PDA

View Full Version : صدور و ورود داده ها

smakhavan
یک شنبه 20 تیر 1389, 06:32 صبح
سلام
من یک برنامه دارم که کاربران در جاهای مختلف (از نظر شبکه به هم دسترسی ندارند) بتوانند اطلاعات وارد کنند و بعد امکان تجمیع اطلاعات در یک فایل وجود داشته باشه
کاری که باید انجام بشه اینه که
1) کاربر بتونه اطلاعات را به یک فایل متنی (یا هر نوع فایل دیگه) صادر کنه
2) کاربر بتونه اطلاعات فایل متنی را وارد کنه و به جدولش اضافه بشه (درصورتی که اطلاعات با کلید مشترک است اطلاعات UPDATE بشه)
3) این مراحل تقریبا به صورت خودکار انجام بشه و کاربر بجز پنجره انتخاب فایل برای EXPORT و پنجره انتخاب فایل برای IMPORT خیلی لازم نباشه پنجره های دیگه ای را ببینه و انتخاب انجام بدهد.

من سعی کردم این کار را با DoCmd.OutputTo و DoCmd.TransferText انجام بدهم اما گویا امکان پذیر نیست.
میشه من را راهنمایی کنین

amirzazadeh
یک شنبه 20 تیر 1389, 09:56 صبح
سلام
من یک برنامه دارم که کاربران در جاهای مختلف (از نظر شبکه به هم دسترسی ندارند) بتوانند اطلاعات وارد کنند و بعد امکان تجمیع اطلاعات در یک فایل وجود داشته باشه
کاری که باید انجام بشه اینه که
1) کاربر بتونه اطلاعات را به یک فایل متنی (یا هر نوع فایل دیگه) صادر کنه
2) کاربر بتونه اطلاعات فایل متنی را وارد کنه و به جدولش اضافه بشه (درصورتی که اطلاعات با کلید مشترک است اطلاعات UPDATE بشه)
3) این مراحل تقریبا به صورت خودکار انجام بشه و کاربر بجز پنجره انتخاب فایل برای EXPORT و پنجره انتخاب فایل برای IMPORT خیلی لازم نباشه پنجره های دیگه ای را ببینه و انتخاب انجام بدهد.

من سعی کردم این کار را با DoCmd.OutputTo و DoCmd.TransferText انجام بدهم اما گویا امکان پذیر نیست.
میشه من را راهنمایی کنین
سلام
پيشنهاد ميكنم از امكان REPLICA استفاده كنيد.
اگر جستجو كنيد قبلا در اين مورد بحث شده.
......................
موفق باشيد

smakhavan
یک شنبه 20 تیر 1389, 15:12 عصر
خیلی ممنون نمیدونستم اکسس هم همچین امکانی داره
یه سوال دیگه!
میشه این کار را با کد و به صورت پشت پرده انجام داد؟