PDA

View Full Version : اضافه کردن چند مقدار به یک گرید ویو

RIG000
شنبه 19 تیر 1389, 10:13 صبح
راستش من می خام مقداری رو توی یه textbox نوشتم بعد از زدن دکمه insert تو گرید ویو اضافه شه و حالا میخام مقدار دیگری رو اضافه کنم که با زدن دکمه ی insert این مقدار دومی در سطر دوم گرید ویو به نمایش در بیاد .
........................................
ممنون میشم هر چی بلدین بگید تا استفاده کنم .
.................................................. ......

Salar Ashgi
شنبه 19 تیر 1389, 10:42 صبح
یه مثال :

button_Click :

dataGridView1.Rows.Add(textBox1.text);
textBox1.Clear();

csharpprogramer88
شنبه 19 تیر 1389, 11:30 صبح
كدي كه ميفرستم براي اينه كه هم بخواي در گريد نشان بدي و هم در بانك درج كني :

string strsql1 = "insert into eblaghie(id,subject,date,shomare,saheb,vazeiat,pei giri,zaman,tozihat,eghdam,girande) values('" + txtid.Text + "','" + txtsubject.Text + "','" + txtdate.Text + "','" + txtshomare.Text + "','" + txtsaheb.Text + "','" + cmbvazeiat.Text + "','" + txtpeigiri.Text + "','" + txtzaman.Text + "','" + txttozihat.Text + "','" + txteghdam.Text + "','" + txtgirande.Text + "')";
cmd = new SqlCommand();
cmd.CommandText = strsql1;
cmd.Connection = con;
cmd.ExecuteNonQuery();
con.Close();
MessageBox.Show("اطلاعات با موفقيت ذخيره شدند");
ds.Clear();
da = new SqlDataAdapter("select * from eblaghie", con);//ريختن اطلاعات در گريد
da.Fill(ds, "eblaghie");
bs.DataSource = ds.Tables["eblaghie"];
dataGridViewX1.DataSource = bs;

البته كدها و روش هاي بهتري هم است . كدي كه فرستادم اول در جدول eblaghie درج ميكنه سپس همه اطلاعات را از جدول با يك سلكت ميخونم و به گريد ويو بايند مي كنم
موفق باشيد كاري داشتيد پيام خصوصي بديد

RIG000
شنبه 19 تیر 1389, 14:00 عصر
راستش کدهای شما درسته اما من منظورم رو دقیق بگم من میخام چند تا تکست باکس رو که دارم که میخام تو گرید نشون بدم . حالا یه buttom گذاشتم مقدار ها رو که زدم تو گرید ریخته شه و حالا دوباره تکست ها رو پاک کنم و دوباره اصلاعا ت تو تکست بریزم و رو buttom دو باره کلیک کنم این بار مقدار های جدید تکست باکس در ستون دوم گید ریخته شه . یعنی الان 2 تا سطر تو گید ما دارای اطلاعات هست . ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mmd2009
شنبه 19 تیر 1389, 14:04 عصر
دوست عزیز شما بهتره یک متد واسه نمایش رکورد ها تو گرید بنویسید و سپس بعد از هر بار ثبت کردم اون متد رو براخوانی یا به عبارتی CALL کنید اینطوری مشکلتون حل میشه

RIG000
شنبه 19 تیر 1389, 14:08 عصر
اینکار رو انجام دادم اما جواب نداد

RIG000
شنبه 19 تیر 1389, 15:01 عصر
بچه ها اگه میشه حواستون به سوال هام باشه چون به یه مشکلاتی خوردم که بد جوری اذیت مینکه منو .

behnam25214
شنبه 19 تیر 1389, 15:14 عصر
سلام
ببین این برنامه مشکلت رو حل میکنه.:قلب: