PDA

View Full Version : سوال: تعیین اندازه صفحه

neda_dela
پنج شنبه 17 تیر 1389, 05:32 صبح
سلام دوستان
من می خام اطلاعاتم رو توی یه صفحه a5 یا حتی کوچکتر پرینت بگیرم
اندازه صفحه با کلیک راست کردن در crystal report و design و printer setup تعیین کردم اما حالا که برنامه رو روی سیستم مقصد نصب می کنم و می خام پرینت بگیرم صفحه ی اونجا a4 هست اما توی سیستم خودم درست نشون میده
من باید چه کار کنم؟
اگه بخام صفحه کوچکتر از a5 باشه چطور؟ اصلا پرینت صفحات کوچکتر از a5 با این پرینتر های معمولی که فقط قابلیت a4 و a5 رو دارن امکان پذیر هست یا ن؟
مرسی:لبخندساده:

mehdi5106
پنج شنبه 17 تیر 1389, 06:04 صبح
در زمان اجرا سایز ریپورت رو تغییر بده تا پس از بازکردن گزارش اونو به سایز دلخواه ببره.

neda_dela
جمعه 18 تیر 1389, 05:01 صبح
در زمان اجرا سایز ریپورت رو تغییر بده تا پس از بازکردن گزارش اونو به سایز دلخواه ببره.
ممنون دوست عزیز
میشه دقیقتر بگید ممنون میشم:لبخندساده:

neda_dela
یک شنبه 20 تیر 1389, 05:08 صبح
دوستان لطفا یه نفر منو کمک کنه:ناراحت:
یکی یه فکری به حال این تالار بدبخت بکنه که من هر وقت اینجا سوال میذارم بی جواب می مونه

mehdi5106
یک شنبه 20 تیر 1389, 05:54 صبح
این دستور موردنظر شما:
البته برای انعطاف پذیری بیشتر می توانید از StimulReport استفاده نمائید.

CrystalReport11.PrintOptions.PaperSize = CrystalDecisions.Shared.PaperSize.PaperA5;

موفق باشید.

neda_dela
دوشنبه 21 تیر 1389, 14:48 عصر
این دستور موردنظر شما:
البته برای انعطاف پذیری بیشتر می توانید از StimulReport استفاده نمائید.

CrystalReport11.PrintOptions.PaperSize = CrystalDecisions.Shared.PaperSize.PaperA5;

موفق باشید.
متشکرم دوست من
فکر کنم باید این خط کد رو توی لود فرمی قرار بدم که توش report viewer گذاشتم درسته؟
راستی این StimulReport که می گید رو چطور میشه استفاده کرد ؟ یه نرم افزار جداست؟
یا نه با خود دات نت هست؟

neda_dela
چهارشنبه 23 تیر 1389, 00:20 صبح
سلام به دوستان
اینم یه لینک از یه نمونه ساده از برنامه
البته نمیدونم این برنامه هم روی لپ تاپ جواب داده و هم روی سیستم خونه
نمیدونم شاید به خاطر اینه که روی هر دو تا دات نت نصب شده
چون وقتی که برنامه رو می برم روی سستم مشتری که دات نت نداره و اجراش می کنم با وجود اینکه توی تنظیمات کریستال ریپورت اندازه صفحه رو A5 قرار دادم ولی به صورت A4 نمایش میده

mehdi5106
چهارشنبه 23 تیر 1389, 05:42 صبح
StimulReport یک کامپوننت هست مشابه CrystalReport که امکانات خوبی رو در اختیار کاربر قرار میده.
اینم سورس کد شما که اصلاح شد: