PDA

View Full Version : بازگشت رنگ button به حالت اولیه

mahdi68
سه شنبه 22 تیر 1389, 17:06 عصر
سلام
وقتی یک button ایجاد میکنیم رنگش یک حالت خاصی هست (یک رنگ نیست) از پررنگ شروع میشه و رفته رفته کمرنگ میشه . حالت براق داره حالا وقتی رنگ button عوض میکنیم بخوایم به همون حالت اولیه برگرده باید چیکار کنیم ؟؟؟
متشکرم

vandermond
سه شنبه 22 تیر 1389, 18:14 عصر
BackColor ش رو بزاريد ButtonHighlight خيلي شبيه اولش ميشه (نميدونم فرق داره يا نه. ببخشيد كه عينكي هستم ديگه:افسرده:) . يه چيزي كه الان فهميدم و جالب بود اينه كه رنگ پس زمينه در حالت اول روي Control هستش ولي رنگش خيلي فرق داره. وقتي دوباره اون رنگ رو انتخاب ميكني ميشه رنگ كنترل واقعا؟؟؟!!!

mahdi68
سه شنبه 22 تیر 1389, 21:43 عصر
آخه همچین رنگی نیست اونجا !!! (ButtonHighlight)

ehsanara
سه شنبه 22 تیر 1389, 22:44 عصر
رنگش رو بزار رو Transparent
back Color -- > WEB--> Transparent

vandermond
چهارشنبه 23 تیر 1389, 00:41 صبح
رنگش رو بزار رو Transparent
back Color -- > WEB--> Transparent
دوست عزيز
آره من (البته با عينك) فكر ميكنم كه همونه ولي خب آخه پيشفرضش رو كه نگا كني نوشته Control ولي رنگش يه چيز ديگه هستش. اگه خودت بزاري روي Control خراب ميشه (يا حتي اگه پاكش كني و بعد اينتر بزني كه پيشفرضش بياد از حالت Bold هم حتي خارج ميشه ولي رنگش مثل اول نميشه:متعجب:) و باز اگه با Ctrl + z برگردي دوباره به حالت اول برميگرده؟؟؟
خيلي عجيبه. نيست!!!!

vandermond
چهارشنبه 23 تیر 1389, 17:09 عصر
دوستان كسي نظري نداره درباره پست قبلي من؟؟؟

ali.aghdam
پنج شنبه 24 تیر 1389, 02:39 صبح
سلام

خوب خیلی سادست Button یه خاصیت داره به نام FlatStyle که وقتی وهله ی از Button ایجاد میشه با مقدار Standard مقدار دهی میشه ولی با توجه به اینکه Style اش با تنظیمات اولیه (منظور System style) مقدار دهی میشه به صورت Style خودٍ ویندوز فعلی در می آد و اگر تغییرش بدی برای اینکه بخوای به فرم اولیه (یعنی همون Style ویندوز فعلی یا وضعیت پیش فرض در IDE ) برگرده باید خاصیت Flat style رو با System مقدار دهی کنی

myButton.FlatStyle = FlatStyle.System;