PDA

View Full Version : نوشتن Auto Respond برای یاهو مسنجر توسط دلفی

MehdiRah
دوشنبه 30 خرداد 1384, 08:57 صبح
سلام دوستان
مدتی میخوام یک Auto Respond برای یاهو بنویسم نمونه های خوبی مثل رویا دیدم اما میخوام خودم این برنامه را بنویسم لطفا؛ راهنمایی کنید که :
1 - چگونه به سایت وصل شوم
2 - چگونه بفهمم که pm اومده
3 - چگونه message ارسال کنم .
برام مهمه لطفا؛ راهنمایی کنید
mehdi_rah@yahoo.com

Touska
دوشنبه 30 خرداد 1384, 09:00 صبح
شما باید از ابزار آماده Yahoo Messenger استفاده کرده یا خود از Port آن گوش کنید.

برای گوش دادن شما با استفاده از Indy می توانید این کار را انجام دهید.

موفق باشید :flower:

MehdiRah
دوشنبه 30 خرداد 1384, 09:04 صبح
لطفا بیشتر راهنمایی کنید ابزار آماده yahoo messnger چیه و چطوری port را گوش کنم

Ali_Hashemi
دوشنبه 30 خرداد 1384, 10:12 صبح
تا اونجایی که من میدونم
از اون موقعی که پروتکل یاهو تغییر کرده - همه چیزا به هم ریخته.

اگر منظور از ابزار آماده yahoo messnger همون کامپوننته

من کلی سرچ کردم چیزی عایدم نشد - حتی یک توضیحی در مورد پروتکل چه برسه به ابزار آماده ..

البته یه چیزایی گیرم اومد ولی به دلیل تغییر پروتکل دیگه جواب نمیده :mad: :mad: :mad:

درمورد alice bot یک سرچی بکن . یک chat bot یاهو داره که با دلفی نوشته شده. به چندین زبان نوشته شده
اما از بخت بد همه اونها لینکشون کار میکنه ولی سورس دلفی اون لینکش غیر فعاله .
:mad: :mad:
اگر اونو گیر بیاری همه مشکلاتت حله حله . کاملا جواب میده.

از Touska هم میخوام که در مورد این ابزار آماده یک توضیحی بده . در ضمن گوش کردن به پورت یاهو هیچ دردی رو دوا نمیکنه ، مگر اینکه بدونیم پروتکل یاهو چطور کار میکنه . مثلا وقتی یک پی ام میادش ، قبل از خود پی ام چندین
بسته اطلاعاتی رد و بدل میشه روی اون پورت . تا این پارامتر ها و اندازه رکوردهای اونها و مفهوم اونها و .. رو ندونیم اطلاعات دریافتی از پورت به هیچ دردی نمیخوره .

Inprise
سه شنبه 31 خرداد 1384, 05:00 صبح
راه اول استفاده از پیاده سازی های غیر رسمی پروتکل ارتباطی یاهو است ؛ برای مطالعهء بیشتر LibYahoo2 رو جستجو کن . راه دوم استفاده از COM Library خود یاهو مسنجر است که از طریق اون تمام ویژگی های یاهو مسنجر در محیطهای توسعه سازگار با COM برای نوشتن برنامه های مستقل و ثالث در دسترسه .

موفق باشی

MehdiRah
سه شنبه 31 خرداد 1384, 09:20 صبح
اگه میشه یک مثال بزنید من فقط auto respond برام مهمه :cry: