PDA

View Full Version : باز کردن فرم در اندازه کل صفحه

tehran2009
چهارشنبه 16 تیر 1389, 19:52 عصر
دوستان می خوام وقتی کاربر برنامه را اجرا کرد فرم برنامه اندازه تمام صفحه کاربر باز باشه، (یعنی تمام صفحه مانیتور کاربرو فرا بگیره)

juggle
چهارشنبه 16 تیر 1389, 20:07 عصر
باید خاصیت window state فزم را برابر 2 قراربدیپ
ضمنا خاصیت border style رو برابر صفر قرار بده

daniyal_1363
پنج شنبه 17 تیر 1389, 17:00 عصر
این روش هم برای مواقعی که لازم خیلی تکنیکی عمل کنی

مثل نرم افزاری که من برای گیم نت نوشتم و کاربر به هیچ چیزی به جر صفحه ی که من تعرف کردم دسترسی نداره

Private Sub Form_Load()
Me.Top = 0
Me.Left = 0
Me.Width = Screen.Width
Me.Height = Screen.Height
End Sub

این کد صفحه شما رو کاملا میگیره مخصوصاً اگه BorderStyle برابر با صفر (None) باشه

البته این فقط برای بزگ کردن صفحه به اندازه صفحه نمایشه

tehran2009
پنج شنبه 17 تیر 1389, 17:31 عصر
منم دقیقاً می خوام کار شمارو انجام بدم.
( مثل نرم افزاری که من برای گیم نت نوشتم و کاربر به هیچ چیزی به جر صفحه ی که من تعرف کردم دسترسی نداره ) میشه سورس این قسمتشو بزارین ؟؟؟
می خوام کاربر فقط توی تکستی که براش تعریف کردم بتونه فقط بنویسه و هیچ کار دیگه ای نتونه انجام بده .
ممنون میشم

saeedzx
پنج شنبه 17 تیر 1389, 18:14 عصر
با سلام شما می توانید از کد زیر استفاده کنید

Form1.window state=2

این کد را در Form_load بنویسید

و سپس

روی Form کلیک کرده و خاصیت BorderStyle را به 0 تغییر بدهید

tehran2009
پنج شنبه 17 تیر 1389, 19:08 عصر
با سلام شما می توانید از کد زیر استفاده کنید

Form1.window state=2

این کد را در Form_load بنویسید

و سپس

روی Form کلیک کرده و خاصیت BorderStyle را به 0 تغییر بدهید

اینکارو کردم اما با یک Ctrl+Alt+Delete راحت میشه این صفحه را دور زد.

من می خوام کاربر فقط توی تکستی که براش تعریف کردم بتونه بنویسه و هیچ کار دیگه ای نتونه انجام بده .

saeedzx
پنج شنبه 17 تیر 1389, 19:15 عصر
خب دوست من شما می تونید با این فایل Ctrl+Alt+Delete ببندی و یا دوباره باز کنی

M.T.P
پنج شنبه 17 تیر 1389, 19:27 عصر
شما باید غیر از غیرفعال کردن Task Manager کلید ویندوز رو هم از کار بندازید ، چون با L که استفادش کنه Lof off میشه ، Taskbar رو هم باید مخفی کنی ، راست کلیک ،و ...
رویداد Cancel رو در Unload در نظر داشته باشین رو سیستمت Browserش پسورد داشته باشه چون بعضی بازی ها لینک دارن Browser رو باز میکنن و اونوقت کافیه مشتری تو آدرس بار عبارت \:C رو تایپ کنه تا کلا اطلاعات رو رو هوا بفرسته. درایوها رو مخفی کنید.
و خیلی چیزای دیگه...

daniyal_1363
دوشنبه 16 آبان 1390, 10:46 صبح
منم دقیقاً می خوام کار شمارو انجام بدم.
( مثل نرم افزاری که من برای گیم نت نوشتم و کاربر به هیچ چیزی به جر صفحه ی که من تعرف کردم دسترسی نداره ) میشه سورس این قسمتشو بزارین ؟؟؟
می خوام کاربر فقط توی تکستی که براش تعریف کردم بتونه فقط بنویسه و هیچ کار دیگه ای نتونه انجام بده .
ممنون میشم

سلام
راستش رو بخوای یک هارد 500 داشتم که تمامی اطلاعاتم داخلش بود و ترکید، کدش رو ندارم ولی راهش رو میدونم

تو همین سایت طریقه Topmost کردن صفحه های نرم افزار توی Vb6 رو توضیح داده - پیداش کن و کاری که میگم رو انجام بده

بعد از اینکه صفحه رو کامل باز کردی با استفاده از یه تایمر صفحه رو دائماً TopMost کن - اینجوری همه ی پنجره هایی که دوستان در بالا گفتن زیر پنجره تو قرار میگیرن(Start یا TaskManeger) - فقط یادت باشه تایمر رو توری تنظیم کنی که کاربر فرصت استفاده از نرم افزار دیگر رو نداشته باشه - در ضمناً کلید ویندوز و کلید های ترکیبی دیگه رو میتونی تا وقتی صفحه نرم افزار تو بازه از کار بندازی (بازم تو همین سایت گفته چه جوری:چشمک: )