PDA

View Full Version : سوال: انتقال ماژول با رمزش

جواد محمدي
یک شنبه 20 تیر 1389, 23:44 عصر
سلام
با كد

DoCmd.TransferDatabase acExport, "Microsoft Access", MASIR, acModule, "MsgBoxF", "MsgBoxF", True
ماژول به بانك جديد منتقل ميشود ولي رمز گذاشته شده براي ماژول منتقل نمي شود چطوري ميتونم رمز را هم منتقل كنم ؟

amirzazadeh
دوشنبه 21 تیر 1389, 09:51 صبح
سلام
با كد

DoCmd.TransferDatabase acExport, "Microsoft Access", MASIR, acModule, "MsgBoxF", "MsgBoxF", Trueماژول به بانك جديد منتقل ميشود ولي رمز گذاشته شده براي ماژول منتقل نمي شود چطوري ميتونم رمز را هم منتقل كنم ؟
سلام
شايد اين لينك بتونه كمك كنه:
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=220029&highlight=%D9%BE%D8%B3%D9%88%D8%B1%D8%AF
........................
موفق باشيد

جواد محمدي
دوشنبه 21 تیر 1389, 16:06 عصر
سلام و ممنون از شما
سئوالم براي ديتابيس نبود . در پنجره VBA كد نويسي ، براي كدهاي نوشته شده رمز گذاشته ميشود وقتي ميخواهم ماژولها و فرمها را انتقال دهم (Import( چون رمز دارد منتقل نميكند ميخواهم بدانم با چه كدهايي اين انتقال را صورت دهم كه اولا رمز را كاربر نداند و ثانياً رمز ورود به كدنويسي هم حذف نشود

amirzazadeh
سه شنبه 22 تیر 1389, 13:32 عصر
سلام و ممنون از شما
سئوالم براي ديتابيس نبود . در پنجره VBA كد نويسي ، براي كدهاي نوشته شده رمز گذاشته ميشود وقتي ميخواهم ماژولها و فرمها را انتقال دهم (Import( چون رمز دارد منتقل نميكند ميخواهم بدانم با چه كدهايي اين انتقال را صورت دهم كه اولا رمز را كاربر نداند و ثانياً رمز ورود به كدنويسي هم حذف نشود
سلام
در اين صورت شما چاره اي نداريد جز اينكه يا پسورد رو حذف كنيد و يا اينكه برعكس عمل كنيد يعني از ديتابيس محافظت شده به دومي اكسپورت كنيد.
http://support.microsoft.com/kb/205085
..........................
موفق باشيد

جواد محمدي
سه شنبه 22 تیر 1389, 14:36 عصر
سلام و ممنون
نفهميدم . منظورتون از اكسپورت ديتابيش محافظت شده به دومي چيست ؟ خوب من هم همين كار ميكنم كه جواب نميده . ديتابيس فعلي رمز دارد ( البته براي ماژولهاش ) وقتي با استفاده از كد ( همان كه در تاپيك اول نوشتم ) ميخواهم انتقال بدم چون رمز دارد انجام نميشود و اگر ماژول باز باشد ( نه رمزش حذف شده باشد ) انجام ميشود ولي بدون رمز منتقل ميشود . اشكال ندارد اگر كل فايل ( ديتابيس) با تمامي ماژولها (البته رمز دار) و فرمها و ... منتقل شود ( مانند بك اپ گيري ) ولي مشكل اين است كه بعضي اطلاعات مي‌بايد در فايل جديد حذف شود . بنابراين اين راه به فكرم رسيد كه ظاهراً عملي نيست . البته اگر با حالتي كه گفتم ( مثل بك آپ گيري و حذف بعضي از اطلاعات ) مشكلم حل ميشود كه راهش را بلد نيستم

amirzazadeh
چهارشنبه 23 تیر 1389, 12:53 عصر
سلام و ممنون
نفهميدم . منظورتون از اكسپورت ديتابيش محافظت شده به دومي چيست ؟ خوب من هم همين كار ميكنم كه جواب نميده . ديتابيس فعلي رمز دارد ( البته براي ماژولهاش ) وقتي با استفاده از كد ( همان كه در تاپيك اول نوشتم ) ميخواهم انتقال بدم چون رمز دارد انجام نميشود و اگر ماژول باز باشد ( نه رمزش حذف شده باشد ) انجام ميشود ولي بدون رمز منتقل ميشود . اشكال ندارد اگر كل فايل ( ديتابيس) با تمامي ماژولها (البته رمز دار) و فرمها و ... منتقل شود ( مانند بك اپ گيري ) ولي مشكل اين است كه بعضي اطلاعات مي‌بايد در فايل جديد حذف شود . بنابراين اين راه به فكرم رسيد كه ظاهراً عملي نيست . البته اگر با حالتي كه گفتم ( مثل بك آپ گيري و حذف بعضي از اطلاعات ) مشكلم حل ميشود كه راهش را بلد نيستم
سلام
منظور من اينه كه شما ابتدا يكبار ماژول محافظت شده رو باز كنيد كه طبيعتا پسورد از شما خواسته خواهد شده بعد از اين مرحله ماژول مربوطه رو ببنديد و با راست كليك گزينه export to را انتخاب و بعد ديتابيسي رو كه در نظر داريد مسير دهي نماييد.
........................
موفق باشيد

جواد محمدي
چهارشنبه 23 تیر 1389, 14:43 عصر
سلام و ممنون
اينكار را بايد كاربر انجام دهد بنابراين عملي نيست چون بايد يا رمز را بردارم يا به كاربر رمز و راه آن را ياد دهم به عبارتي خودم با برنامه بروم ! چون كاربر نهايي از اين چيزها سر در نمي‌آورد . در هر صورت ممنون كه براي مشكل بنده فكر كرديد ظاهراً چاره‌اي نيست مجبورم به روش معكوس عمل كنم يعني از ديتابيس كپي بگيرم و كدي در برنامه قرار دهم تا خود كاربر بعد از وارد شدن با اجراي آن بعضي از اطلاعات را حذف نمايد .