PDA

View Full Version : سوال: آپلود داده های جدول

zari_attari
دوشنبه 21 تیر 1389, 21:15 عصر
با سلام خدمت دوستان.
میخوام موقع Upload دیتابیسم، اطلاعات جداولم هم منتقل بشه.
با Script نمیشه.
اصلا این امکان وجود داره؟؟؟؟؟؟
(هاست سایت از Matrix )

daffy_duck376
دوشنبه 21 تیر 1389, 22:14 عصر
بخوای میتونی با ریموت به سایتت وصل بشی و وقتی با manager وصل شدی یه کار هایی میتونی بکنی

aminghaderi
دوشنبه 21 تیر 1389, 23:55 عصر
با سلام خدمت دوستان.
با Script نمیشه.
(هاست سایت از Matrix )
از DB تون بکاب بگیرید و یه DB با همون نام در داخل سرور بسازید و بعد بکاب رو Restore کنید.
با ParallPlesk این کار به صورت آن لاین چند دقیقه بیشتر طول نمی کشه؟!
البته که این زمان بسته به حجم اطلاعات DB شما داره (همون فایل بکاب منظورمه).
اگه حجم بالا هست ، پیشنهاد می کنم فایل رو Zip کنید و بعد Upload کنید و بعد از DBA (مدیر دیتابیس هاستینگ) بخواین براتون بکاب رو Restore کنه.
موفق باشید.

qazxsw
سه شنبه 22 تیر 1389, 00:56 صبح
با سلام خدمت دوستان.
با Script نمیشه.
(هاست سایت از Matrix )
برات بگم با اسکریپتم میشه دادههاتو به همراه طرح جدولات منتقل کنی یه ابزاری هست اسمشو متاسفانه یادم نمیاد که همین کارو برات میکنه یه سرچ کنی پیدا میکنی از تمام دادها هم اسکریپت میسازه

daffy_duck376
سه شنبه 22 تیر 1389, 01:02 صبح
برات بگم با اسکریپتم میشه دادههاتو به همراه طرح جدولات منتقل کنی یه ابزاری هست اسمشو متاسفانه یادم نمیاد که همین کارو برات میکنه یه سرچ کنی پیدا میکنی از تمام دادها هم اسکریپت میسازه
بعضی از cplane ها اسکریپت unicode رو ساپورت نمی کنه

mohsensaghafi
سه شنبه 22 تیر 1389, 02:46 صبح
سلام دوست عزیز.
می تونی واسه این کار تعدادی دستور SQL رو بنویسی که با استفاده از دستور Insert All رکورد هات رو دورن دیتابیس اضافه کنه. اگه رکورد هات خیلی زیاده باید با یه برنامه اونا رو از دیتابیس بخونی و تو یه فایل txt بصورت دستور Insert All اونا رو بنویسی که بعد با کپی یا پیست کردن بتونی اونا رو تو دیتابیست داشته باشی.
البته ممکنه سایتت امکانات پیشرفته تری داشته باشه که بتونی این کار رو راحت انجام بدی. بهتره با Supporter خود هاست هماهنگ کنی.
یا علی!

zari_attari
سه شنبه 22 تیر 1389, 08:28 صبح
بخوای میتونی با ریموت به سایتت وصل بشی و وقتی با manager وصل شدی یه کار هایی میتونی بکنی

ریموت که وصل میشم فقط میتونم جداول رو بسازم.(با دستور Script)

aminghaderi
سه شنبه 22 تیر 1389, 10:36 صبح
بابا چرا اینقدر واسه کار به این سادگی خودت رو عزیت می کنی ؟!
همون روشی که گفتم رو شما بری راحت ترین راه واسه این کاره ؟!
من حد اقل 50 بار این کار رو کردم ، تازه دیتابیس هایی که من داشتم دیتابیس هایی بوده که حدود 2 سال یه تیم 10 نفری توش مطلب می ریختن و حجم بالایی هم داشت که مجبور شده بودم بگم انتقال سروری واسم انجام بشه که به گفته DBA های هاستینگ ها عملیات سنگینی بوده و ساعتی 50 هزارتومن برای انتقال هزینه داره؟!:گیج::گیج:
که من خودم شخصا با همین Adsl معمولی 3 تا 4 ساعت فایل ها بکاب رو از سرور قبلی دانلود کردم و بعد زیپ و بعد آبلود کردم و دقیق یادم نیست ، ولی فکر کنم خودم هم ریستور کردم.
و کامل انتقال دیتابیس ها با داده هاشون انجام شد؟!
کاری نداره؟!

بستگی به پرمیژنی داره که سرور به کاربر می ده ؟! و دوستمون گفتند یه کارایی نه هر کاری ؟!
کار شما مشکلات امنیتی واسه دیتابیس می تونه به وجود بیاره و سرور ها معمولا Permission مربوطه رو به کاربر نمی دهند؟!
من تا حالا (به جز یک جایی که خیلی حرفه ای بودن؟!:کف:) ندیدم پرمیژن به کاربر بدن که بتونه بکاب رو به صورت ریموت ریستور کنه .فقط خواند و نوشتن و حذف رکورد + ساخت و حذف Table اگه و شاید هم (اکثر به مشتری های خیلی خصوصی) ساخت دیتابیس و حذف اون. ولی بکاب گیری و ریستور بکاب خیر (به دلیل مشکلات امنیتی).
درثانی این کار اصلا درست نیست چون وقتی شما حتی Table رو ایجاد کنی تیبل به نام یوزر کانکت شده (همون یوزری که واسه دیتابی هاتون انتخاب می کنید) ثبت می شه و 4 روز دیگه که بحث توسعه پیش بیاد به مشکل می خوردید؟!
استفاده از اسکریپت چه در خود سایت و چه در حالت ریموت با حفظ پارامتر های ویژه خوبه (پرامتر هایی که کامل مشخص کنه که ثبت تیبل ها به وسیله DBO داره صورت می گیره ) .
موفق باشی.