PDA

View Full Version : سوال: دادن پیغام خوش آمد گویی

bahar_7
چهارشنبه 23 تیر 1389, 00:05 صبح
با سلام می خوام وقتی فرم ثبت نام را کاربر پر می کند با یک پیغام خوش آمد گویی صفحه بسته شود و به طور خودکار فیلد user و pass پر شود. با توجه به اینکه پیغام از طریق Message Box باشد و از طریق Parent Form و Child Form باشد.چگونه این کار را انجام دهم؟ممنون میشم از راهنماییتون.

mmd2009
چهارشنبه 23 تیر 1389, 00:08 صبح
با سلام

کافیه مقادیر نام کاربری و پسوورد رو بفرستی به فرم فرزند و این کارو به روش های مختلفی صورت میگیره

کلا باید این کارو بکنی

ابتدا اطلاعات صفحه ثبت نام رو از کاربر بگیری و بعدش هم اگر اطلاعات با موفقیت ثب شد دو مقدار نام کاربری و رمز عبرو رو بذاری تو دوتا متغیر و بفرستیشون به فرم ورود و فرم فعلی رو hide کنید .

ahrimaneahurai
چهارشنبه 23 تیر 1389, 00:14 صبح
موتونی بعد از نمایش مسیج باکس فرم اولتو hide کنی و بعد اطلاعات رو بفرستی به صفحه login

bahar_7
چهارشنبه 23 تیر 1389, 17:15 عصر
با سلام می خوام وقتی فرم ثبت نام را کاربر پر می کند با یک پیغام خوش آمد گویی صفحه بسته شود و به طور خودکار فیلد user و pass پر شود. با توجه به اینکه پیغام از طریق Message Box باشد و از طریق Parent Form و Child Form باشد.چگونه این کار را انجام دهم؟ممنون میشم از راهنماییتون.

می شه لطف کنین تو نوشتن کد هم راهنماییم کنید

ahrimaneahurai
چهارشنبه 23 تیر 1389, 18:02 عصر
namespace WindowsFormsApplication1
{
public partial class Form1 : Form
{
string username, passwd;
public Form1(string user,string pass)
{
InitializeComponent();
this.username = user;
this.passwd = pass;
}
}
}
حالا وقتی می خوای فرم ورودت رو show کنی میگه این 2تا پارامتر رو هم وارد کن

bahar_7
چهارشنبه 23 تیر 1389, 18:29 عصر
namespace WindowsFormsApplication1
{
public partial class Form1 : Form
{
string username, passwd;
public Form1(string user,string pass)
{
InitializeComponent();
this.username = user;
this.passwd = pass;
}
}
}حالا وقتی می خوای فرم ورودت رو show کنی میگه این 2تا پارامتر رو هم وارد کن
ممنون از راهنماییتون.
ببینین من یک فرم master دارم که کاربر باهاش login می کنه یا مشخصاتشو edit می کنه یا عضو می شه.که تو فرم بعدی اینا رو تنظیم می کنه فرم child.حالا می خوام بعد تنظیم کردن و ثبت موفق بهش پیغامو بدم حالا باید یه فرم جدید بسازم یه childe دیگه یا تو فرمای قبلی کد را وارد کنم؟
می خوام بهش پیغام بده کاربر فلان ثبت نام شما با موفقیت انجام شد.تو یه child form جدید
با تشکر

mahdi_7610
چهارشنبه 23 تیر 1389, 18:45 عصر
ممنون از راهنماییتون.
ببینین من یک فرم master دارم که کاربر باهاش login می کنه یا مشخصاتشو edit می کنه یا عضو می شه.که تو فرم بعدی اینا رو تنظیم می کنه فرم child.حالا می خوام بعد تنظیم کردن و ثبت موفق بهش پیغامو بدم حالا باید یه فرم جدید بسازم یه childe دیگه یا تو فرمای قبلی کد را وارد کنم؟
می خوام بهش پیغام بده کاربر فلان ثبت نام شما با موفقیت انجام شد.تو یه child form جدید
با تشکر
نیازی به فرم جدید نیست . شما توی همون فرم که قراره کاربر مقادیر را وارد کنه موقع ثبت اطلاعات یک مسیج باکس بزار تا بعد از وارد کردن مقادیر پیغام را بهش بده .

bahar_7
پنج شنبه 24 تیر 1389, 10:51 صبح
نیازی به فرم جدید نیست . شما توی همون فرم که قراره کاربر مقادیر را وارد کنه موقع ثبت اطلاعات یک مسیج باکس بزار تا بعد از وارد کردن مقادیر پیغام را بهش بده .
یعنی اینجوری؟

else if (dt.Rows.Count < 0)
{
string sql = "INSERT INTO tbl_users"
+ "(`first_name`,`last_name`,`student_number`,`userna me`,`password`,`Email_address`, `univercity_id`, `course_id`, `province_id`, `city_id`, `year`) "
+ " values "
+ " (\"" + txtName.Text.ToString() + "\", \"" + txtFamily.Text.ToString() + "\" ," + (txtStudentId.Text.ToString()) + ", \"" + txtUser.Text.ToString() + "\", \"" + txtPass1.Text.ToString() + "\", \"" + txtEmailAddress.Text.ToString() + "\"," + this.cmbUni.SelectedValue.ToString() + "," + this.cmbCourse.SelectedValue.ToString() + "," + this.cmbProvince.SelectedValue.ToString() + "," + this.cmbCity.SelectedValue.ToString() + "," + this.cmbYear.SelectedIndex.ToString() + " )";
dbobject.ExecuteNonQuery(sql);

MessageBox.Show("ثبت نام شما با موفقیت انجام شد");

}

mahdi_7610
پنج شنبه 24 تیر 1389, 11:06 صبح
خوب اگه قصد داری با ثبت مشخصات فقط پیغام بده که مشخصات با موفقیت ثبت شده یک MessageBox کافیه انتهای کدت بزاری .
همونی که خودت پست بالا نوشتی

bahar_7
پنج شنبه 24 تیر 1389, 19:09 عصر
خوب اگه قصد داری با ثبت مشخصات فقط پیغام بده که مشخصات با موفقیت ثبت شده یک MessageBox کافیه انتهای کدت بزاری .
همونی که خودت پست بالا نوشتی
حالا اگه بخوام اسم کاربرم بگه چی کار کنم؟
ممنون می شم از راهنماییتون

ahrimaneahurai
پنج شنبه 24 تیر 1389, 20:44 عصر
messagebox.show(txtusername+"welcome"");