PDA

View Full Version : سوال: مشکل با کنترل RequierdFieldValidator

saldin
دوشنبه 21 تیر 1389, 11:50 صبح
من یک فرم دارم که که واسه 2 تا از تکس باکسهاش کنترل RequierdFieldValidator گذاشتم . من میخوام ErrorMessage این کنترلها در صورت نیاز بعد از اینکه دکمه ثبت نهایی زده شد ظاهر بشن ولی از اونجایی که من تو این فرم 2تا دکمه دیگه هم دارم که قبل از دکمه ثبت نهایی کلیک میشن
ارو مسیج ها به محض اینکه روی دکمه اول کلیک میشه ظاهر میشن چطوری میتونم این مشکل رو حل کنم؟

mohsen.nsb44
دوشنبه 21 تیر 1389, 11:59 صبح
من یک فرم دارم که که واسه 2 تا از تکس باکسهاش کنترل RequierdFieldValidator گذاشتم . من میخوام ErrorMessage این کنترلها در صورت نیاز بعد از اینکه دکمه ثبت نهایی زده شد ظاهر بشن ولی از اونجایی که من تو این فرم 2تا دکمه دیگه هم دارم که قبل از دکمه ثبت نهایی کلیک میشن
ارو مسیج ها به محض اینکه روی دکمه اول کلیک میشه ظاهر میشن چطوری میتونم این مشکل رو حل کنم؟
شما بايد causes validation دكمه ها يي كه نمي خوايد با كليك كردن پيغام خطا ديده بشه رو false كني در اين صورت مشكلت حل ميشه
موفق باشي

Vahid_moghaddam
دوشنبه 21 تیر 1389, 12:09 عصر
برای کنترل هایی که لازمه با هم validate بشند، validation group رو مقدار یکسان بدید و اونها رو در یک گروه قرار بدید

s_mokhtari
دوشنبه 21 تیر 1389, 12:46 عصر
با سلام
دوست عزيز بايد validation group دكمه ها را تنظيم كنيد بعد تكست باكس رو هم validation group اونا مثل دكمه باشه
موفق باشيد:لبخندساده: