PDA

View Full Version : لود کردن عکس با سایز 9921x6893

ehsanocx
چهارشنبه 16 تیر 1389, 16:57 عصر
سلام
دوستان به این برنامه نگاه کنید
52480

نمی دونم چرا عکس با سایز 9921x6893 رو لود می کنم نصف عکس رو بیشتر نمایش نمی ده.
من می خوام یک نقشه دارم با این سایز رو لود کنم توی برنامه اما لود نمیشه. و ناقص نمایش میده. میشه برنامه رو اصلاح کنید؟
من هر کاری کردم نتونستم.
ممنون میشم کمکم کنید با تشکر

fazelm
چهارشنبه 16 تیر 1389, 17:24 عصر
سلام
دوستان به این برنامه نگاه کنید
52480

نمی دونم چرا عکس با سایز 9921x6893 رو لود می کنم نصف عکس رو بیشتر نمایش نمی ده.
من می خوام یک نقشه دارم با این سایز رو لود کنم توی برنامه اما لود نمیشه. و ناقص نمایش میده. میشه برنامه رو اصلاح کنید؟
من هر کاری کردم نتونستم.
ممنون میشم کمکم کنید با تشکر

این برنامه هیچ اشکالی نداره شاید اشکال از عکس شما باشه

ehsanocx
چهارشنبه 16 تیر 1389, 19:37 عصر
برنامه مشکلی نداره فقط عکس با این سایزی که گفتی رو لود می کنه ناقصه

fazelm
چهارشنبه 16 تیر 1389, 19:51 عصر
برنامه مشکلی نداره فقط عکس با این سایزی که گفتی رو لود می کنه ناقصه

خوب عکس رو هم بذارین

programer1389
پنج شنبه 17 تیر 1389, 09:08 صبح
چون عکس شما اندازش زیاده باید موقع نمایش کوچک تر بشه روی نت بگردین حتما نمونه کد پیدا میکنید که عکس رو zoom کنه اگه فقط میخواهید روی کامپیوتر نمایشش بدین و قصد چاپ کردنش رو ندارید رزولیشنش رو روی 75 dpi تنظیم کنید و اگه قصد چاپش رو هم دارین روی 300

ehsanocx
پنج شنبه 17 تیر 1389, 14:40 عصر
من می خوام عکس با همین سایز نمایش بده . آخه نقشه هستش نمی خوام کیفیتش بیاد پاید یا وضوحش ok?
شما با فوتوشاپ یک عکس با این سایز بسازید و بگذارید داخل برنامه و تست کنید ok?
من نمی تونم عکس رو بگذارم 11MB حجم عکس هست ok?

vbhamed
جمعه 18 تیر 1389, 14:50 عصر
سلام

براي انجام اين كارها بهتره عكس رو به قطعات كوچكتر تقسيم كنيد و با توجه به موقعيتي كه نمايش مي دين، قطعات قابل ديد رو فقط نمايش بدين
نمايش عكس با اون سايز كلي حافظه سيستم رو اشغال مي كنه و سرعت كارتون رو پايين مياره

ehsanocx
جمعه 18 تیر 1389, 21:48 عصر
من برنامه اش رو نوشتم دوستان یک نگاه بندازن لطفتا. شاید فهمیدن ایراد کار کجاست با یک خط تغییر برنامه کار کرد. لطفا نگاه کنید. من می خوام عکس با همین سایز و بدون تغییرات لود بشه:افسرده:

vbhamed
شنبه 19 تیر 1389, 10:24 صبح
سلام

مشكل از لود تصوير نيست
تصوير شما خيلي بزرگه يعني 148815*103395 توييپ
بعد شما همين عدد بزرگ رو به كنترل هاي اسكروبارت مي دي و اونها هم كه نمي تونن بيشتر از 32767 قبول كنن و خطا مي دن ولي چون يه طورايي خطا رو رد مي كني بنابراين موقع كار هم بيشتر از اين اسكرول نميدن
بهتره ScaleMode فرم و PictureBox رو روي Pixel بزاري و بعد با اون واحد كار كني
ضمنا دقت كن عرض و ارتفاع عكس از 32767 بيشتر نشه

اگر هم شد مي توني اسكرول بارت رو روي مثلا نصف مقادير تنظيم كني و بعد موقع اسكرول مقدار رو ضرب در 2 كني، البته همين الان هم مي توني اسكرول بار رو روي يك پانزدهم عرض و ارتفاع تنظيم كني و بعد موقع اسكرول ضربدر 15 كني چون واحد twips هست هر 15 واحد معادل 1 پيكسل اسكرول حساب ميشه و در عمل اسكرول دادن فقط يك پيكسل خيلي كمه و تصوير خيلي كند حركت مي كنه يعني حتي بهتره ضربدر 150 بشه تا 15

ehsanocx
شنبه 19 تیر 1389, 23:42 عصر
ممنون از توضیحاتتون میشه این تغییرات را روی برنامه اعمال کنید آقا حامد؟