PDA

View Full Version : مبتدی: تبديل كد از vb به سي‌شارپ

s_mokhtari
پنج شنبه 17 تیر 1389, 17:43 عصر
با سلام
دوستان معادل اين كد در سي‌شارپ چيه
lblCounts.Text += CStr(Fix(CInt(lblRecordCount.Text) / CInt(lblPageSize.Text)+1))
با تشكر:گیج::گیج:

vandermond
پنج شنبه 17 تیر 1389, 19:18 عصر
من خودم كد شما رو درست نفهميدم (خوب ننوشتيد) ولي پرانتز ها رو جابجا كردم كه فكر ميكنم منظورتون همين بود و اون رو توي اين سايت (http://www.developerfusion.com/tools/convert/vb-to-csharp/) تبديل كردم:

lblCounts.Text += Convert.ToString(Conversion.Fix(Convert.ToInt32(lb lRecordCount.Text) / Convert.ToInt32(lblPageSize.Text)) + 1);

iran400
پنج شنبه 17 تیر 1389, 19:20 عصر
سلام
http://www.developerfusion.com/tools/convert/vb-to-csharp/

s_mokhtari
پنج شنبه 17 تیر 1389, 19:43 عصر
من خودم كد شما رو درست نفهميدم (خوب ننوشتيد) ولي پرانتز ها رو جابجا كردم كه فكر ميكنم منظورتون همين بود و اون رو توي اين سايت (http://www.developerfusion.com/tools/convert/vb-to-csharp/) تبديل كردم:

lblCounts.Text += Convert.ToString(Conversion.Fix(Convert.ToInt32(lb lRecordCount.Text) / Convert.ToInt32(lblPageSize.Text)) + 1);
با سلام
دوست عزيز خودم توي سايت تبديلش كردم عين دستور شما بود ولي به
خطا ميده
Conversion.Fix
با تشكر
خيلي عجله دارم

vandermond
پنج شنبه 17 تیر 1389, 20:03 عصر
ميشه بگيد اين Fix تو vb چه كار ميكني؟

اگه اون قسمت Conversion.Fix رو برداريد، كار مورد نظر شما رو انجام نميده؟؟

s_mokhtari
پنج شنبه 17 تیر 1389, 20:14 عصر
ميشه بگيد اين Fix تو vb چه كار ميكني؟
با سلام
دوست عزيز من خودم نميدونم اين تابع چيكار ميكنه
با تشكر

vandermond
پنج شنبه 17 تیر 1389, 20:34 عصر
با سلام
دوست عزيز من خودم نميدونم اين تابع چيكار ميكنه
با تشكر
:متعجب::گیج::متعجب:
!!!!!ميتونم بپرسم كدي رو كه نميدوني چه كار ميكنه رو مي خاي كجا استفاده كني؟؟؟!!!!!!
در هر حال من فكر ميكنم با برداشتن اون قسمت رو كار كد تغييري ايجاد نشه (البته تو C#) من هم اون قسمت رو نديده بودم تو سي شارپ. خلاصه اگه مشكل ديگه اي بود بفرماييد.

s_mokhtari
پنج شنبه 17 تیر 1389, 21:54 عصر
:متعجب::گیج::متعجب:
!!!!!ميتونم بپرسم كدي رو كه نميدوني چه كار ميكنه رو مي خاي كجا استفاده كني؟؟؟!!!!!!
در هر حال من فكر ميكنم با برداشتن اون قسمت رو كار كد تغييري ايجاد نشه (البته تو C#‎) من هم اون قسمت رو نديده بودم تو سي شارپ. خلاصه اگه مشكل ديگه اي بود بفرماييد.
با سلام
دوست عزيز من توي تالار vb كه تاپيك زدم يه نفر برام نوشته بود

اگر ورودی عددی صحیح باشد ، خروجی هم صحیح خواهد بود.
اگر ورودی اعشاری و مثبت باشد. در خروجی قسمت اعشاری حذف شده و قسمت صحیح برگردانده می شود.
اگر ورودی عددی اعشاری و منفی باشد. خروجی اولین عدد صحیح منفی بزرگتر یا مساوی عبارت ورودی می باشد.
حالا تو سي‌شارپ چه تابعي اين كار رو انجام ميده
من يه ديتاليست دارم كه ميخوام صفحه بندي كنم البته كدش با وي‌بي
Private Sub ShowCounts()
lblCounts.Text = "|Total Rows: <b>" & lblRecordCount.Text
lblCounts.Text += "</b> | Page:<b> "
lblCounts.Text += CStr(CInt(CInt(lblCurrentIndex.Text) / CInt(lblPageSize.Text)+1))
lblCounts.Text += "</b> of <b>"
If (CInt(lblRecordCount.Text) Mod CInt(lblPageSize.Text)) > 0 Then
lblCounts.Text += CStr(Fix(CInt(lblRecordCount.Text) / CInt(lblPageSize.Text)+1))
Else
lblCounts.Text += CStr(Fix(lblRecordCount.Text) / CInt(lblPageSize.Text))
End If
lblCounts.Text += "</b> |"
End Sub

End Class

vandermond
یک شنبه 20 تیر 1389, 20:58 عصر
دوباره سلام دوست عزيز ببخشيد كه نفهميدم پست جديد تو اين تاپيك هست.
فكر نميكنم اين سه موردي كه گفتي رو براي fix بهت گفته باشن!!! چون خود Convert.ToInt32 اين كار رو انجام ميده.
پس كدي كه شما ميخوايد ميشه اين:
lblCounts.Text += (Convert.ToInt32(lblRecordCount.Text) / Convert.ToInt32(lblPageSize.Text)+ 1).ToString();
البته اون قسمت Convert.ToString رو هم برات توي كد عوض كردم كه ديگه از اون كلاس استفاده نكنه.
راستي لطف كنيد كدهاتون رو توي تگ ها مخصوص بزاريد تا قابل خوندن باشه. راستش من كد VB تون رو اصلن نخوندم چون به هم ريخته هستش.
اگه مشكل ديگه اي بود در خدمت هستم.