PDA

View Full Version : سوال: ذخيره كردن مسيرهاي Directory در Database

mostafa_shoakry
چهارشنبه 23 تیر 1389, 22:39 عصر
اگه نرم افزار CD Bank رو ديده باشين متوجه مي شين منظورم چي يه و اگه نه تا فردا من لينك Down نرم افزار رو مي زارم.
اين نرم افزار بعد انتخاب مقصد مورد نظر مجموعه ي آدرس ها به همراه نام فايل ها و پوشه ها رو با تمام مشخصاتش در DB ذخيره مي كنه.
اين نرم افزار ذخيره سازي رو طوري انجام مي ده كه بتوان به راحتي درون آن هر گونه عمليات Search,Edit و delete رو انجام داد.
متاسفانه من هر كاري كردم نتونستم الگوريتمشو بفهمم كه كه چطور اين كارو مي كنه (يعني يك زير شاخه خيلي عميق رو از يه root تشخيص مي ده) .اگه كسي مي دونه لطفا بگه.
اگه ابهامي در سوالم بود بگين.

Thanx a lot

behnam25214
چهارشنبه 23 تیر 1389, 23:03 عصر
در نحوه طراحی پایگاه داده اش مشکل داری یا کد نویسی اون!:متفکر:

mostafa_shoakry
پنج شنبه 24 تیر 1389, 07:43 صبح
در هر دو تاي اون مشكل دارم

mostafa_shoakry
پنج شنبه 24 تیر 1389, 09:53 صبح
كسي نيست.اين برام واجب كه پيداش كنم.:گریه:

ahrimaneahurai
پنج شنبه 24 تیر 1389, 10:10 صبح
شما می خوای تمام آدرس ها و فولدرهای یک مقصد رو که انتخاب می کنی تو دیتابیس ذخیره کنی ؟

mostafa_shoakry
پنج شنبه 24 تیر 1389, 15:24 عصر
ببین فرض کن من تو drive e خودم تعداد 3000 تا پوشه و فایل دارم.
ممکن یک فایل رو Root باشه یا چندین پوشه زیر پوشه ی هم باشن که بازم ممکنه که هر کدوم توشون فایل داشته باشه یا نداشته باشه ، خوب من می تونم با تابعی آدرس همه ی فایل ها و پوشه ها رو به دست بیارم و به هر کدوم از فایل را در یک listview همراه با یک عکس(بسته به نوع فایل) اختصاص بدم .من تا اینجا مشکلی ندارم.مشکل من اینجاس که در این نرم افزار از چه الگوریتمی برای ذخیره مسیر فایل ها و پوشه های تو در تو در DB استفاده کرده.
اگه می تونی این نرم افزار رو down کن و خودت ببین.
CD Bank Cataloguer 2.7.8
http://rapidshare.com/files/54146037/Bank.rar