PDA

View Full Version : بازم که قفلش کردید

بمب منطقی
یک شنبه 29 خرداد 1384, 18:51 عصر
با سلام:
جناب کرامتی چرا بازم قفلش کردی.بخش چت رو میگم
:( :( :(

omid_Ahmadi
یک شنبه 29 خرداد 1384, 20:13 عصر
:cry:

من همین الان متوجه شدم. چه بد :(

مهدی کرامتی
یک شنبه 29 خرداد 1384, 23:19 عصر
وجود بعضی امکانات جنبه میخواد که متاسفانه خیلی ها ندارند (البته بلا نسبت اونهایی که می فهمند).

:sorry:

بمب منطقی
دوشنبه 30 خرداد 1384, 12:03 عصر
جناب کرامتی شما تر و خشک و همیشه با هم میسوزونید؟!
شما خیلی راحت میتونستید با اخطار دادن به کسانی که در تاپیک های مثل "عکسهای باحال" که جدیدا شروع به کار کرده بودند و از وضعیت سایت باخبر نبودن موضوع رو فیصله بدین و همچنین میتونستید با وضع قاونی جدید مبنی بر اینکه تاپیک های قدیمی رو بی دلیل دوباره از نو احیا نکنید (به قول یکی از دوستان ,مامورین پرونده های راکد). نه اینکه بیاین کل بخش رو تعطیل کنید.
البته شما خودتون مختارید هر جور دلتون میخواد عمل کنید ولی جسارتا یه کم با کاربر جماعت هم راه اومدن بد نیست.
با تشکر فراوان. :flower:

مهدی کرامتی
دوشنبه 30 خرداد 1384, 13:22 عصر
وقتی قرار باشه موردی سایت رو از مسیر اصلی اش خارج کنه باید اون مورد حذف شود.

البته اتفاق فوق تنها اتفاقی نیست که داره میافته، تا چند وقت دیگه تغییرات فراوانی رو شاهد خواهد بود که من اسمش رو میگذارم "انقلاب برنامه نویس" !

M-Gheibi
دوشنبه 30 خرداد 1384, 13:26 عصر
سلام
یک مورد رو لازم میدونم بگم و اون اینکه اساس ایجاد بخشی با عنوان گفتگوی آزاد، کاهش تعداد آف تاپیکهای بخشهای دیگر بود نه محلی برای بحث در مورد مسائل سیاسی، مذهبی و ... .
مسلما اگر دوستان گرامی همکاری های لازم رو می کردند الزامی به بستن این بخش نبود ولی با روندی که این مدت شاهد آن بودیم واضح بود که بعد از گذشت زمان اندکی تنها کاری که باید انجام می گرفت حذف و ویرایش پستهای ارسالی بود.

روز خوش

بابک زواری
دوشنبه 30 خرداد 1384, 13:32 عصر
این سایت الان در شکل واگرایی هست و تعداد پستهای بی ارزش و آف تاپیکها قسمت عمده اونو تشکیل میدن و هر روز از بار علمی اون کم میشه و اگر روند بر همین اساس پیش بره تا مدتی دیگه شاهد بدون استفاده بودن اون خواهیم بود .
پس نیاز به یک انقلاب علمی در سایت و پر بار کردن اون شدیدا احساس میشه.

بمب منطقی
دوشنبه 30 خرداد 1384, 15:05 عصر
مسلما اگر دوستان گرامی همکاری های لازم رو می کردند
:(

"انقلاب برنامه نویس"
ایشالاه که باعث پرباری سایت بشه.
:flower:

Delphi Skyline
دوشنبه 30 خرداد 1384, 16:39 عصر
اسمش رو میگذارم "انقلاب برنامه نویس" !
چه خوب . آقای کرامتی بیشتر توضیح بدید .

بابک زواری