PDA

View Full Version : css or javascript

amku2010
دوشنبه 21 تیر 1389, 12:45 عصر
با درود
php و mysql رو تا حد زیادی خوندم و جلو رفتم حالا سوالی که دارم این هستش که برای مرحله بعد جاوااسکریپت بخونم یا css لطفا رانمایی کنید.

LORD AELX
دوشنبه 21 تیر 1389, 13:11 عصر
با درود
php و mysql رو تا حد زیادی خوندم و جلو رفتم حالا سوالی که دارم این هستش که برای مرحله بعد جاوااسکریپت بخونم یا css لطفا رانمایی کنید.

ترتیبش اینطوری باشه بهتره:

اصول اولیه طراحی
XHTML
CSS
Javascript
Javascript Libraries like: jQuery or MooTools or Prototype
مفاهیم AJAX
اصول طراحی پیشرفته
یک زبان برنامه نویسی Server Side مثل PHP یا ASP (اه اه اه) یا Perl CGI و یا ...
تمرین، تمرین، تمرین...

موفق باشید :چشمک:

amku2010
دوشنبه 21 تیر 1389, 13:33 عصر
ترتیبش اینطوری باشه بهتره:

اصول اولیه طراحی
XHTML
CSS
Javascript
Javascript Libraries like: jQuery or MooTools or Prototype
مفاهیم AJAX
اصول طراحی پیشرفته
یک زبان برنامه نویسی Server Side مثل PHP یا ASP (اه اه اه) یا Perl CGI و یا ...
تمرین، تمرین، تمرین...

موفق باشید :چشمک:

سپاس
البته من php رو شروع کردم اما طبق راهنمایی شما میرم سراغ HTML و CSS
بازهم سپاس

LORD AELX
دوشنبه 21 تیر 1389, 14:04 عصر
سپاس
البته من php رو شروع کردم اما طبق راهنمایی شما میرم سراغ HTML و CSS
بازهم سپاس

خوب، البته بین مورد 8 با 7 مورد قبلی هیچ ارتباط مستقیمی وجود نداره و در واقع دو نوع کار متفاوت به حساب میاد: طراحی وب و برنامه نویسی وب... واقعا مهم نیست که تو کدوم قسمت تخصص کسب کنید یا کدوم (مورد 8 یا 7 مورد قبلی) رو برای شروع انتخاب کنید. ولی بنده کلی عرض کردم. در واقع بهتره (نه الزاما) طراحی رو کامل یاد بگیرید و بعدش برید سراغ برنامه نویسی. همانطور که مثلا خود بنده اول سایتم رو طراحی می کنم و سر آخر برنامه نویسی رو روی اون انجام میدم.

راستی، جدا پیشنهاد می کنم CSS رو اصولی و در سطح بالا یاد بگیرید. بعد از خوندن بخش CSS در یک کتاب آموزش HTML، حتما کتاب The CSS Anthology: 101 Essential Tips, Tricks & Hacks رو هم بخونید (انتشارات ناقوس اندیشه هم این کتاب رو ترجمه کرده). استفاده صحیح و اصولی از HTML و CSS یک مهارت بسیار عالی و قابل افتخار برای شما خواهد بود.

موفق باشید :قلب: