PDA

View Full Version : حرفه ای: ارسال پيام خبري سايت

s_mokhtari
دوشنبه 21 تیر 1389, 00:30 صبح
با سلام
دوستان من توي سايت خيلي جستجو كردم ولي من ميخوام هر كسي كه ايميلشو وارد كرد خبر جديد سايت رو براش بفرستيم چطوري اين كار امكان پذير است
البته براي يه نفر كدشو از همين سايت پيدا كردم حالا گروهي چطوريه
باتشكر
خيلي عجله دارم:متعجب::متعجب:

raziee
دوشنبه 21 تیر 1389, 14:34 عصر
دوستان من توي سايت خيلي جستجو كردم ولي من ميخوام هر كسي كه ايميلشو وارد كرد خبر جديد سايت رو براش بفرستيم چطوري اين كار امكان پذير است
البته براي يه نفر كدشو از همين سايت پيدا كردم حالا گروهي چطوريه
وقتی کد ارسال رو برای یک نفر داری بنابراین میتونی برای همه اعضا بفرستی مشکل چیه؟

شما یکسری ایمیل دارید که بوسیله ی ثبت نام اعضاء در دیتابیس ذخیره شده اند.
کد ارسال ایمیل رو هم که دارید.
حالا اون ایمیل های کاربران رو از دیتابیس میگیرید و بهشون ارسال میکنید.
فقط باید فکری به حال اسپم نشدن بکنید.

s_mokhtari
دوشنبه 21 تیر 1389, 17:30 عصر
وقتی کد ارسال رو برای یک نفر داری بنابراین میتونی برای همه اعضا بفرستی مشکل چیه؟

شما یکسری ایمیل دارید که بوسیله ی ثبت نام اعضاء در دیتابیس ذخیره شده اند.
کد ارسال ایمیل رو هم که دارید.
حالا اون ایمیل های کاربران رو از دیتابیس میگیرید و بهشون ارسال میکنید.
فقط باید فکری به حال اسپم نشدن بکنید.
با سلام
آخه من شنيدم نبايد بيش از حد ايميل ارسال شود و ممكن بعضي هاش به دست افراد نرسه در ضمن براي spam نشدن بايد چيكار كنم البته مقاله جناب راد رو خوندم
با تشكر:ناراحت:

hlikehamed
دوشنبه 21 تیر 1389, 17:40 عصر
من به تعداد زیاد هم فرستادم و مشکلی پیش نیومده
وقتی یه میل مسیج تعریف می کنی تو بخش To‌می تونی چندین ایمیل رو به صورت لیست یا حتی تکست بهش اد کنی. فقط اگر به صورت متنی اد می کنی ایمیل ها باید با یه , از هم جدا شده باشن. همین

objMail.To.Add(mail1,mail2,mail3,....)

raziee
دوشنبه 21 تیر 1389, 18:21 عصر
آخه من شنيدم نبايد بيش از حد ايميل ارسال شود و ممكن بعضي هاش به دست افراد نرسه
:متفکر: میشه بگید از کجا شنیدید؟
به طور کلی اگه یه جایی یه کسی یه حرفی رو زد تنها به خوندن اون اکتفا نکنید.

s_mokhtari
دوشنبه 21 تیر 1389, 20:08 عصر
:متفکر: میشه بگید از کجا شنیدید؟
به طور کلی اگه یه جایی یه کسی یه حرفی رو زد تنها به خوندن اون اکتفا نکنید.
با سلام
حالا به نظر شما توي يه حلقه بذارم و تمام ايميلها رو از ديتابيس بخونم درست ميشه آخه مشكلم سر اين كه ممكن ايميلي كه بخوام بفرستم يه بار متن باشه يا يه بار فايل باشه حالا بايد چيكار كرد
درضمن ميشه بگيد اگه لينك پسورد را فراموش كردم را زد چطوري ايميل براش بفرستم و پسورد بهش بدم
با تشكر

hlikehamed
دوشنبه 21 تیر 1389, 22:16 عصر
با سلام
حالا به نظر شما توي يه حلقه بذارم و تمام ايميلها رو از ديتابيس بخونم درست ميشه آخه مشكلم سر اين كه ممكن ايميلي كه بخوام بفرستم يه بار متن باشه يا يه بار فايل باشه حالا بايد چيكار كرد

خیلی کارا میشه کرد . ادرس ها رو تو یه حلقه بریز تو یه لیست یا آرایه یا هر چیز دیگه ای یا دونه دونه بخونی توی یه string بریزی ....

درضمن ميشه بگيد اگه لينك پسورد را فراموش كردم را زد چطوري ايميل براش بفرستم و پسورد بهش بدم
با تشكر

خوب کاری نداره می تونی ایمیلش رو بگیری با استفاده از ایمیل رکورد طرف رو پیدا کنی بعد یوزر پسورد رو به ایمیلش بفرستی. اگر هم موقع ثبت نام از سوال امنیتی استفاده کردی از اونها هم می تونی برای شناسایی استفاده کنی.