PDA

View Full Version : سوال: اجرانشدن یک رویداد در web user control

zimzim
دوشنبه 21 تیر 1389, 11:25 صبح
سلام
من هرکدی که دررویدادکلیک button توی web user control می نویسم . کدهای مربوط به این رویداد اجرا نمی شه البته کدهای رویدادهای دیگه اجرا می شه اما همین یکدونه رویداد اجرا نمی شه آیا چون web user control است باید کار خاصی انجام دهم ؟ مشکل ازکجاست .

لطفا راهنماییم کنید.

Modifier
دوشنبه 21 تیر 1389, 15:43 عصر
سلام
من هرکدی که دررویدادکلیک button توی web user control می نویسم . کدهای مربوط به این رویداد اجرا نمی شه البته کدهای رویدادهای دیگه اجرا می شه اما همین یکدونه رویداد اجرا نمی شه آیا چون web user control است باید کار خاصی انجام دهم ؟ مشکل ازکجاست .

لطفا راهنماییم کنید.

از breakpoint استفاده كن ... ببين واقعا همينطوره؟
فرقي نداره click توي WUC يا web page !!!
يا كدت روبزار تا ببينيم...
يا توضيح بيشتر بده...

ممنون.
موفق باشيد.
يا علي.

zimzim
دوشنبه 21 تیر 1389, 16:38 عصر
راستش هر کدی توی این رویداد می ذارم اصلا عکس العملی نشون نمی ده وحتی error هم نمی ده . برای مثال زمانی که کد زیررا داخل این قسمت میگذارم وارد صفحه result .aspx نمی شه .

Response.Redirect("~/result.aspx");
درصورتی که این کد در رویدادهای دیگه اتفاق می افته .

hlikehamed
دوشنبه 21 تیر 1389, 17:17 عصر
فکر کنم مشکل توی استفاده از user control باشه. کنترل رو کجا استفاده کردی؟ شاید اصلا user control لود نمیشه که بخواد کدهاش اجر بشه. یه نمونه از کدت بزار یا به قول دوستمون از breakpointاستفاده کن. قبل از لود شدن کنترل ببین اصلا کنترلت لود میشه یا نه

zimzim
دوشنبه 21 تیر 1389, 18:06 عصر
البته من یک سری required field validator هم روی صفحه گذاشته ام که وقتی cause validation رو false می کنم این رویداد اجرا می شه وبه صفحه result می ره ولی وقتی true می شه بااین که همه اطلاعات رو هم در فرم وارد می کنم ولی بازم این رویداد اجرا نمی شه وتو همون صفحه اول می مونه .

hlikehamed
دوشنبه 21 تیر 1389, 18:12 عصر
از validation group استفاده کن و تمامی کنترل هایی که توی این usercontorl استفاده کردی رو با هم توی یه گروپ قرار بده.
احتمالا با کنترل های یه بخش دیگه قاطی میشه و ولیدیت نمیشه.
البته بعیده. اما شاید دلیلش این باشه. باید سورس رو دید تا بشه راحت در موردش صحبت کرد.

zimzim
دوشنبه 21 تیر 1389, 21:03 عصر
منظورتون رو از کنترل های یه بخش دیگه نمی فهمم چیه ؟ من فعلا بخش دیگه ای ندارم فقط کنترل هایwuc هستش که شامل چند text box وdropdownlist و required field و range validator و radiobuttonlist و یک button هستش . همین

hlikehamed
دوشنبه 21 تیر 1389, 21:57 عصر
آهان
آخه بعضی اوقات اینجوری میشه.
باید پروژت رو دید. اینجوری نمیشه. اگر می تونی بزار تا برات پیداش کنم.

Modifier
یک شنبه 27 تیر 1389, 16:49 عصر
البته من یک سری required field validator هم روی صفحه گذاشته ام که وقتی cause validation رو false می کنم این رویداد اجرا می شه وبه صفحه result می ره ولی وقتی true می شه بااین که همه اطلاعات رو هم در فرم وارد می کنم ولی بازم این رویداد اجرا نمی شه وتو همون صفحه اول می مونه .

مطمئن باش مربوط به Validation كردن فرم ميشه..

از validation group استفاده کن و تمامی کنترل هایی که توی این usercontorl استفاده کردی رو با هم توی یه گروپ قرار بده.
احتمالا با کنترل های یه بخش دیگه قاطی میشه و ولیدیت نمیشه.
البته بعیده. اما شاید دلیلش این باشه. باید سورس رو دید تا بشه راحت در موردش صحبت کرد.

منم تاييد ميكنم...
از Validation Group استفاده كن

براي اينكار اگر از validationSummary استفاده نميكني button و required field validator رو توي يك گروه قرار بده..

و اگر اسفاده ميكني كه validationSummary رو نيز بايد توي گروه مربوط قرار بدي..

موفق باشيد.

يا علي.