PDA

View Full Version : خدایا من از هرزنامه بیزارم

حسین فلاحی
یک شنبه 20 تیر 1389, 14:17 عصر
همه چیز از وقتی شروع شد که برای ثبت نام توی یک سایت اون یکی ایمیل اصلیم رو دادم. نمی دونم چه گناهی کردم که این بلا سرم اومد.

چند وقت هست که منتظر یک ایمیل هستم و هر وقت که به ایمیلم سر می زنم خوشحال از رسیدن یک نامه وارد inbox می شم و باز تبلیغات کرم دور چشم همان و قرص لاغری بهمان...:ناراحت:

رکورد دار دریافت نامه های هرز یاهو هست. :لبخندساده: قبلا هر روز چند ساعت صرف حذف کردن نامه های توی اینباکس می کردم باور کنید روزی 30 40 نامه برام می اومد. دیگه از این وضع خسته شدم و رفتم توی جیمیل. اونجا بهتر بود و می شه گفت هیچ هرزنامه ای دریافت نکردم اما امکانات hotmail من رو به سمت خودش کشوند. ولی خب چه می شه کرد.

دوستان کسی نظری نداره چطور از دست این مصیبت خلاص بشم؟

HollyGhost
یک شنبه 20 تیر 1389, 14:34 عصر
و GMail آفریده شد!

اولا spam نخواهید داشت، اگر هم اسپم رسید کافیه یک بار report spam بزنید و نسلش را منقرض کنید.
به طور متوسط روزانه 20 تا اسپم می گیرم که همه به درستی شناخته میشن!

حسین فلاحی
یک شنبه 20 تیر 1389, 14:51 عصر
خوب دوست من ، بحث من هم سر همین روزانه 20 تا اسپم هست. اگه قرار باشه روزانه 20 تا اسپم برام بیاد پس چه خوبی ای داره...

اما درسته حرف تون رو قبول دارم. Gmail کمتر هرزنامه می آد.
ممنون

اوبالیت به بو
یک شنبه 20 تیر 1389, 14:52 عصر
خوب اون ايميل رو فيلتر كنيد.

حسین فلاحی
یک شنبه 20 تیر 1389, 14:58 عصر
خوب اون ايميل رو فيلتر كنيد.

اگه منظورتون ایمیلی که برای من می فرسته هست که نمی شه. چون هر نامه از یک جای خاص می آد. :لبخندساده:

eshpilen
یک شنبه 20 تیر 1389, 19:16 عصر
قبلا هر روز چند ساعت صرف حذف کردن نامه های توی اینباکس می کردم باور کنید روزی 30 40 نامه برام می اومد.
واسه منم زیاد اسپم میاد. البته یخورده کمتر (معمولا 10 تا)، ولی پاک کردنش چند ثانیه بیشتر زمان نمیبره! چون 90% از عنوانها و اسم فرستنده مشخص هست که اسپم هست.
همه رو چک بزنید و کلید دلیت یا اسپم رو فشار بدید و تمام!

eshpilen
یک شنبه 20 تیر 1389, 20:41 عصر
بعد از یه مدت که اینکار رو انجام بدید مهارت و سرعت زیادی در شناسایی و دلیت کردن اسپم پیدا میکنید :قهقهه:

بهرحال عجیبه که آدم چند ساعت وقت با 30 40 تا اسپم صرف کنه. مگه شما میشینید همه رو دونه دونه میخونید؟

چند ساعت وقت واسه یه برنامه نویس و آدم جویای دانش، ارزش زیادی داره.
من اگر چند ساعت وقتم هر روز بخواد با ایمیل تلف بشه کلا اون ایمیل رو تعطیل میکنم!!

حسین فلاحی
یک شنبه 20 تیر 1389, 21:13 عصر
بعد از یه مدت که اینکار رو انجام بدید مهارت و سرعت زیادی در شناسایی و دلیت کردن اسپم پیدا میکنید :قهقهه:

بهرحال عجیبه که آدم چند ساعت وقت با 30 40 تا اسپم صرف کنه. مگه شما میشینید همه رو دونه دونه میخونید؟

چند ساعت وقت واسه یه برنامه نویس و آدم جویای دانش، ارزش زیادی داره.
من اگر چند ساعت وقتم هر روز بخواد با ایمیل تلف بشه کلا اون ایمیل رو تعطیل میکنم!!

از نظر من این پست شما بی ارزشه.

فقط این رو بدونید "چند ساعت" برای نشون دادن بزرگی زمان هست نه این که واقعا چند ساعت.
در ضمن هر ایمیلی رو نمی شه به همین راحتی رهاش کرد. نگاه به ایمیل خودتون نکنید.

موفق باشین:لبخندساده:

HamedNet_ir
یک شنبه 20 تیر 1389, 21:31 عصر
در ضمن هر ایمیلی رو نمی شه به همین راحتی رهاش کرد. نگاه به ایمیل خودتون نکنید.

اکثر اسپم ها به راحتی از عنوانشون مشخص میشوند , چطور شما متوجه نمیشید؟

حسین فلاحی
یک شنبه 20 تیر 1389, 21:37 عصر
اکثر اسپم ها به راحتی از عنوانشون مشخص میشوند , چطور شما متوجه نمیشید؟

نه من منظورم خود پست الکترونیک هست که نمی شه اون رو رها کرد. درسته اکثرشون مشخصه. :لبخندساده:

دوستان لطفا بحث رو به بیراهه نکشونین
ممنون:لبخندساده:

HollyGhost
یک شنبه 20 تیر 1389, 22:44 عصر
منظورم رو درست متوجه نشدید!

با اینکه 20 تا اسپم میگیرم ولی همگی شناسایی شده و به فولدر spam میرن. البته خودکار!

JaguarXF
دوشنبه 21 تیر 1389, 01:24 صبح
با آت لوک بگیر. واسش rule تعریف کن

حسین فلاحی
سه شنبه 22 تیر 1389, 00:11 صبح
تشکر از تمام دوستان...

به زودی نتیجه رو اعلام می کنم...

حسین فلاحی
سه شنبه 22 تیر 1389, 19:11 عصر
این متن یکی از همین هرزنامه های محترم و معزز هست که امروز دو دفعه برام اومده:

سلام دوستان یه مدت بود که همش ایمیل های تبلغاتی برای شما میومد
از امروز به بعد بیشتر سعی میکنم ایمیل های سرگرم کننده براتون بفرستم که استفاده کنید
امیدوارم که راضی باشید

تست های کنکور طنز

:گریه::گریه::گریه: