PDA

View Full Version : ارسال متغییر به پنجره popup

jannati
دوشنبه 30 خرداد 1384, 15:16 عصر
با سلام به دوستان عزیز
من یه برنامه دارم که تو اون میخوام وقتی کتابی سرچ میشه و نتایج در دیتاگرید میاد یه ستون داشته باشم به نام امانت که با کلیک امانت در هر سطر فیلد یونیک مربوط به اون کتاب به پنجره popupای که باز میشه بره و در پنجره popupاطلاعات کلی کتاب نمایش داده بشه و کاربر تنها نام امانت گیرنده را وارد کنه.از این کد هم استفاده کردم:

<asp:TemplateColumn HeaderText="امانت">
<ItemTemplate>
<A href='<%# "javascript:var PopUpWin = window.open(book_display.aspx?id=" + DataBinder.Eval(Container.DataItem,"id") + ")" %>' > ثبت</A>
</ItemTemplate>
</asp:TemplateColumn>

اما وقتی که برنامه را اجرا میکنم پنجره ای باز نمیشه.فکر میکنم به خاطر کوتیشن (') باشه.اما وقتی هم که ' رو اضافه میکنم به شکل زیر:

<A href='<%# "javascript:var PopUpWin = window.open('book_display.aspx?id=" + DataBinder.Eval(Container.DataItem,"id") + "')" %>' > ثبت</A>

در اجرا وقتی موس را روی کلمه ثبت میبرم در پایین IEفقط تا کلمه open میاد و همه آدرس تکمیل نمیشه.
ممکنه یکی کمک کنه؟ :(

javad3151
سه شنبه 31 خرداد 1384, 07:36 صبح
سلام
یه کامپوننت دارم که کارهای جالبی انجام می ده از جمله اینکه یه صفحه معمولی aspx را بصورت یک POPUP نشون میده . اگر می خوای برات بفرستم

--------------
شهادت حضرت فاطمه س تسلیت باد

shahroozj
سه شنبه 31 خرداد 1384, 09:53 صبح
نیکی و پرسش :D
بفرست دیگه :wink:

jannati
سه شنبه 31 خرداد 1384, 09:55 صبح
اگه با کمی توضیح بذارید محبت میکنید :mrgreen:

javad3151
سه شنبه 31 خرداد 1384, 11:10 صبح
کامپوننت + مثال کامل امکاناتش
فکر نکنم نیاز به توضیح داشته باشه
ولی اگر مشکلی بود در خدمتم :موفق:

jannati
سه شنبه 31 خرداد 1384, 14:57 عصر
خیلی ممنون از لطفتون
من ستاپ رو اجرا کردم.ستاپ مثالها را هم اجرا کردم.یک فلدر به نام ASPXpand در wwwrootساخته شده و باز هم میشه.اما موقع اجرا با خطای زیر مواجه میشم:

Error while trying to run project:Unable to star debuuging on the web server:The project isnot Configured to be debugged

میشه راهنمایی کنید؟ :cry:

javad3151
سه شنبه 31 خرداد 1384, 21:57 عصر
سلام
من هم همین مشکل رو دارم ولی شما می تونید یه پروژه جدید ایجاد کنید , بعد فایل CDB.ASPXpand.Dll را در لیست refrence ها اضافه نمایید و سپس برنامه خودتون رو بنویسید (نمونه کدها در بقیه صفحات همون مثال آمده) مثل این کدها :

' Add URL to favorites
CBD.ASPXpand.XLib.AddToFavorites(Me, "http://www.CantBeDone.com", "Cant Be Done Software")

' Open Child Window
CBD.ASPXpand.XLib.OpenPopup(Me, "frmChild.aspx", 240, 140, False)

' Force Download
CBD.ASPXpand.XLib.OpenWindow(Me, "frmForceDownload.aspx", 50, 50, 0, "ForceDownload", False)

' Display Message
CBD.ASPXpand.XLib.MsgBoxBasic(Me, sMsg)

' Launch E-Mail Client
CBD.ASPXpand.XLib.LaunchEMail(Me, "info@CantBeDone.com", "I Love ASPXpand and want to buy it!", "Even put items in the body, like links: http://www.ASPXpand.com !")

' Message Box Demo
CBD.ASPXpand.XLib.MsgBoxBasic(Me, "This is a basic version of the good ole MessageBox!")

:موفق:

jannati
چهارشنبه 01 تیر 1384, 08:58 صبح
دوست عزیز ممنون از توجهتون
اما اصل مشکل من همچنان باقیست و اون ارسال متغییر به پنچره popupاست. :(

shahroozj
چهارشنبه 01 تیر 1384, 10:24 صبح
من اینطوری مشکلم را حل کردم و درست هم کار می کند :

<ItemTemplate>
<A href='<%# "javascript:ShowPending(" & DataBinder.Eval(Container,"DataItem.DocCode") &"," & DataBinder.Eval(Container,"DataItem.PendingCode") & "," & DataBinder.Eval(Container,"DataItem.GrpCounterPerfix") & "," & DataBinder.Eval(Container,"DataItem.DocUserCode") & ")"%>' Class="maintext">
<%#DataBinder.Eval(Container, "DataItem.DocUserCode")& " / " & DataBinder.Eval(Container, "DataItem.GrpCounterPerfix")%>
</A>
</ItemTemplate>

function ShowPending(pDocCode,pPendingCode,pGrpCounterPerfi x,pDocUserCode){

}

javad3151
چهارشنبه 01 تیر 1384, 10:30 صبح
سلام
این برنامه هر مقداری را که می خواهید به یه پنجره POPUP می فرسته
:D

jannati
چهارشنبه 01 تیر 1384, 13:49 عصر
دوست عزیز (javad3151)
واقعا شرمنده کردید که اینقدر وقت گذاشتید. :cry: :embr:

اما مثل اینکه من منظورمو خوب نرسوندم.همونطور که گفته بودم من یه دیتاگرید دارم که برای هر سطر باید یه buttonیا لینک داشته باشم که روی لینک هر سطری که کلیک کردم اطلاعات مربوط به اون رکورد در popupباز بشه.
با اون لینکی که گذاشتم درست میشه.مشکل فقط جمله لینکه.البته باید راه دوستمون شهروز رو امتحان کنم :mrgreen:

ولی این کامپوننت شما حرف نداشت.خیلی عالیه.

بازم ممنونم