PDA

View Full Version : ارسال اس ام اس

alirezash
پنج شنبه 24 تیر 1389, 12:11 عصر
سلام دوستان عزیز . امروز تصمیم گرفتم که این تاپیک رو بزنم تا دوستان اگه سوالی در رابطه با ارسال اس ام اس ، دریافت ، یا گزارش پیام و یا نرم افزار هایی در این رابطه دارن بتونم پاسخ گو باشم.
تا امروز فقط من سوال می کردم و مدیران بخش با زحماتشون به سوالات من پاسخ می دادن.
فقط تشکر یادتون نره

earse+erse
پنج شنبه 24 تیر 1389, 12:57 عصر
من یه سوال همیشه تو ذهنم بود روم نمیشن بپرسم
آیا میشه فقط از طریق اینترنت (فقط) اس ام اس ارسال کرد؟

alirezash
پنج شنبه 24 تیر 1389, 13:00 عصر
چرا نمیشه دوست عزیز و این اس ام اس ها مثلاً پیش شماره ها 2000 یا 3000 از طریق web باید فرستاد

earse+erse
پنج شنبه 24 تیر 1389, 13:04 عصر
یه مودم چیزی دارن دیگه؟ ندارن؟
منظور من فقط از اینترنت بود (خودمونیش اینه که مجانی بیفته:خجالت:)

alirezash
پنج شنبه 24 تیر 1389, 13:07 عصر
نه دوست عزیز. احتیاج به مودم نداره و فقط احتیاج به اینترنت داری . اما باید بابت شماره ای که می خوای مبلغی پرداخت کنی که این مبلغ از 30000 شروع می شه تا 000/000/7 تومان . و بابت هر پیامک هم از 10 تومن تا 25 تومن می شه

earse+erse
پنج شنبه 24 تیر 1389, 13:15 عصر
یه توضیحی هم درباره اس ام اس هایی که از طریق یاهو میشه فرستاد میدین؟(که ما نمیتونیم بفرستیم)

alirezash
پنج شنبه 24 تیر 1389, 13:52 عصر
نه عزیز نمی شه فرستاد . متاسفانه کل دنیا منبع درامدشون از ما هست . اما امکانات......

xxxxx_xxxxx
جمعه 25 تیر 1389, 06:02 صبح
سلام،
تاپیک از بخش VB6 به اینجا منتقل شد.
دوست عزیز ایجاد چنین تاپیکی که میتونه بحث در مورد ابزارها و برنامه های متنوعی رو در خودش جا بده صحیح نیست. اگر میخواید به آموزش نوشتن یک برنامه برای ارسال SMS بپردازید می تونید یک تاپیک با عنوان آموزش ایجاد کنید اما اینکه یک تاپیک پر از سؤال های مختلف در مورد ارسال SMS ایجاد بشه صحیح نیست.

تاپیک به اینجا منتقل شد چون توش بحثی شکل گرفته بود و ارتباطی به VB6 نداشت.
با تشکر.
موفق باشید/