PDA

View Full Version : وارد کردن مطالب جدید به سایت

ehssannet
شنبه 19 تیر 1389, 01:50 صبح
با سلام خدمت دوستان
من یه سایت تو دریم ویوور طراحی کردم . منتها تنها مشکلی که دارم این است که زمانی که سایت رو می خوام تحویل بدم به اپرتور یا مشتری راهی داره که بدون اینکه بخواد با فرمان ها و دستورات html آشنا باشه بتونه متون و مطالب خودش رو به سایت انتقال بده؟ چیزی تو مایه های یه وبلاگ که فرد بدون آشنایی به دستورات html می تونه مطالبشو وارد وبلاگش کنه؟
ممنون اگه راهنمایی کنید.

mohsen.nsb44
یک شنبه 20 تیر 1389, 12:35 عصر
با سلام خدمت دوستان
من یه سایت تو دریم ویوور طراحی کردم . منتها تنها مشکلی که دارم این است که زمانی که سایت رو می خوام تحویل بدم به اپرتور یا مشتری راهی داره که بدون اینکه بخواد با فرمان ها و دستورات html آشنا باشه بتونه متون و مطالب خودش رو به سایت انتقال بده؟ چیزی تو مایه های یه وبلاگ که فرد بدون آشنایی به دستورات html می تونه مطالبشو وارد وبلاگش کنه؟
ممنون اگه راهنمایی کنید.
من با دریم ویوور كار نكردم اما اگه شما از asp.net استفاده مي كنيد مي توانيد از اديتور fcleditorاستفاده نمايد در تالار asp.net زياد در موردش بحث شده فيلم اموزشيش هم هست كافيه جستجو بكنيد

صابر طهماسبی
یک شنبه 20 تیر 1389, 13:35 عصر
با سلام خدمت دوستان
ممنون اگه راهنمایی کنید.
سلام
شما باید از یکی از زبانهای تحت سرور مانند PHP یا ASP.NET استفاده کنید
البته توصیه بنده یادگیری PHP است