PDA

View Full Version : سوال: تركيب dll

mfblog
یک شنبه 20 تیر 1389, 02:11 صبح
با سلام

من يه برنامه نوشم ،كه توش ار چند تا dll استفاده كردم ،‌ حالا وقتي compilesh ميكنم ، اون dll ها هم كنارش مياد ،‌چطوري ميتونم اونارو تركيب كنم ، يا يه كاري كنم كه كسي نتونه از اون dll ها كه كنار برنامه لود ميشه ،‌استفاده نكنه؟

Nima NT
یک شنبه 20 تیر 1389, 02:28 صبح
برنامتون دات نت هست یا Native ؟

mfblog
یک شنبه 20 تیر 1389, 02:54 صبح
c#.net (c@.net) هستش

Sh4DoVV
یک شنبه 20 تیر 1389, 07:11 صبح
با سلام
فكر كنم BoxedAppPacker دات نت رو هم ساپورت ميكنه
يا علي

mfblog
دوشنبه 21 تیر 1389, 18:57 عصر
ممنون

تست ميكنم و نتيجه رو ميگم ، اميد وارم جواب بده

از dotnet_reactor_setup.exe هم استفاده كردم ولي جواب نداد

من از يه datatime picker استفاده كردم ولي اين برنامه نتونس، شايدم من نتونستم

راستي من چون تعداد پستام كمه ،‌نميتونم جواب خصوصي بفرستم

اين برنامه رم ببينم ميتونم پيدا كنم تا تست كنم

مرسي

r00tkit
دوشنبه 21 تیر 1389, 19:22 عصر
سلام

1) ILmerge

(2
build action =Embedded Resource

mfblog
سه شنبه 22 تیر 1389, 01:25 صبح
بالاخره تونستم از .net reactor استفاده كنم ولي متاسفانه license ميخواد ،‌از كجا ميتونم گيرش بيارم؟:اشتباه:

CYCLOPS
سه شنبه 05 مرداد 1389, 07:45 صبح
سلام

1) ILmerge

(2
build action =Embedded Resource

من در مورد این دو روش جستجو کردم و خیلی به نظرم جالب آمد (چون امکانات خود دات نت هست و به برنامه جانبی احتیاج نداره) ولی به نظرتون کدومش امن تر هست ؟؟

Nima NT
چهارشنبه 06 مرداد 1389, 00:21 صبح
من در مورد این دو روش جستجو کردم و خیلی به نظرم جالب آمد (چون امکانات خود دات نت هست و به برنامه جانبی احتیاج نداره) ولی به نظرتون کدومش امن تر هست ؟؟
برنامه های محافظتی که معمولا" با دات نت ارائه میشن از امنیت خوبی برخوردار نیستن چون بیشتر به وجود امکانات پرداختن تا به کیفیت اون ، چرا که Reflection تو دات نت یه ضعف محسوب نمیشه ولی میشه از این سوء استفاده کرد برای همین از اول به اون به عنوان یک تهدید نگاه نکردن.

joker
چهارشنبه 06 مرداد 1389, 01:15 صبح
با سلام

من يه برنامه نوشم ،كه توش ار چند تا dll استفاده كردم ،‌ حالا وقتي compilesh ميكنم ، اون dll ها هم كنارش مياد ،‌چطوري ميتونم اونارو تركيب كنم ، يا يه كاري كنم كه كسي نتونه از اون dll ها كه كنار برنامه لود ميشه ،‌استفاده نكنه؟

برای exe های معمولی (روی دات نت تست نکردم)
عدم نیاز برنامه به وجود دی ال ال ها در هنگام اجرا (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=151958)
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=151958