PDA

View Full Version : موتورهای جستجو گر در اینترنت

SilverGold
شنبه 19 تیر 1389, 00:09 صبح
سلام به دوستان
من می خوام یک برنامه ای بنویسم که بتونه به جای جستجو در بانک یا فایل جستجو در اینترنت انجام بده هر کسی که در این زمینه مقاله داره یا کاری انجام داده می تونه اعلام نظر کنه ممنون می شم نظرتون رو درباره این موضوع بدونم

sajjad_india
شنبه 19 تیر 1389, 00:54 صبح
سلام به دوستان
من می خوام یک برنامه ای بنویسم که بتونه به جای جستجو در بانک یا فایل جستجو در اینترنت انجام بده هر کسی که در این زمینه مقاله داره یا کاری انجام داده می تونه اعلام نظر کنه ممنون می شم نظرتون رو درباره این موضوع بدونم

سلام

منم دنبال هچین چیزی هستم که بشه مثلا دنبال یه کلمه باشی تو وی بی بنویسیم بعدش در لیست باکس لینکهای گرفته شده از گوگل رو به ما نشون بده ....

میشه در مورد این بحثی رو راه انداخت .....:قلب:

parselearn
شنبه 19 تیر 1389, 01:39 صبح
يعني چي!!! :متفکر:

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=201710&highlight=%D8%AA%D8%B1%D9%83%D9%8A%D8%A8

SilverGold
یک شنبه 20 تیر 1389, 02:33 صبح
نگاه کنید من می خوام برنامه ای بنویسم که بشه از برنامه خودم در اینترنت جستجو کرد و نتیجه رو دریافت کرد
مانند موتورهای جستجوگر گوگل که به صورت عنکبوتی کار می کنند

ahmads
یک شنبه 20 تیر 1389, 03:30 صبح
منظورتون نوشتن موتور جستجو یا همون Search Engine هست ؟

SilverGold
یک شنبه 20 تیر 1389, 23:44 عصر
می خوام به طور مثال با کمک گرفتن از موتورهای جستجوی گوگل یک متنی رو جستجو کنم و سپس جواب اون رو داخل وی بی مدیریت کنم برای جستجو لازمه که داخل VB این فرمان جستجو را صادر کرد و جواب اون رو به بانک اطلاعاتی انتقال بده

محسن شامحمدی
دوشنبه 21 تیر 1389, 11:57 صبح
شما می تونی با استفاده از کنترل web Browser که آموزش استفاه از اون هم توی سایت وجود داره درخواست جستجو رو به گوگل بفرستی بعد با استفاده از کنترل web Browser لینک هایی که بهت می ده رو تک تک بگیری و در دیتابیس ذخیره کنی
کنترل Web Browser در عین سادگی پیچیده ترین کارها را انجام می دهد.

SilverGold
دوشنبه 21 تیر 1389, 17:46 عصر
سلام
میتونین ادرسشو بدین

sajjad_india
دوشنبه 21 تیر 1389, 21:55 عصر
سلام
میتونین ادرسشو بدین

آدرس Web Browser ????
یه کامپوننت هستش تو خوده وی بی به نامه Microsoft Internet Control و Microsoft Transefer Internet Control