PDA

View Full Version : سوال: نحوه تشخیص هویت در صفحه اول وب سایتها

veniz2008
پنج شنبه 24 تیر 1389, 12:11 عصر
سلام،من ارتباط بین sql و visual studio را برقرار کردم،حالا میخوام در صفحه اول سایتم بعد از وارد کردن یوزر و پسورد توسط کاربر در textbox های مربوطه ،با کلیک دکمه به صفحه دوم لینکش بدم،ممنون میشم اگر کد بررسی هویت کاربر و همچنین کد رفتن به صفحه دوم سایت رو بهم بدید.همچنین برای خروج از یک صفحه کد this.close را مینویسم ولی خطا میگیره،کد صحیحش رو بهم بدید.تشکر.

Peyman.Gh
پنج شنبه 24 تیر 1389, 12:15 عصر
از Web Site Administration Tool استفاده کنید.

Mostafa_Dindar
پنج شنبه 24 تیر 1389, 12:28 عصر
سلام،من ارتباط بین sql و visual studio را برقرار کردم،حالا میخوام در صفحه اول سایتم بعد از وارد کردن یوزر و پسورد توسط کاربر در textbox های مربوطه ،با کلیک دکمه به صفحه دوم لینکش بدم،ممنون میشم اگر کد بررسی هویت کاربر و همچنین کد رفتن به صفحه دوم سایت رو بهم بدید.همچنین برای خروج از یک صفحه کد this.close را مینویسم ولی خطا میگیره،کد صحیحش رو بهم بدید.تشکر.

لطفا نگاهی به این لینک (http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=1000759&postcount=3) بیاندازید

از Web Site Administration Tool استفاده کنید.

آقا پیمان , شما از این ابزار بر روی Web Server هم استفاده میکنید ؟

hlikehamed
پنج شنبه 24 تیر 1389, 13:23 عصر
سلام،من ارتباط بین sql و visual studio را برقرار کردم،حالا میخوام در صفحه اول سایتم بعد از وارد کردن یوزر و پسورد توسط کاربر در textbox های مربوطه ،با کلیک دکمه به صفحه دوم لینکش بدم،ممنون میشم اگر کد بررسی هویت کاربر و همچنین کد رفتن به صفحه دوم سایت رو بهم بدید.

یا از Web Site Administration Too استفاده کن. یا خودت بنویس
مثلا :

if ((username == txtUserName.text && (password == txtPassword.text))
{
Session["LoggedIn"] = Server.HtmlEncode(txtUserName.Text);
Response.Redirect("Default.aspx");
}

]

همچنین برای خروج از یک صفحه کد this.close را مینویسم ولی خطا میگیره،کد صحیحش رو بهم بدید.تشکر. در وب همچین تابعی وجود نداره
می تونی برای خارج شدن از صفحه ای و رفتن به صفحه دیگه از Response.Redirect استفاده کنی. مثلا:
Response.Redirect("Default.aspx");

یا اینکه لینک بدی