PDA

View Full Version : مشکل در جستجو

mosafer1375
سه شنبه 22 تیر 1389, 21:53 عصر
با سلام
من یه نمونه می زارم مشکلی دارم
یه کوئری دارم بنام qu_pardakht_aghsat_bedehkaran که توی یه فیلدی تعریف کردم وقتی مانده حساب مساوی صفر شد تایپ بشه تسویه شد و وقتی بزرگتر از صفر شد تایپ بشه تسویه نشده
این یه بحث که توش مشکلی نیست
اما من توی فرم هام یه فرم دارم بنام qqq_search که همون جور که توش توضیح دادم می خوام وقتی تسویه شد یا تسویه نشده رو تایپ کردم جستجو انجام بشه

mosafer1375
چهارشنبه 23 تیر 1389, 12:49 عصر
با سلام
یه کوئری دارم بنام qu_pardakht_aghsat_bedehkaran که توی یه فیلدی تعریف کردم وقتی مانده حساب مساوی صفر شد تایپ بشه تسویه شد و وقتی بزرگتر از صفر شد تایپ بشه تسویه نشده
اما من توی فرم هام یه فرم دارم بنام qqq_search که همون جور که توش توضیح دادم می خوام وقتی تسویه شد یا تسویه نشده رو تایپ کردم جستجو انجام بشه

کسی نبود در این مورد منو راهنمایی کنه ممنون میشم
منتظرم

mosafer1375
پنج شنبه 24 تیر 1389, 09:35 صبح
با سلام

کسی نبود در این مورد منو راهنمایی کنه ممنون میشم
منتظرم

با سلام
پس چرا کسی جوابگوی این مشکل من نیست
مشکلم هم خوب تکراری نیست که بشه توی انجمن بع جستجو چیزی پیدا کرد لطفا کمکم کنید

mehdi_fiz
پنج شنبه 24 تیر 1389, 13:04 عصر
با سلام
دوست عزیز مشکل از حرف ی می باشد شما حرف ی را با استفاده از کلید ترکیبی شیفت و X وارد کنید مشکل حل می شود و بهتر است به جای استفاده از کلمه تسویه کلمه ای دیگری استفاده کنید که حرف ک و ی نداشته باشد
موفق باشید

mosafer1375
پنج شنبه 24 تیر 1389, 13:47 عصر
با سلام
دوست عزیز مشکل از حرف ی می باشد شما حرف ی را با استفاده از کلید ترکیبی شیفت و X وارد کنید مشکل حل می شود و بهتر است به جای استفاده از کلمه تسویه کلمه ای دیگری استفاده کنید که حرف ک و ی نداشته باشد
موفق باشید

ممنون بابت پاسخ شما
اما می خوام ببینم شما تست کردید چون الان به فایل مورد نظر دسترسی ندارم آیا مشکل فقط از همینه که من حرف ی رو بصورت شیف x وارد نکردم؟؟

mehdi_fiz
شنبه 26 تیر 1389, 08:29 صبح
سلام دوست عزیز
بله موقع جستو برای وارد کردن حرف ی از شیفت و x استفاده کنید
موفق باشید