PDA

View Full Version : سوال: مشاوره برای قیمت انجام پروژه

aruabarrena
دوشنبه 21 تیر 1389, 23:25 عصر
سلام
یکی از دوستان می خواد یه پروژه PHP بده تا انجام بدم، اما من قیمت دستم نیست. نمیدونم چه قیمتی بدم، موضوع پروژه اینه:
یه فرم ساز، که جزییات دقیقشو گفت بعدا میگه، فقط گفت امکاناتی که میخواد تو بقیه فرم سازا نیست
لطفا راهنمایی کنید

hoja06101001
سه شنبه 22 تیر 1389, 01:42 صبح
به نظر من نوشتن از صفر کار اشتباهیه .

بهتره یه فرم ساز خوب رو نسبت به نیاز های دوستت و راحتی کد نویسی خودت با اون انتخاب کنی و اون رو ارتقاء بدی .

قیمت رو هم به نسبت وقتی که فکر می کنی اضافه کردن این امکانات میبره بهش میدی .

mohsensaghafi
سه شنبه 22 تیر 1389, 02:39 صبح
سلام دوست عزیز.
یکی از راه هایی که می تونی راحت قیمت بدی اینه که بشینی ببینی پروژه چند ساعت وقتت رو می گیره. مثلا می شه 5 ساعت، یا 13 ساعت یا هر چقدر. بعد ببین وقتت چقدر ارزش داره. 1 ساعت از وقتت چقدر می ارزه بعد ضرب در تعداد ساعت ها کن و مبلغ رو بدست بیاد.
دیگه تخفیف و ایناش با خودته.
یا علی!

rapidpich
سه شنبه 22 تیر 1389, 08:12 صبح
بستگی به همون امکاناتی داره که گفته بعدا میگه!

saeedalton
سه شنبه 22 تیر 1389, 08:15 صبح
سلام خوبین صبح بخیر
من دیروز عضواین سایت شدم یکی از دوستان معرف کرد به من که میتونین مشکلمو حل کنین
براد من برای گرفتن کارانی نرم افزار احتیاج به یک پروژه وب سایت داره که یکی از دوستان من انجامش داده بود که متاسفانه در یک حادثه جونشو از دست داد و من موندم که چطور میتونم این مشکل برادرمو حل کنم وقت اصلا ندارم و واقعا نمیدونم چیکار باید بکنم دوست من گفت که تنها شمامیتونین مشکلمو حل کنین
مبلغش هم تقدیم میکنم البته چون من خیلی آشنا نیستم با سایتتون نمیدونستم راجع به مبلغ چطور بنویسم
امیدوارم که بتونین مشکلمو حل کنین 09123033034 سعید با عرض معذرت و تشکر

پروژه از این قراره :

طراحی یک سایت با هر نرم افزار یا زبان برنامه نویسی با موضوع دلخواه مهمش اینه که این سایت امکان اتصال به dbرا داشته باشه ممنون

mohsensaghafi
سه شنبه 22 تیر 1389, 08:37 صبح
سلام دوست عزیز.
این سایت معمولا جای مناسبی برای سفارش کار نیست. چون یه سایت علمی هست و مدیران موظف هستند که همچین تاپیک هایی رو حذف کنن. یا باید یک نفر رو پیدا کنی یا تو سایت های مناقصه این کار رو انجام بدی.
موفق باشید و پیروز
در ضمن تسلیت عرض می کنم بابت از دست دادن دوستتون
یا علی!

saeedalton
سه شنبه 22 تیر 1389, 09:01 صبح
ممنون از راهنماییتون با تشکر

علی یارتون باشه انشاء الله