PDA

View Full Version : سوال: تبدیل اکسل به اکسس

Ali0Boy
جمعه 18 تیر 1389, 11:42 صبح
سلام دوستان من به یک برنامه نیاز مندم که بتونه یک فایل اکسل رو گرفته و به اکسس تبدیل کنه ، البته بگم که اگه این اکسل چند شیتی بود بتونه شیتها رو بشناسه و تبدیل به تیبل های جداگانه در یک بانک کنه.

در ضمن من در برنامه نویس جستجو کردم و برنامه ای که ضمینه کرده ام رو یافتم ولی این یه مشکل داره که فقط میتونه شیت اول فایل اکسل رو به اکسس تبدیل کنه ولی من میخوام که تمام شیت ها رو تغییر بدهد ?!؟

Ali0Boy
جمعه 18 تیر 1389, 14:01 عصر
از دوستان و حرفه ای ها و استادان کسی نیست منو راهنمایی کنه که حداقل چطور تعداد شیت های یک فایل اکسل رو بدست آورم !!!!!!!!!!!!
تورو خدا کمکم کنید

Ali0Boy
دوشنبه 21 تیر 1389, 21:47 عصر
یعنی کسی از آقایون مهندس نبود که به سوال این تاپیک جواب بده یا حداقل برای دلخوشی ما چیزی اینجا بنویسه !$@! :عصبانی++:

alirezabahrami
سه شنبه 22 تیر 1389, 10:22 صبح
سلام دوستان من به یک برنامه نیاز مندم که بتونه یک فایل اکسل رو گرفته و به اکسس تبدیل کنه ، البته بگم که اگه این اکسل چند شیتی بود بتونه شیتها رو بشناسه و تبدیل به تیبل های جداگانه در یک بانک کنه.

در ضمن من در برنامه نویس جستجو کردم و برنامه ای که ضمینه کرده ام رو یافتم ولی این یه مشکل داره که فقط میتونه شیت اول فایل اکسل رو به اکسس تبدیل کنه ولی من میخوام که تمام شیت ها رو تغییر بدهد ?!؟
سلام
شما ميتوانيد هركدام از شيت هاي فايل اكسل را بعنوان يك تيبل جداگانه به محيط اكسس ايمپورت نمائيد.
تصاوير ضميمه را مشاهده بفرمائيد !
در مرحله سوم ، شيت مورد نظر را از ليست با لا (ليستي كه اسامي شيت ها در آن درج شده ) را انتخاب و مراحل انجام كار را تا ايمپورت شيت مربوطه با زدن دكمه next و در نهايت finish ادامه بده و مجدداً همين كار را براي شيت بعدي نيز تكرار كن!
موفق باشيد