PDA

View Full Version : کامپوننت ها ی زیبا

peymanjon
جمعه 18 تیر 1389, 22:44 عصر
سلام دوستان گلم...
من کامپوننت های گذاشته شده در برنامه نویس را نگاه کردم که به نظرم فقط buttom های شیشه ای قشنگ بودن ، به هر حال من این پست را زدم تا هر کدوم از شما دوستان عزیزم که کامپوننت های زیبای buttom,textbox,menuStrip,panelو غیره که داره یا آدرسی از سایت هایی که این کامپوننت های زیبا را عرضه میکنند ، معرفی کنید تا بتونیم پروژه های شکیل تری بسازیم.
من دارم پروژه کارشناسیم که winAPP میباشد را مینویسم و احتیاج به این کامپوننت ها برای زیبا سازی پروژه ام دارم.
مرسی

ولی به نظر من علاوه بر کد ، طراحی و انتخاب رنگ ها و به کارگیری روانشناسی رنگها بسیار تو جلب مشتری و فروش آن مهمه .منم با ژیگول بازی موافق نیستم ولی سادگی زیاد هم در بعضی مواقع بسیار تو ذوق می زنه.
به هر حال دوستان لطف کنید دیگه پستی غیر از موضوع خواسته شده نزنید. با تشکر

MSN_Issue
جمعه 18 تیر 1389, 23:16 عصر
DevComponents.DotNetBar2
این اسم یه دی ال اله که یه سری کامپوننت به toolbox ویژوال اضافه میکنه ، کامپوننت هایی از قبیل دکمه ، تولبار ، پراسس بار و ...
یه سری از اسکین های آفیس 2007 رو هم داره !
به نظر من قشنگه ! ولی برنامه رو سنگین میکنه !
یه سرچ بزنی پیداش میکنی !

ricky22
جمعه 18 تیر 1389, 23:31 عصر
سعی کن به برنامت اسکین بدی.file:///C:/Users/Shaahin/Desktop/811f21342920cfecb482f8bd282d96fd_SkinCrafter_NET.j pg
irskin
skincrafter
این 2 تا رو امتحان کن.
http://barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=52606&stc=1&d=1278703855

peymanjon
جمعه 18 تیر 1389, 23:36 عصر
سعی کن به برنامت اسکین بدی.file:///C:/Users/Shaahin/Desktop/811f21342920cfecb482f8bd282d96fd_SkinCrafter_NET.j pg
irskin
skincrafter
این 2 تا رو امتحان کن.
میشه لطف کنی لینک دانلود بدی ، مثل یه dll باید با skin رفتار کنم؟
سرعت لود برنامه را خیلی پایین مییاره یا نه؟

چجوری باید از اسکین استفاده کنم دوست عزیز؟

mmd2009
شنبه 19 تیر 1389, 00:17 صبح
تو پوشه debug بذارش پوشه s رو و همینطور dll اسکین رو به برنامه اضافه کن بعدش از کدهای زیر استفاده بکن

this.skinEngine1.SkinFile = Environment.CurrentDirectory + @"\s\" + "a (8)" + @".ssk";
this.skinEngine1.Active = true;
InputLanguage.CurrentInputLanguage = InputLanguage.FromCulture(new System.Globalization.CultureInfo("FA"));

daivid_ d31r1
شنبه 19 تیر 1389, 04:02 صبح
سلام دوستان
این اسکینها سرعت لود برنامه را پایین مییارن بعد موقعی که برنامه باز هست با تغییر اسکین معمولا پرش تصویر زیادی داریم با وجود اینکه doubleBuffering رو هم true کردم چیکار کنیم این اتفاق نیافته؟

mmd2009
شنبه 19 تیر 1389, 04:11 صبح
با رفرش مشکلتون حل میشه

دوستان عزیز امیدوارم این پست مفید باشه برای همه

چندتا نمونه برنامه گذاشتم تو خود سایت بودم و

این پست (http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=966005&postcount=8)رو هم ببینید شاید براتون خوب باشه

daivid_ d31r1
یک شنبه 20 تیر 1389, 02:20 صبح
سلام دوستان
"با رفرش مشکلتون حل میشه" چه چیزیو رفرش کنیم
من برنامه دوستان رو دیدم ولی اینا برای یه دکمه یا دوتا یا چنتاست
حالا اگه فرم کنترل های بیشتری داشته باشه مثلا 30 تا یا بیشتر اونوقت چی؟
کلا تو برنامه های بزرگ سرعت (پرش تصویر زیاد میشه) کم میکنه
ولی با این وجود تو Word2007با وجود این اسکین زیباش این اتفاقا نمی افته یعنی اونا چیکار میکنن که ما نمیکنیم؟

======================
عشق او باز اندر آوردم به بند
کوشش بسیار نامد سودمند!

mmd2009
یک شنبه 20 تیر 1389, 02:27 صبح
مشکل از اسکین هاست دوست عزیز

اگه میشه یکی از اون پرش های تصویر رو بذار ببین واقعا مشکل شما چیه.

اگر یک اسکین خوب به کار بگیری این مشکل رو ندارید.

اون ساخت ماکروسافته. ساخت دست چندتا برنامه نویس ساده که نیست چنین مشکلاتی رو داشته باشه.

Mohandes2009
چهارشنبه 30 تیر 1389, 17:22 عصر
یه tabcontrol زیبا کسی داره؟

ostovarit
چهارشنبه 30 تیر 1389, 18:49 عصر
یه tabcontrol زیبا کسی داره؟

ِDevExperince کامپوننت زیبایی هست تب های قشنگی هم داره ولی راست به چپ نداره!
دوستان گفتند از طریق Mirror کردن میتونی ازش استفاده کنی اگر شما استفاده کردی و نتیجه گرفتی به ما هم یک سمپل بده ...

در مورد وب مشکلی باهش نداری راحت چپ و راستش میشه کرد ...