Hard Code بشه توی برنامه، میره و از فایل Web.Config از بخش AppSettings گزینه connectionString رو میخونه و ...

در کل، این روش توی .NET 1 مورد استفاده قرار میگرفت. امروزه ما <connectionStrings> میتونیم توی web.config داشته باشیم و روش ارجح استفاده از این Tag هستش. اما فعلا برای اینکه مشکلتون حل بشه تغییر کوچک بالا رو اعمال کنید و نتیجه رو اعلام کنید.

موفق باشید.

mohsen.nsb44
سه شنبه 15 تیر 1389, 13:10 عصر
دوست عزيز خطي رو كه گفتيد تغيير دادم حالا ارور زيرو مي ده :ناراحت:

The ConnectionString property has not been initialized.

mehdi.mousavi
سه شنبه 15 تیر 1389, 13:54 عصر
سلام.
لطفا یکبار دیگه کد جدید رو اینجا قرار بدید + اون بخش از Web.Config رو... احتمالا اسامی استفاده شده در webConfig هنگام تعریف CnnStr متفاوت هستش از اسمی که در کد آدرس کرده ایم، در نتیجه ConnectionString رو Null یا Empty پاس میکنه و در نتیجه این ایراد جدید پیش میاد....

موفق باشید.

mohsen.nsb44
سه شنبه 15 تیر 1389, 13:57 عصر
سلام.
لطفا یکبار دیگه کد جدید رو اینجا قرار بدید + اون بخش از Web.Config رو... احتمالا اسامی استفاده شده در webConfig هنگام تعریف CnnStr متفاوت هستش از اسمی که در کد آدرس کرده ایم، در نتیجه ConnectionString رو Null یا Empty پاس میکنه و در نتیجه این ایراد جدید پیش میاد....

موفق باشید.

SqlConnection con = new SqlConnection();
con.ConnectionString = System.Configuration.ConfigurationManager.AppSetti ngs["connectionString"];
SqlCommand cmd = new SqlCommand("ertebat", con);
cmd.CommandType = CommandType.StoredProcedure;
cmd.Parameters.AddWithValue("@name", this.TextBox1.Text);
cmd.Parameters.AddWithValue("@family", this.TextBox2.Text);
con.Open();
cmd.ExecuteNonQuery();

con.Close();

<add name="connectionString" connectionString="Data Source=66.228.168.168;Initial Catalog=karyabi;User ID=mohsen128;Password=mmmmm;" />

mehdi.mousavi
سه شنبه 15 تیر 1389, 15:20 عصر
سلام.
من مشکلی در این کد نمیبینم (البته بهتره ConnectionString رو توی Constructor کلاس SqlConnection به این کلاس پاس کنید، فقط برای خوانایی تمیزتر شدن کد). در واقع، من الان به دو مساله دیگه شک کردم:

مطمئنید که از این خطوط برنامه هستش که ایراد گرفته میشه؟ ممکن هستش که قبل از اینکه اجرا به این خطوط برسه، جای دیگه ای با بانک کاری کرده باشید و ایراد حاصله در اون نقطه رخ داده باشه؟؟؟
فایل Web.Config اتون شاید مشکلی داره. با در نظر گرفتن مسائل امنیتی، میشه خواهش کنم کل فایل رو اینجا قرار بدید تا ببینم؟ (شماره یک بسیار مهمتره. به بیان دیگه، قبل از ارسال web.config مطمئن بشید که اجرای برنامه واقعا در همین خطوطی که اینجا ارسال کردید با مشکل مواجه و متوقف میشه....)

موفق باشید.

mohsen.nsb44
سه شنبه 15 تیر 1389, 16:28 عصر
سلام.
من مشکلی در این کد نمیبینم (البته بهتره ConnectionString رو توی Constructor کلاس SqlConnection به این کلاس پاس کنید، فقط برای خوانایی تمیزتر شدن کد). در واقع، من الان به دو مساله دیگه شک کردم:

مطمئنید که از این خطوط برنامه هستش که ایراد گرفته میشه؟ ممکن هستش که قبل از اینکه اجرا به این خطوط برسه، جای دیگه ای با بانک کاری کرده باشید و ایراد حاصله در اون نقطه رخ داده باشه؟؟؟
فایل Web.Config اتون شاید مشکلی داره. با در نظر گرفتن مسائل امنیتی، میشه خواهش کنم کل فایل رو اینجا قرار بدید تا ببینم؟ (شماره یک بسیار مهمتره. به بیان دیگه، قبل از ارسال web.config مطمئن بشید که اجرای برنامه واقعا در همین خطوطی که اینجا ارسال کردید با مشکل مواجه و متوقف میشه....)

موفق باشید.
برنامه ای که نوشتم خیلی سادست و کد خاصی نداره همین کد ثبت و فقط داره فایل وب کانفیگ رو واستون واسه دانلود می زارم البته نام ip و یوزر و پسورد رو عوض میکنم ازتون تشکر می کنم که کمک می کنید تا مشکلم حل بشه

mohsen.nsb44
سه شنبه 15 تیر 1389, 17:07 عصر
دوست عزیز من کدی که نوشتم رو واستون می زارم از روش شما استفاده کردم اما بازم ارور داد چون حجم دیتابیس زیاد شد کد های که نوشتمو می زارم
یک استور پروسیجر استفاده کردم به صورت زیر

db_test
(
name nvarchar(50)
)
as
insert into table1
([name])
values
(@name)

raziee
سه شنبه 15 تیر 1389, 18:05 عصر
<add name="ConnectionString" connectionString="Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\new.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True"
این کتنکشن استرینگ صحیح نیست.
شما در SQL SERVER یه DB بسازید. اون دیتابیستون رو Restor کنید. برای User & Pass بذارید.
حالا که این کار ها رو کردید با اون ConnectionStrinf هایی که قبلا گفته شد کانکت شید.

mohsen.nsb44
سه شنبه 15 تیر 1389, 23:52 عصر
<add name="ConnectionString" connectionString="Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\new.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True"این کتنکشن استرینگ صحیح نیست.
شما در SQL SERVER یه DB بسازید. اون دیتابیستون رو Restor کنید. برای User & Pass بذارید.
حالا که این کار ها رو کردید با اون ConnectionStrinf هایی که قبلا گفته شد کانکت شید.
دوست عزیز این کانکشن استرینگیو که نوشتید تو کامپیوتر خونه استفاده می کنم نه در هاست در ضمن من دوباره یک وب سایت با گفته های اقا مهدي ساختم وب سایت 18 که در پست بالا هست اما کار نکرد و قسمت con.open به صورت قرمز در اومد و ارور زیر رو داد
The ConnectionString property has not been initialized. وب سایتو گذاشتم + توضیحات در مورد دیتابیس امید وارم شما یا اقا وحید بگه اشکال وب سایت 18 چیه؟

mehdi.mousavi
چهارشنبه 16 تیر 1389, 02:08 صبح
دوست عزیز من کدی که نوشتم رو واستون می زارم از روش شما استفاده کردم اما بازم ارور داد چون حجم دیتابیس زیاد شد کد های که نوشتمو می زارم

یک استور پروسیجر استفاده کردم به صورت زیر

سلام.
من کد شما رو دیدم، این web.config شما هستش:

<connectionStrings>
<add name="ConnectionString" connectionString="Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\new.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True"
providerName="System.Data.SqlClient" />
</connectionStrings>

کد رو به این تغییر بدید تا مشکلوت در web18 رفع بشه:

con.ConnectionString = System.Configuration.ConfigurationManager.Connecti onStrings["ConnectionString"].ConnectionString;

موفق باشید.

پاورقی: من نمیدونم چرا تصور کردم شما از appSettings دارید استفاده می کنید! این اشتباه از من بودش و جالبه که کسی هم به این مساله دقت نکردش... در هر حال، کدی که دادم رو با کد فوق جابجا کنید، درست میشه...

mohsen.nsb44
چهارشنبه 16 تیر 1389, 09:47 صبح
سلام.
من کد شما رو دیدم، این web.config شما هستش:

<connectionStrings>
providerName="System.Data.SqlClient" />
</connectionStrings>

کد رو به این تغییر بدید تا مشکلوت در web18 رفع بشه:

con.ConnectionString = System.Configuration.ConfigurationManager.Connecti onStrings["ConnectionString"].ConnectionString;

موفق باشید.

پاورقی: من نمیدونم چرا تصور کردم شما از appSettings دارید استفاده می کنید! این اشتباه از من بودش و جالبه که کسی هم به این مساله دقت نکردش... در هر حال، کدی که دادم رو با کد فوق جابجا کنید، درست میشه...
دوست عزيز بي نهايت ازتون بخاطر تلاش هايي كه كردين تا مشكلم رفع بشه تشكر ميكنم همانطور كه گفتيد كد رو به صورت زير تغير دادم

con.ConnectionString = System.Configuration.ConfigurationManager.connecti onString["connectionString"].connectionString;

اما همين خط رو اشكال گرفت
و به رنگ قرمز در اورد

Server Error in '/' Application.

Compilation Error
البته اينم بگم كه من الان خونه نيستم سر كار هستم و كد شمارو تو برنامه اي كه تو هاست گذاشتم امتحان كردم
.بنده خدا همش بهم ميگه كي وب سايتم اماده ميشه منم هي امروز فردا مي كنم:ناراحت:

mehdi.mousavi
چهارشنبه 16 تیر 1389, 11:01 صبح
دوست عزيز بي نهايت ازتون بخاطر تلاش هايي كه كردين تا مشكلم رفع بشه تشكر ميكنم همانطور كه گفتيد كد رو به صورت زير تغير دادم

con.ConnectionString = System.Configuration.ConfigurationManager.connecti onString["connectionString"].connectionString;
اما همين خط رو اشكال گرفت
و به رنگ قرمز در اورد

Server Error in '/' Application.

Compilation Error
البته اينم بگم كه من الان خونه نيستم سر كار هستم و كد شمارو تو برنامه اي كه تو هاست گذاشتم امتحان كردم
.بنده خدا همش بهم ميگه كي وب سايتم اماده ميشه منم هي امروز فردا مي كنم:ناراحت:

سلام.
میشه پیام خطا رو از همین صفحه ای که Server Error میگیرید Copy & Paste کنید تا ببینم پیامش چیه؟ آیا به این مساله دقت کرده اید که اسمی که در کد فوق Bold/Underlined کردم باید دقیقا همون اسمی باشه که در Web.Config تعریف کرده اید؟ (لطفا پیام خطا رو بذارید تا بگم چیکار کنید).

موفق باشید.

mohsen.nsb44
چهارشنبه 16 تیر 1389, 11:31 صبح
از ارور عكس گرفتم

mehdi.mousavi
چهارشنبه 16 تیر 1389, 13:18 عصر
از ارور عكس گرفتم

سلام.

System.Configuration.ConfigurationManager.Connecti onString

نه، این

System.Configuration.ConfigurationManager.Connecti onStrings

درسته. شما یه حرف s جا انداخته اید!