PDA

View Full Version : تغییر کدپیج

mahdi939
یک شنبه 29 خرداد 1384, 17:58 عصر
با سلام

من چندین بار این موضوع را مطرح کردم ولی جواب درستی نگرفتم . این آخرین بار است که مطرح میکنم.

من برنامه ای نوشتم که کد پیج های سینا . وگاف و .. را به حالت کدپیج ویندوز مثلا پارسا و یا نوین تبدیل میکند آیا شما کامپوننت یا تابعی برای تبدیل بانک اطلاعاتی وجود دارد یا نه .

متشکرم .

میتی دات نت
دوشنبه 30 خرداد 1384, 08:04 صبح
به نام خدا

یکی از دوستان قدیمی من تو این زمینه کارهایی انجام داده بود البته تو این سایت با نام hps فعالیت می کند یه pm بفرستی شاید کمکت کنه :flower:

javad_hosseiny
دوشنبه 30 خرداد 1384, 10:36 صبح
در فروم فاکس پرو برنامه ها (با سورس) برای این منظور هست (تبدیل ایران سیستم ، سایه، ... به کدپیچ ویندوز ) (که توابع آن را به راحتی می تونی به دلفی بیاری) و البته خیلی وقت پیش نیز من برای تبدیل از کدپیچ ایران سیستم (یا همان فارسی ساز وگاف) به محیط ویندوز یک سری توابع (در دلفی) نوشتم اگر توابع فروم فاکس جوابت رو نداد بگو تا اونها را پیدا کنم و برات ارسال کنم
(در ضمن جمله آخر که منظورت تبدیل ساختار بانک اطلاعات (اکسس به فاکس یا پاراداکس و...) که منظورت نیست؟ (هرچند اگر هم این منظورت باشه بگو تا راه حل بهت معرفی کنم :mrgreen: )

arash_coder
دوشنبه 08 آبان 1385, 14:13 عصر
با سلام
من نیاز فوری به کدی دارم که iransystem را به فونت قابل خواندن در win تبدیل کنه.(کد با foxpro نباشد)
لطفا ان را e-mail کنید.
arash_shahzamany@yahoo.com

hp1361
دوشنبه 13 مرداد 1393, 12:23 عصر
سلام

ببخشی تاپیک قدیمی رو بالا اوردم

دوستان کسی توابع تبدیل ایران سیستم به یونیکد رو داره؟

ممنونم

mohammad_alikhani
چهارشنبه 07 آبان 1393, 21:46 عصر
این میتونه به شما کمک کنه. تبدیل ایران سیستم به ویندوز

125091