PDA

View Full Version : سلام این کد در 2003 اجرا شده چرا در 2008 اجرا نمیشه

zahracomputer
یک شنبه 20 تیر 1389, 11:40 صبح
سلام و خسته نباشد
من این کد را که برای باز کردن صفحه مقصد در اندازه مورد نظر است در VS2003 نوشته و جواب گرفتم ولی الان در VS2008 آن را نوشتم خطا نمیده ولی هنگام کلیک روی لینک صفحه مقصد باز نمیشه.

<a href='javascript:void(0)' onclick="<%# "window.open('Edit.aspx','Comments','status=yes,scr ollbars=yes,toolbar=no,menubar=no,location=no,widt h=600, height=500');" %>">()</a>

آیا باید کد را تغییر بدم؟
چه تغییری انجام بدم که جواب بگیرم
با تشکر

mohsen.nsb44
یک شنبه 20 تیر 1389, 11:43 صبح
سلام و خسته نباشد
من این کد را که برای باز کردن صفحه مقصد در اندازه مورد نظر است در VS2003 نوشته و جواب گرفتم ولی الان در VS2008 آن را نوشتم خطا نمیده ولی هنگام کلیک روی لینک صفحه مقصد باز نمیشه.
آیا باید کد را تغییر بدم؟
چه تغییری انجام بدم که جواب بگیرم
با تشکر
كدوم كد ؟ لطفا كدتون رو بزاريد.

zahracomputer
یک شنبه 20 تیر 1389, 11:45 صبح
ببخشید این کد

<a href='javascript:void(0)' onclick="<%# "window.open('Edit.aspx','Comments','status=yes,scr ollbars=yes,toolbar=no,menubar=no,location=no,widt h=600, height=500');" %>">()</a>

zahracomputer
یک شنبه 20 تیر 1389, 18:47 عصر
از دوستان کسی علت رو نمی دونه؟

zahracomputer
یک شنبه 20 تیر 1389, 19:19 عصر
من با اینکد صفحه ای نظیر صفحه ی نظر سنجی در وبلاگ ها ابجاد کردم. الان هم برای طراحی سایتم نیاز یه یک صفحه نظر سنجی دارم.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

zahracomputer
دوشنبه 21 تیر 1389, 01:23 صبح
سلام
من جستجو کردم و در این پست چیزی رو خوندم که جواب سوالم بود
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=190638
با این کد ها

public static class ResponseHelper
{
public static void Redirect(string url, string target, string windowFeatures)
{
HttpContext context = HttpContext.Current;
if ((String.IsNullOrEmpty(target) || target.Equals("_self", StringComparison.OrdinalIgnoreCase)) && String.IsNullOrEmpty(windowFeatures))
{
context.Response.Redirect(url);
}
else
{
Page page = (Page)context.Handler; if (page == null)
{
throw new InvalidOperationException("Cannot redirect to new window outside Page context.");
}
url = page.ResolveClientUrl(url);
string script;
if (!String.IsNullOrEmpty(windowFeatures)) { script = @"window.open(""{0}"", ""{1}"", ""{2}"");"; }
else
{
script = @"window.open(""{0}"", ""{1}"");";
}
script = String.Format(script, url, target, windowFeatures);
ScriptManager.RegisterStartupScript(page, typeof(Page), "Redirect", script, true);
}
}
}

و سپس فراخوانی کلاس. ولی زمانی که من از این کدها استفاده می کنم بازم هیچ عملی انجان نمیشه و زمانی که نوع blank رو عوض می کنم صفحه و به همون اندازه طبیعی و روی فرم اصلی اجرا میشه.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

zahracomputer
دوشنبه 21 تیر 1389, 23:11 عصر
خواهشاً یکی لطف کنه و راهنمایی کنه شاید مشکل حل بشه

zahracomputer
یک شنبه 27 تیر 1389, 19:11 عصر
بالاخره به کمک آقای موسوی جواب گرفتم
لازم است اون خط کد را به شکل زیر تغییر بدم

<ahref='javascript:void(0)'onclick="window.open('Editor.aspx','Comments','status=yes,s crollbars=yes,toolbar=no,menubar=no,location=no,wi dth=600, height=500');">()</a>

بازم از ایشون کمال تشکر را دارم