PDA

View Full Version : نظر خود را درباره قفل نرم افزاری شتاب بیان کنید ؟

Ali_Prodes
یک شنبه 20 تیر 1389, 12:02 عصر
با سلام

لطفا نظر خود را درباره امنیت و کارایی قفل های نرم افزاری بیان کنید (نقات قوت و ضعف) بیان کنید و درباره قفل های نرم افزاری فعلی (مثل شتاب) تجربه های عملی خود را ذکر کنید .

Ali_Prodes
یک شنبه 20 تیر 1389, 13:53 عصر
منتظر پاسخ های دوستان هستم

Raham
یک شنبه 20 تیر 1389, 13:58 عصر
بی خیال دادا آشغاله کاملا.......... مفت بدن بهم میندازم سطل آشغال.
فقط لایسنس منیجرش یکم قویه . اونم چه فایده داره؟ اگه هم به فرض محال لایسنس منیجرش رو نشه دور زد با یه کلید معتبر میشه فوق العاده راحت آنپکش کرد

دوتا حال داره. یکی میاد با UPX پک میکنه!!! یکی هم میاد با مول باکس پروتکت میکنه!
که روش به این صورت هستش که میاد Target رو با مول باکس پروتکت می کنه بعد EP Of Packer Stub رو خراب میکنه . خیلی جالبه ! بعد از شما سریال درست رو وارد کنی EP رو درست میکنه بعد JUMP میکنه اونجا ! به همین کشکی به همین مسخرگی!
درجه امنیت : 1.5
قبول ندارین بگین فیلم نحوه آنپک بزارم.

موفق باشین
یا علی

Ali_Prodes
یک شنبه 20 تیر 1389, 14:31 عصر
ممنون از پاسخ شما ،

ولی اگه امکان داره بیشتر در مورد موارد هک این محصول توضیح بده و اون فیلمی هم که گفته شد را با ذکر توضیحات زحمت بکش و قرار بده و در کل پیشنهادت رو برای استفاده از یک قفل نرم افزاری مطمئن مطرح کن ، با تشکر .

Raham
یک شنبه 20 تیر 1389, 19:15 عصر
زمان فیلم: 15 دقیقه
زمان لازم واسه آنپک زیره 5 دقیقه فکر کنم!

Shetab Quick Review & UnPack (http://www.persianupload.com/6047288)

ببخیشید که فیلم یه نمه طنز شده!

نظرتونو بگین
موفق باشید

Nima NT
یک شنبه 20 تیر 1389, 21:50 عصر
قفل شتاب متاسفانه امنیت زیادی نداره ، هزینه بالا بدون کمترین ارزش در مورد امنیت اون ، قصد خراب کردن قفل رو ندارم اگر عزیزانی که در این شرکت فعالیت دارن و شاید احساس میکنن که قصد خراب کردن قفل در میون هست میتونن یه CrackMe از قفل ( نسخه اصل ) تو سایت قرار بدن تا خودشون نتیجه رو ملاحظه کنن که متاسفانه به قیمتی که قفل داره امنیت قابل قبولی ارائه نمیکنه.

Ali_Prodes
دوشنبه 21 تیر 1389, 09:53 صبح
با سلام خدمت دوست خوبم Raham

اگه امکان داره فایل آنپگ رو در یک سایت دیگر آپ کنید ، ظاهرا آدرس فعلی ف _ ی - ل _ ت - ر است .

sinsin666
دوشنبه 21 تیر 1389, 10:19 صبح
با سلام خدمت دوستان و اساتید...
با اخرین نسخه اش توی سایت امتحان کنین ..متوجه میشین که میاد با اخرین ورژن molebox و
upx 3.x
پک میکنه....
اگر embeded فایل داشته باشیم کار یک مقدار وقت گیر میشه(molebox) .....

Raham
دوشنبه 21 تیر 1389, 11:37 صبح
Mirror

Shetab On 4Shared
(http://www.4shared.com/file/RwR2crQl/Shetab_MUP_By_Raham.html)

این فیلم هم آخرین نسخه شتاب هستش (نسخه 4) (مول باکس)

Raham
دوشنبه 21 تیر 1389, 11:56 صبح
در رابطه با فایل های Embedded کی گفته سخته؟:بامزه:

Sh4doVV عزیز یه Extractor واسه MoleBox 4 نوشته که کار باهش واقعا سادس و خیلی هم علیه.........

با تشکر از Shadow:قلب::قلب::قلب::قلب::قلب::ق ب::قلب::قلب::قلب::قلب::قلب::قل ::قلب:

vcldeveloper
دوشنبه 21 تیر 1389, 13:04 عصر
بی خیال دادا آشغاله کاملا.......... مفت بدن بهم میندازم سطل آشغال.
نقد کنید، اما فحش و بد و بیراه نثار طرف یا محصولش نکنید! اینجا را گذاشتیم که درش بحث و نقد علمی کنید، نه اینکه از ادبیات کوچه میدانی برای تخریب فرد، گروه، شرکت، یا محصولی استفاده کنید. بیاید نقدش کنید، بگید این روش کارش هست، این نقص ها رو داره، به این دلایل ضعیف هست، نه اینکه "میندازم سطل آشغال" و از اینجور حرف های بی ربط!

لطفا دوستان دقت کنند که مباحث این تالار علمی باشه، نه کل کل و بد و بیراه گفتن و سرکوفت زدن به این و آن!

Raham
دوشنبه 21 تیر 1389, 17:55 عصر
با سلام
آخه فحش من کی دادم؟:گیج: اینطوری گفتم مخاطبان قشنگ در کنن چی میگم :لبخندساده:
چشم انشاالله در آینده دیکشنری ادبیاتم رو آپدیت می کنم.:لبخند:
یا علی.

Sir.V65j
چهارشنبه 23 تیر 1389, 14:09 عصر
در کل نیازی به بحث نیست خیلی راحت می شه دورش زد!
خیلی راحت می شه لایسنس ولید رو اینجکت کرد هم با هوک کردن API های کد سخت هم با تزریق کد سخت افزاری!!!
یاد باد آن روزگاران یاد باد :دی

takpar33
شنبه 31 اردیبهشت 1390, 03:37 صبح
با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی بخصوص جناب Raham
فیلم جناب Raham رو دیدیم . خیلی جالب بود و همینجا ازشون تشکر میکنم. ولی خیلی خلاصه بود و من وسطاش قاطی کردم :ناراحت: . من مدتی هست که روی موضوع Unpacking کار میکنم و خیلی دلم میخواد به عنوان یک پروژه روی همین قفل شتاب یا همون molebox کار کنم. میخواستم خواهش کنم اگه میشه یه کمی در مورد این فیلم بیشتر توضیح بدید. در طول فیلم کلیدهای مختلفی زده میشه که توضیح داده نشده مثلاً معلوم نیست f7 یا f8 یا Enter با ..... چه زمانی داره استفاده میشه. میدونم نوشتن و درست کردن یه آموزش جامع تر کار خیلی سخت و وقتگیری هست ولی باور کنید اگر این آموزش رو در اینجا قرار بدید ، یک عمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــر دعای خیر یک هموطن همراهتان خواهد بود.:تشویق:
با تشکر مجدد
در پناه خداوند

bravia2009
شنبه 31 اردیبهشت 1390, 07:37 صبح
به نظر من پول دور ریختن چون همشون با یک روز کار میشه در اورد
بهترین کار هش کردن چند مرحله ایی با نرم افزار های خاص میباشد این جوری خیال ادم راحتتره
موفق باشید

Nima NT
شنبه 31 اردیبهشت 1390, 21:11 عصر
بهترین کار هش کردن چند مرحله ایی با نرم افزار های خاص میباشد این جوری خیال ادم راحتتره
منظورتون از هش چند مرحله ای چی هست ؟ اگر اشتباه نکنم با هش نمیشه قفل نرم افزاری نوشت و در قفل های نرم افزاری بیشتر از الگوریتم های رمزنگاری استفاده میشه تا هش !